Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość gość
12.01.14 gość jutro idę do pracy i właśnie będę gotować kaszę czy wasza ma też lekko goryczkowaty smak???? OJ NIE !!! - świeża, dobrze przechowywana kasza jaglana ma słodki smak - ja kupuję na zielonym rynku - na wagę po 4 zł/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie czuje zadnej goryczki , nawet jak raz zapomnialam wyplukac, zero goryczy a kupuje roznych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy dobrze wypłukać przed gotowaniem i będzie o.k. zaczęłam wczoraj , chociaż temat opanowany juz dawno temu ale tylko teoretycznie ;) na śniadanie (codzienne) kilka , rodzynek , kilka żurawin , kilkanaście jagód goi , starte jabłko , szczypta cynamonu i trochę wody wszystko poddusić a potem dodać do tego kaszę mam w planach dodawać miód ale kasza musi być wtedy chłodna super hit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popitasna
ja właśnie kończę czwarty dzień. Nie odczuwam głodu w ciągu dnia. Wieczorem staram się nie jeść po 19, więc teraz troszeczke ssie w brzuszku.. ale dam rade do rana - niedługo idę w objęcia Morfeusza :) jak narazie 3kg mniej .. ale zdecydowanie jest z czego chudnąć ;) chcialabym wytrzymac 14 dni ... ale myślę, że 4 dni na samej kaszce to już sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phebe
Witam, Zaciekawiłą mnie ta dieta kaszowa i od poniedziałku mam zamiar oczyszczać się przez 7 dni. Jednak jestem nowicjuszką w tym temacie i w żadnym z postów, nie było o tym mowy, chcę zapytać, czy podczas tego oczyszczania można biegać? Biegam 4 razy w tygodniu i nie wiem, czy to nie będzie za duże obiązenie dla organizu oraz czy można pic czarna kawe? Czy tylko woda i herbatki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos aktulanie odchudza sie na tej diecie? jak to ma sie do cwiczen, mozna czy nie podczas kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popitasna
Hejka laseczki. Ja ćwiczę każdego dnia i nie odczuwam osłabienia. Co do kawy ... nie wyobrażam sobie rozpoczęcia dnia bez filiszanki czarnej amfory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phebe
A który dzień jestes na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phebe
A który dzień jestes na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achcia
Czesc :) Jestem na monodiecie jaglanej od niedzieli. Gotuje rano szklanke kaszy na dwoch szklankach wody. Wystarcza to na 4 miseczki kaszy czyli na caly dzien. Nie jestem glodna, dobrze sie czuje. Mam na celu oczyszczenie organizmu z toksyn. Ubytek wagi to 2 kg w 3 dni ale to chyba woda zeszla . Nie wiem ile dni dam rade ale planuje do piatku czyli 6 dni. Pozdrawiam serdecznie wszystkich na jaglance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odebralam wyniki o mam troche zle proby watrobowe , czy kasza jaglana jest wskazana czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achcia
Moim zdaniem dalsza diagnostyka i leki chyba w pierwszej kolejnosci. Wprowadzic do diety kasze jaglana jak najbardziej mozesz ale monodiety bym nie ryzykowala. Wejdz na strone - Akademia Witalnosci i wyszukaj ostropest plamisty jest genialny na choroby watroby. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuj***ardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achcia
Nie ma za co :* duzo zdrowka Ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie :) i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAndzia12345
I co jak Wam idzie, ale spadło? Ja teraz na diecie kapuścianej jestem I dzień a myślę o jaglanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka, na czym polega na dieta? czy je sie tylko sama kasze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAndzia12345
Cały temat o tej diecie - jak ją stosować. Chyba cały czas kaszę trzeba jeść. Własnie zaczęłam - myślałam że to będzie prostsze, ale ta kasza wcale nie jest taka dobra... :( jakiś kit mi wyszedł...blee..ale zjadłam jakoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zrobie sobie ale tylko 1 dzien z kasza a reszta z dodatkami ( reszta dni )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAndzia12345
Ja źle się po niej czułam, już po I dniu...:( Być może xle tą kasze ugotowałam bo wyszedł jeden wielki gniot. Zjadłam to na obiad i wieczorem źle się czułam, bolał mnie brzuch, mdliło, trochę zwymiotowałam... W każdym razie na kaszę jaglaną nie mogę patrzeć a wczorajszy dzień był pierwszy i ostatni. Dużo lepiej czułam się na diecie kapuścianej - mimo że zpua kapuściana też była nie dobra ale przynajmniej nic mnie nie bolalo ani nie mdliło. Każdy organizm inny.. Za Was trzymam kciuki, być może się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PAndzia12345 - nie zniechęcaj się, polecam stopniowo wprowadzać dietę jaglaną np. w postaci dodatku do zupy jarzynowej oraz używać zamiast makaronu do rosołu, a także możesz zrobić gołąbki z kaszą jaglaną zamiast ryżu. Piekłam też ciasteczka z gotowanej kaszy z bakaliami - jest mnóstwo przepisów w internecie - powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem kasze dla zdrowia a to z miodem , a to z jablkiem tartym lub z warzywami ,lub z masłem , z chudym mlekiem jako zupe mleczna, czy daje do zupy jem tez inne produkty i jest okey , chudne sobie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc mono -diety nie sa wcale zdrowe. 1 dzien tak , ale nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAndzia12345
Tak tak, ja nie uwazam ze kasze są nie zdrowe, co to to nie, tylko ja poprostu przesadziłam. Ugotowałam kit na wodzie, byłam głodna, obzarłam się nim a potem miałam problem :( Przemykać ją zamiast makarony w rosole, do owoców itp mądrze, zgłową a nie jak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jemdalej kasze ale nie caly dzien (3 razy) i znowu na wadze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprocz tego jem inne potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAndzia12345
Ale jak to na wadze mniej? Poprostu nie odchudzasz się tylko dodatkowo jesz kaszę i z tego powodu na wadze mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , jem kasze a oprocz tego jem warzywa chudy nabial, chude mieso , i chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAndzia12345
To świetnie, też bym tak chciała z 6 kg schudnąć :) Waga stoi w miejscu jak zaczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×