Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

dlatego rzetelnie odradzam salę Tip Top. szukam sali na wrzesień 2012. Byłam w Białkach, Rakowcu a jeżeli chodzi o Wiśniew to właśnie odrzuca mnie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
do marlenka3004 To polecam Ci sale w Przygodach ja tam organizuje swoje w 2011 sala ładna bardzo duża i za przystępną cene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej brałam pod uwagę salę w Rakowcu. Ile kosztuje wynajęcie w Przygodach i gdzie to w ogóle jest, tzn. na co się jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 0388
sala w rakowcu jest tania i nawet niezła tyle, że zmieści max 170 osób (więcej to już duzy ścisk) i potrzebny raczej dekorator ale teraz to praktycznie zawsze się korzysta z takich usług :)\ najgorsze jest chyba to, że łazienki są na zewnątrz ale nie każdemu to przeszkadza gdy weźmie się pod uwagę cenę (jak dobrze panmiętam to 1200 zł plus opłaty) sala w białkach jest niezła, ładna, spora (na oko dwa razy większa jak w rakowcu), w pobliżu wiosny miały być remontowane łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sala w Rakowcu 1200+prąd :) z tego co wiem to sala ta miała być remontowana w lutym i miało być inaczej tyle, że właśnie swoje wesele chcę organizować na 150 osób co do sali w Białkach to wiem i widziałam.. jest szatnia, sala chyba do 300 osób, toalety miałby być remontowane, jest także sala/pokój gdzie jest łóżko i można trzymać jakieś rzeczy ale dokładnie nie pamiętam ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitrogliceryna
Sala w Przygodach - warto wiedzieć, że z podłogi wydobywa się coś, co straszliwie brudzi ubrania (szczegolnie sukienki) a także nogi :) ale tak czy inaczej jest fajna, bo duża oraz nie ławki a nowe krzesełka. W Rakowcu...jest ładniej i fajniej. Podłoga drewniana i krzesełka ładniejsze...a co do łazienek? Może i lepiej, że na zewnątrz...bo przecież to jest łazienka a nie kuchnia. Wiecie coś może o sali STRUMYK w Ujrzanowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukacie dobrej sali na wesele w Siedlcach to koniecznie musicie wejść na serwis www.GdzieWesele.pl/Siedlce tam znajduje się kilka sal weselnych w których są jeszcze wolne terminy na wesele Polecam www.GdzieWesele.pl/Siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Sala w Przygodach jest 6 km od Siedlec a w strzale się skręca wynajem 1100zł plus opłaty. A co do podłogi to jest taka sama jak na sali w Białkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 1988
w białkach teraz są płytki na podłodze, kiedys podobno było inaczej cena wynajmu na początku stycznia była 2500 zł plus prąd, ścieki, wynajem naczyń itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to pani w Białkach mówi nam również o prani obrusów... bodajże 150 zł od jednego. nie wiem czy słyszałyście o sali w Niwiskach? jest fajna, aczkolwiek nie mają chłodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek80
Podziele się małą refleksją na temat mojego wesela w Zajezdzie Europa . Pomijając atrakcyjną zimową cenę 130 zł/osoba - byliśmy zachwyceni konkretną i fachową rozmową z właścicielem Adrianem. Facet wie co robi - od ustawienia sali, poprzez menu i oprawę całej imprezy. Byliśmy zachwyceni!! Przegladaliśmy tak jak Wy fora weselne czytając różne opinie- ale nasze rodzinne imprezy wiążemy z tym miejscem- a raczej z Tą osobą. Na minus mogę powiedzieć tylko to, że jak weszliśmy, to restauracja miała tylko 18C - co w zimie może być niemiłe , ale po godzinie wesela na sali panowała temperatura 20 C . Menu jakie sobie wybraliśmy, takie mieliśmy- ale co do jakości potraw to daję sobie rękę "skaleczyć" - re we la cja !! Grał zespół Modem - POLECAM!! bawią rewelacyjnie! Zdjęcia robił Mariusz - z Białej Podlaskiej - można trafić lepiej - drogi Pan bo kosztował nas 2300 zł. Następną impreze będzie uwieczniał nasz lokalny fotograf;) Reasumując - polecam Lokal Europa i zespół Modem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona83
do szymek80: mozesz napisac jakie dania wybraliscie z menu weslenego w Zajezdzie Europa? jestesmy na etapie wyboru i szczerze nie wiemy na co sie zdecydowac zeby bylo smaczne, które to były te "rewelacja"? dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymon80
nie pamietam nazw- ale wiem, że bylo jedno mięsko z kluskami śląskimi - przepyszne! i był kurczak faszerowany brzoskwinią - super! i krem borowikowy ( a chcieliśmy swojeskie flaki ) ale dobrze,że posłuchaliśmy podpowiedzi,poza tym "Adrian - właściciel , delikatnie podpowiedział nam co i jak skomponować, żeby było urozmaicone. Jak znajdę nasze ustalenia z wesela ( mogły zawieruszyć sie po przeprowadzce ) to na pewno opiszę co i jak. Ale możesz zaufać tej firmie- podchodzą solidnie do imprez. Jaki masz zespół na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarteX
Jak ogladalam sale w wakacje to była jeszcze taka podłoga z płyt czarna i cena wynajmu była 1300+rachunki to az tyle podrożało z powodu wymiany podłogi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotras SDL
Witam Mam na oku fajną sale "strumyk" istnieje możliwośc zawiezienia młodej pary bryczka konna :) czy ktoś tam był i mógł by mi powiedziec cos wiecej na temat sali ... jeżeli ta sala już była poruszana na forum t z góry przepraszam ale nie czytałem wszytkich wpisów i dziekuje za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 1988
jak pytałam znajomych o cenę tej sali to mówili podobna do tej co podałam (czyli około 2 tys plus opłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
Sala w Biłkach była na sylwestra cała odnawiana, i jest bardzo ładna, nie ma ławek tylko krzesełka, duża przestronna, w sumie to dużo dekoracji tam nie potrzeba, bardzo dobrze wyposażona kuchnia, a co do sali w Przygodach owszem jest duża ale jest obskurna, sufit trzeba calutki zakrywać bo straszy, ściany tak samo, plusem są krzesła ale to chyba tyle z plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 1988
ciekawa jestem jak będzie (jeśli będzie) wyglądała po remoncie łazienek z nową chłodnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Co do sali w Przygodach jest ona dużo większa niż ta w Białkach krzesła są w niej meblowe a nie kuchenne tak jak w Białkach kuchnia jest tak samo wyposażona tylko jedna chłodnia w Przygodach więcej nie widziałam sali w Białkach po remoncie, ale przed remontem w Przygodach o niebo ładniejsza i połowe ceny wynajmu z tego co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
byłam na sali w Białkach po remoncie, miałam już zarezerwowaną salę w Przygodach, ale po wizycie u kucharki która powiedziała że sala w Przygodach jest gorzej przygotowana pod względem zaplecza kuchennego (w Przygodach to nie są chłodnie tylko duże lodówki, ciężko jest tam włożyć coś większego, to są słowa kucharki), po wizycie u kucharki pojechałam zobaczyć salę w Białkach, i jest KOLOSALNA różnica, dlatego zrezygnowałam z Przygód na rzecz Białk, ich nie można porównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 1988
ja widziałam tylko salę w Białkach i od razu wiedziałam, że ta nie inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
widzisz zalezy od Kucharki Moja powiedziała ze te szafy chłodnicze są super, a pomieszczenie (pokój)w którym jest agregat to może służyć do schłodzenia wódki a nie na przechowywanie jedzenia. No na sali w białkach 180 osób to już na scisk gdzie w Przygodach spokojnie 300 może się bawić na parkiecie. Ale nasza dyskusja jest bezsensu bo Ty masz sale w Białkach wynajętą i wiadomo że żle nie bedziesz sie teraz na jej temat wypowiadalac wyposażenia kuchni nie ma co porównywać bo jest praktycznie takie same poza chłodnIAMI(widziałam ta i ta), co do wielkości nie ma co dyskutowac. A co do wystroju to kwestia dekoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Franczak
Wszystkim zainteresowanym fotografią ślubną przedstawiam następującą ofertę. Oferuję następujący pakiet: 1. Przygotowania + Ślub + Wesele + Plener innego dnia Para młoda otrzymuje: - 300 zdjęć na płycie DVD profesjonalnie przygotowanych do wywołania - Piękny album na zdjęcia - 60 wywołanych zdjęć w formacie 15x21 - Plener w kilku wybranych miejscach - A NA KONIEC NIESPODZIANKA:) I TO WSZYSTKO ZA JEDYNE 950 ZŁ:) Tel. 505 948 983 Zapraszam na email: agnieszka.franczak@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylia5
Witam !! Mam wielką prośbę poszukuję sprawdzonego i fajnego dj'a fajnie by było gdy ta osoba umiała tez poprowadzić gitarowe przyśpiewki między stołami proszę pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Franczak
Znam kogoś takiego. W jakim mieście i na kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna już puka do naszych drzwi, przyroda powoli budzi się do nowego życia. Czas obudzić w sobie swoją stronę piękna - zapraszam na warsztaty makijażu GLAZEL "Piękno w Twoich rękach". Warsztaty makijażu kieruję do wszystkich dziewczyn i Pań, które znają wagę dobrej prezencji i chcą zawsze dobrze wyglądać. Jeśli pragniesz nauczyć się wykonywać swój makijaż w sposób prawidłowy, dobierając kolory odpowiednie do swojej urody to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Sprawdź w jaki sposób możesz skorygować niedoskonałości, a jak uwydatnić, to co warto pokazać. Udział w warsztatach to inwestycja 270 zł, ale z okazji Dnia Kobiet firma Glazel w prezencie obniża cenę do 150 zł, przy czym inwestycja zwraca się w kosmetykach Glazel, zestaw: mascarę, kredkę do oczu, cień prasowany, cień sypki, mini podkład coverderm, błyszczyk - otrzymuje każda uczestniczka wraz z certyfikatem ukończenia warsztatów. II etapem warsztatów jest spotkanie na temat codziennej pielęgnacji skóry z kwalifikacją rodzaju Twojej cery, doborem kosmetyków do Twojej cery i zabiegami pielęgnacyjnymi. A na koniec niespodzianka. Wśród uczestniczek obu stopni warsztatów wylosujemy METAMORFOZY zakończone sesją fotograficzną, którą poprzedzą stylizacja, dobór fryzury i makijaż. Warsztaty odbędą się 19.03.2011 w sześciogodzinnym bloku tematycznym, w sali konferencyjnej ZAZ w Siedlcach przy ul. Chopina 10. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy 668 161 601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Franczak
Kilka zdjęć można obejrzeć tutaj: http://warszawa.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi-fotografia-videofilmowanie-Fotograf-lub-Wesele-Plener-tylko-950-zl-W0QQAdIdZ265788715 Chętnych zapraszam do obejrzenia zdjęć "na żywo", ponieważ strona internetowa jest budowie. Dopiero rozkręcam działalność więc można skorzystać z niskich cen za cały pakiet fajnych zdjęć:) Kontakt: agnieszka.franczak@tlen.pl tel. 505 948 983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Franczak
Do końca kwietnia oferuję swoje usługi całkowicie BEZPŁATNIE:) Ja rozbuduję swoje portfolio a MŁODZI będą mieli fajne zdjęcia:) Fotoreportaż i plener ślubny. Zainteresowanych zapraszam: agnieszka.franczak@tlen.pl tel. 505 948 983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia65
Do Agnieszki: Pisałaś wcześniej, że znasz dobrego dj, a ja właśnie jestem w trakcie poszukiwań. Bardzo proszę o jakiś kontakt do niego na e-mail: madzia65b@interia.pl . Wesele odbędzie się w Siedlcach 11.08.2012r. Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×