Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość agattt
Co do fryzjerki - ja ze swojego doświadczenia mogę polecić salon na Unitów Podlaskich - Strefa Urody. Czesałam sie tam kilka razy i bylam bardzo zadowolona, prawdopodobnie będę i na swój slub się tam czesać. Robia tam też makijaże, ale nie mogę nic na ten temat powiedzieć. O Monice Replin słyszałam dużo niepochlebnych komentarzy na róznych forach jak i też osobiście. No ale zdjęcia na stronie ma bardzo fajne. Tylko cenowo drogo. Ja jestem właśnie na etapie wyberania fotografa i mam kilku na oku (generalnie warto rozejrzeć sie w Łukowie, bo jest tez kilku śwetnych fotografów a cenowo lepiej). http://www.magdalenadolega.pl/ http://nova-foto.pl/blog/ http://www.wojtekwitek.pl/ http://www.mlawrysz.cal.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agattt - a wiesz jak cenowo M.Replin stoi? Dzięki za linki, na prawdę ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattt
Nie pamiętam dokładnie. Ona nam cennik pokazywała. U niej jest tak, że albo zamawiamy ją i wtedy cena zaczyna się gdzies od 3 tys taki podstawowy pakiet, albo jednego z jej fotografow i wtedy jest taniej troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amdzia Ja ostatnio szukalam na swoje wesele dj-a . Mogę polecić Tomasza Masańca-ma swoje studio w Świdniku i od dłuższego czasu prowadzi wesela. Bierze jakies 2500 plus koszty dojazdu. a umie wszystko-normalnie czlowiek orkiestra. www.djnawesele.info.pl/twojewesele.linuxpl.com/download.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattt
2500 zł za DJ to drogo wg mnie. Bo to jedna osoba najczęściej, zespoły biorą ok 3 tys, a tam osób jest 4-5 najczęściej. Z własnego doświadczenia nie polecam DJ - bawiłam się na weselach z DJ i z zespołami "na żywo" i jest dla mnie ogromna różnica... Ale co kto lubi. Tylko czemu tak drogo? Znajomi płacili za DJ 1200-1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek001
Fakt drogi dj, ja jednak mam sentyment do zespołu, to zupełnie inny klimat, a dj wolę na dyskotece:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek001
Fakt drogi dj, na wesela jednak lepszy zespol a dj na dysco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musi być
w węgrowie jest fajny dj, facet ok 40, bierze chyba 1300 obecnie, jest to dj, wodzirej. naprawdę fajnie prowadzi wesela, byłam na kilku gdzie on grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii234
Hej planuje wesele w Reymontówce, co sądzicie o tym miejscu?? Jakie wrażenia ??? Jest bardzo mało opinii wiec proszę o Pomoc jeżeli ktos z was ma jakąś informacje. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecamy się na ślub Duet A&A Włodarczyk - www.arkadiuszwlodarczyk.pl oraz www.annawlodarczyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patii234: Byłam na weselu w Reymontówce w 2009 i 2010 roku. Dworek jest śliczny, bardzo ładne otoczenie, dużo zieleni. Jedzenie całkiem smaczne, dobra obsługa. Minusem jest nieduża sala- rozłożony namiot, a parkiet dosyć nie równy. Na obu weselach nie było zespołu - raczej nie ma miejsca na zespół z prawdziwego zdarzenia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Hej ja mam wesele w Reymontowce w tym roku ;) podziele sie opinia bardzo chetnie ;) Jak dotad moge powiedziec ze Pan Dyrektor jest bardzo pomocny i idzie na reke. Ja jetsem bardzo wymagajaca i mam duzo swoich pomyslow odnosnie dekoracjii itd.. oprocz tego ze pozwala nam na wszystko to jeszcze pomaga... (np my chcemy dlugie wazony na stolach, ktorych nie ma w Reymontowce a Pan Marek powiedzial ze to bedzie zalatwione) W innych miejscach sama musialabym je kupowac bo nawet w kwiaciarniach nie maja na wypozyczenie... mam tez gosci z zagranicy i Reymontowka udostepnia mi swoje auto aby jechac po ich odbior ;) Teraz w maju bede tam na komunii to bede mogla sie wypowiedziec o menu, aczkolwiek juz nie raz tam bylam i bylo wysmienite... Ja jestem zakochana w Reymontowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaskako
gdybyś tak nie ubarwiła swojej wypowiedzi, to jeszcze może i ktoś by w nią uwierzył. Kochana... gdyby była taka sytuacja że goście po weselu znależliby się w szpitalu, to wierz mi, że szybko o tym dowiedziałby sie sanepid, a sala juz dawno byłaby zamknięta. Z Europą "związana" jestem od początku. Najpierw było tam moje wesele, chrzciny dziecka i kilka imprez firmowych, które były jeszcze ogranizowane w Adrii, której w,łaścicielem był p. Adrian. Nigdy niczego nie zawalili, obsługa bardzo pomocna, co wyszło głłównie przy imprezach firmowych...(z jasnych względów:). A z takim zapleczem kuchennym nie możliwe jest by coś było surowe, no chyba, ze tatar. Nie wiem czemu piszesz takie bzdury, może nie stać cię na wesele w tak piękniej sali i jestes po prostu zawistna i złośliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaskako
W sumie to coś zaczyna mi się klarować: zatrucie gości, nikt nic nie jadł, bo... pił:) I ten alkohol tak szybko sie skończył. Ty też tydzxien do siebie dochodziłas. A co ci było? Oj kochana, moze czas na odwyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam że zespół WEST wcale nie jest taki dobry i że sami piszą sobie pozytywne opinie w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alineczka98
Zosia1982a każdy sposób jest dobry na reklamę, dlatego warto samemu sprawdzić jak się spisuje zespół a te komentarze olewam bo niewiadomo kto je piszę, czy zespół czy znajomi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marantis
A co myślicie o STRUMYKU - Ujrzanów? Szukam zespołu kelnerek/ów, ewentualnie kucharki z kelnerkami. Macie może namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitrogliceryna
Dekorację sali, kościoła, samochodu oraz bukiety ślubne - polecam www.marla-kwiaty.pl tanio, bezproblemowo i z polotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby wypowiedz się konstruktywnie na temat zajazdu Tip Top w Iganiach? Szczególnie chciałabym dowiedzieć się czegoś o jedzeniu, gdyż słyszałam różne opinie. Bardzo proszę o pomoc, bardzo by mi się przydała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w ramach relaksu przedślubnego zapraszam na warsztaty makijażu Piękno w Twoich Rękach. Z okazji Światowego Dnia Kobiet firma Glazel przygotowała dla każdej uczestniczki zestaw profesjonalnych kosmetyków kolorowych: mascarę, kredkę do oczu, cień sypki, cień prasowany, puder w kulkach, błyszczyk oraz mini podkład Coverderm. Jeśli chcesz zawsze dobrze wyglądać. Pragniesz nauczyć się wykonywać swój codzienny makijaż w sposób prawidłowy, dobierając kolory odpowiednie do swojej urody, wieku oraz czasu i miejsca te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Podczas tego warsztatu dowiesz się jak wykonać makijaż, jakie kolory do Ciebie pasują, jak korygować niedoskonałości i uwydatniać to, co warto pokazać. Program warsztatu: Przygotowanie twarzy do makijażu (demakijaż, pielęgnacja) Ogólne zasady w makijażu Etapy makijażu Określanie kształtu twarzy, oczu. Ukrywanie niedoskonałości (sińce, przebarwienia, plamy, wypryski) Dobór i nakładanie podkładu oraz pudru Modelowanie twarzy Nakładanie różu Makijaż oka zasady korekty oczu, zasady kontrastu kolorystycznego Tuszowanie rzęs Korekta i makijaż ust Praktyczne rady Gościnnie wystąpi wirtuoz nożyczek i grzebienia Fryzjer Michał Łożański, który opowie o prawidłowej, codziennej pielęgnacji włosów. Na zakończenie każda z uczestniczek otrzymuje certyfikat z podstaw makijażu Glazel. ________________________________________ Zaczynamy 05.03.2011 o godzinie 9:00 15:30 Cena regularna - 250 zł/os. Z okazji Dnia Kobiet firma Glazel obniża cenę warsztatów do 150 zł oraz sponsoruje zestaw kosmetyków dla Ciebie o wartości 150 zł. Zapisy 668 161 601 /w związku z koniecznością przygotowania zestawów kosmetycznych zapisy i wpłaty tylko do 03.03.2011/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impossible
Witam, poszukuję informacji o salach weselnych - najchętniej okolice Siedlec od strony Warszawy, termin - koniec 2011r. Ktore polecacie, ktore nie. czytałam poprzednie opinie i w zasadzie najbardziej pozytywne są o Imperium w Opolu, myślę jeszcze o Podkowie w Iganiach i Reymontowce, ew. Chodowiak - ale to trochę za daleko jak dla mnie. Interesują mnie Wasze opinie jako gości - co Wam się podobało/lub nie Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka postów wcześniej pisałam ze zespół West jest dobry, pisałam bo byłam na weselu gdzie grali i chciałam ich u siebie ale niestety pierwsze 2 weekendy czerwca maja juz zajete na 2012r. Jednak mimo to polecono mi kolejne zespoly warte uwagi. Dodam też ze poinforowano mnie ze w razie problemów postarają sie pomoc jeszcze z innymi zespolami. Podsumowując więc, stanowczo stwierdzam, że bardzo dobrze graja, super wokal (dla mnie szczególnie damski), zabawnie prowadzą wesela, bardzo krótkie przerwy nio i szeroki repertuar. We wrzesniu ide na jeszcze jedne wesele prowadzone przez nich:):) Także jeszcze raz polecam dany zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo dobrego słyszałam o zespole efekt z Siedlec, fotograf natomiast Kazimierz Mateńko - http://www.kazikmatenko.cba.pl/ sama będę korzystała z ich usług na swoim weselu jeżeli chodzi o salę weselną to oglądałam ich sporo... nie polecam Zajazdu Europa ze względu na jedzenie oraz Tip Top na organizację oraz współpracę. w Orchidei jest śliczna sala, aczkolwiek na 2012 rok cena za jedną osobę wynosi 200 zł i dlatego szukam sali do wynajęcia typu remiza, GOK, itp.. co możecie polecić? jakie ceny i najlepiej w Siedlcach ewentualnie w okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlenka3004 czy masz jakieś doświadczenia z salą Tip Top? myślę o zorganizowaniu wesela u nich i szukam jakiś informacji. To jest dosyć nowa sala i mało kto coś o niej wie. Z czego wynika towja opinia na ich temat? dzięki z góry za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o salę Tip Top to właścicielka nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia i nie tylko na mnie ale również na mojej koleżance, która chciała zorganizować tam swoje wesele. Chodzi mi o zbyt wygórowane wymagania i nie sądzę, aby ta pani była ugodowa a sądzę, iż jest to ważne. Jeżeli chodzi o Tip-Top to sama sala do wynajęcia kosztuje 6,5 tys. a od osoby 170-180 na rok 2012. Podkowy nie polecam ani u Anny również. Ładnie jest w Panderosie tyle, że organizują przyjęcia maksymalnie do 100 osób. Miejsce ma swój klimat i z tego co wiem robią także garden party. Podoba mi się również w Imperium, sala mieści do 300 osób i tam 150-160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marte
sale remizowate : Rakowcu 643-53-24 maksymalnie do 170osób Wiśniew 501-393-051 Białki 603-367-066 fajna i duza jest w Przygodach 507-758-591 (nie ma ławek są ładne krzesełka kuchnia też dobrze wyposażona) A na kiedy Ty szukasz bo jak ja w czerwcu szukałam na 2011 to w Wiśniewie pojedyncze terminy były wolne(właścicielka bardzo nieprzyemna) w białkach i przygodach też pojedyncze terminy wolne no chyba że się cos pozwalniało jak cgcesz to mam tez namiary na sale w opolu suchożebrach grabianowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
sala remizpwata jest jeszcze w Grabianoiwe ale nie polecam z tych co wymieniłam moim zdaniem najlepsze to przygody białki i wiśniew z tym ze w wiśniewie wynajem jest już drogawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
a co do sali tip top odradzam tez chciałam zorganizowac tam soje wesele, właścicielka najpierw mowi tak potem inaczej chciałam wynajc sale powiedziała ze jest taka mozliwosc za 6,5tys gdy sie zdecydowalam okazalo sie ze tylko w sezonie martwym tzn od listopada do maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×