Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość kariaa
Śliwki, otręby jak najbardziej, ale do diety warto włączyć błonnik i to taki stu procentowy jak jeliton na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy jelton nie dziala tak z e potem go juz trzeba brac bo beda problemy z wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowi o herbacie a nie o kaszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam również 22.09.2013 - dzisiaj 2,3 kg mniej.Plan - 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleon
Ja powoli się wdrażam w dietę od tygodnia, ale codziennie z monodiety nic nie wychodzi, bo skusi mnie jabłko lub marchewka! od jutra planuje wytrwać 5 dni na samej kaszy, głównie ze względu na problemy skórne przy alergii. jakie są Wasze efekty?? ile kg i jak się ma skóra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kleon, tak jak pisałam 2,4 kg mniej. dzis mija 3 dzień. nie jestem głodna. planuję 14 dni, nie wiem w którym wprowadzę warzywa. na razie dodaję cynamon albo dużo ziół. dolewam też ciepłej wody, jak chcę mieć papkę. trudno w tak krótkim czasie mówić o efektach dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuśśka
Kaszy jaglanej nie próbowałam, ale błonnik na oczyszczenie jelit świetnie działa, zwłaszcza jeliton. Nie ma zaparć i nic nie zalega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że woda :P a słyszałam coś o jakiejś diecie w fazach. ktoś coś? słysząłyście może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cbadef dzieki, ładnei zareklamowane, ale po takiej zmianie dość drastycznej, oczyszczającej dla organizmu to niezłe jojo musi być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasza to na krótka metę, ale żeby na stałe wyleczyć się z zaparć to już raczej trzeba w Jeliton się zaopatrzyć i kilka razy dziennie pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowa12
Witam, jak to fajnie ,że coraz więcej ludzi zaczyna mieć świadomość jak dbać o swoje zdrowie . Ja od kilku lat przeglądam książki St.Korżawskiej i jestem nią cały czas zachwycona . Jej porady pomogły mi w przygotowaniu ziół na trawienie ( też miałam wzdęcia ), a od lipca smaruję się olejem żywokostowym na nogi i kręgosłup .Pijemy z moją rodziną herbatki ziołowe np. mistrzowska jest rewelacyjna , koleżanki jak do mnie przychodzą nie chcą kawy tylko herbatkę mistrzowską, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowa12
A co do kaszy jaglanej to jest w moim domu na bieżąco , można jeść ją z owocami lub z sosem na obiad . Ja od września robię kaszę jaglaną na śniadanie np. z musem jabłkowym .Wczoraj np. wymieszałam ją z płatkami owsianymi bo akurat zostało mi trochę i było pyszne śniadanko , a do tego gruszki i daktyle ( polecam bardzo zdrowe) troche cynamonu i imbir, kurkuma pycha.Tak zalety kaszy jaglanej są nie ocenione dla naszego zdrowia ma witaminy , minerały , jest lekko strawna nie zakwasza organizmu jest naturalnym antybiotykiem warto po niąsięgnąć , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
a ja dzisiaj zrobiłam pierogi z kaszą jaglaną i pokrzywą: 1 szklanka - ugotowanej kaszy 5 szt. ugotowanych ziemniaków 5 szt. świeżej młodej pokrzywy ( dł. 15 cm) - wrzucić na wrzątek na 2 minuty, odcedzić na sitku i drobno posiekać 25 dkg. białego sera 1 cebula - drobno posiekana i przyrumieniona na oleju - pieprz, sól, majeranek, kminek mielony - wszystkie składniki dokładnie wymieszać na jednolitą masę. Zrobić ciasto na pierogi - mi wyszło 80 szt. wykrawane szklanką Polecam, są pyszne i pożywne - smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernnik
Gdzie w październiku młoda pokrzywa rośnie? Ja na oczyszczanie organizmu biore błonnik jeliton, wystarczy kilka dni i problemy z zaparciami mijają, a jelita się oczyszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ernnik - a rośnie - w moim ogrodzie, tam gdzie jest wykoszona to ciągle odrasta młoda i można na bieżąco jej używać - płacą ci za reklamę tego jelitonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowa12
Witam, ciekawy ten przepis na pierogi z kasza jaglaną i pokrzywą chyba go wypróbuję, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza jaglana wiem że jest dobra na odśluzowanie w sytuacji infekcji kataralnej. A na oczyszczenie zdecydowanie lepszy jest błonnik. Naturalny wspomagacz przy zaparciach i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki ten blonnik? lilka napisz jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznała i uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną bardzo skuteczną i zdrową metodę odchudzania. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gorączkujcie się tak, przecież od dawna wiadomo ze najlepszym błonnikiem jest jeliton, który super pęcznieje w żołądku i wymiata wszelkie złogi z jelit bez powodowania biegunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dlugo mozna brac jeliton i zcy kazdy moze? czy sa przeciwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannninka
Dziewczyny wracając do wątku diety oczyszczającej kaszą jaglaną... Jestem na niej od trzech dni i zaczyna mi brakować motywacji... ;/ Nie wiem czy wytrzymam 10 dni, bo zaczynam odczuwać głód, aczkolwiek nie chcę zniweczyć tych 3 dni. Mam wątpliwości co do zakończenia tej diety. Wiem, że jest to dieta oczyszczająca, ale przy niej traci się również kg, tylko czy one nie wrócą na skutek efektu jojo? I jeszcze jedno, czy kawa z mlekiem to zło??? Tak bardzo mi się jej chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunej
I jak jaaaninka ? wytrwałas jednak? ja też chętnie zacznę dietę od soboty , ktoś chętny do towarzystwa?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczne ale juz po weekendzie, a tak na serio od wtorku zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×