Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość gość
e. tam , kazdy pisze na kazdym topiku ,ze zaczyna jutro a tu guzik,,,, hehe czekaj tatka latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena 321
ja jem kasze 2-3 razy dziennie,. ale jem tez inne produkty, zobacze jak to bedzie za tydzien po wazeniu , w przyszla sobote , dzis zaczelam jesc kasze dawniej jadlam tez ale raz na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to bardzo dziwna sytuacja ale mozna to sobie ulozyc czy cos no z taka kasza diecie 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, od dziś zaczęłam detox na jaglanej, długo się zbierałam, ale w koncu sie udało ;) powiem szczerze, że najbardziej zależy mi na utracie kilogramów, ale oczyszczenie organizmu jest dodatkowym atutem tej diety. Postaram sie codziennie albo co drugi dzień pisać o moich postępach i ile kg mi ubyło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz zamiar jesc sama kasze? czy z dodatkami i ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu tez pusto. kazdy zaczyna i zaraz znika ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynam dzis z dietke z kasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu cisza, kazdy zaczyna , potem nikogo nie ma :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie robię żadnej diety lecz często stosuję kaszę jaglaną do różnych potraw - dzisiaj robiłam gołąbki z dodatkiem kaszy i mielonego mięsa - były rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tez ona odchudza ? z takimi polaczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zdrowa dieta to nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda,że jak zdrowa dieta bez gwałtownych spadków wagi to nikogo nie nęci....Ale możę też dlatego,ze pojawiają się tu tylko goście, nikomu się nie chce zalogować.Przynajmniej mnie zniechęca wątek, gdzie tylko goście i żadnych gospodarzy. Ale napiszę trochę jak to jest z kaszą u mnie.Jako żę jestem na diecie bezglutenowej to szukałam sobie zamienników. I kaszę jaglaną bardzo polubiłam.Nie robię z nią jakiejś specjalnej diety ale co 2-3 dzień gotuję garnuszek ( jedną szklankę) i używamdo różnych potraw - do zup, zamiast płatków do owoców świeżych lub suszonych rano, podduszoną na patelni z np,suszonymi pomidorami i papryką jako danie kolacyjne.I tak długo mogę jeszcze wymieniać:) Chudnąć to za bardzo nie chudnę, bo jem za dużo ale zmalał mi brzuch i bardzo poprawiły się włosy i paznokcie, a włosy po dietach wysokobiałkowych wypadały mi garściami.I skóra też jakby trochę lepsza. Tak więc nawet jeśli nie dla odchudzania tylko dla poprawy wyglądu i nastroju warto się z jaglanką zaprzyjaźnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciala wlasnie z brzucha zrzucic co nieco a na samej kaszy mozna schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktos? kto byl na diecie i schudl z brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaglankaaaaa
Zaczynam dziś minimum 3 dni na kaszy jaglanej :) czy ktoś jeszcze się zdecydował? razem raźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pozno. zjadlam obwarzanka, od jutra z checia zaczne duzo masz do zrzucenia kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaglankaaaaa
Chciałabym zrzucić 5-7kg, przede wszystkim pozbyć się brzuszka. Planuję rozpocząć monodietą jaglaną, a później stopniowo dodawać warzywa i białko. Mam nadzieję, że do końca sierpnia się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaglankaaaaa
Dziś mój drugi dzień na kaszy jaglanej. Trzymam się dzielnie, zgrzeszyłam tylko 2 filiżankami kawy, bo żyć bez niej nie potrafię... Dziś spróbuję poprzestać na jednej, a jutro nie pić kawy wcale. Póki co humor mi dopisuje i cieszę się, że jeden dzień już za mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj, tez chcialabym zrzucic brzuch, ale czy ta kasza ty pomoze? ja mogłabym od jutra zaczac , a 3 dni wystarcza na samej kaszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaglankaaaaa
Tłuszczu w 3 dni na pewno nie zrzucisz. Pierwszy raz jestem na jaglance i po jednym dniu czuję się dobrze, lekko i brzuch wyraźnie mi się wciągnął a głodna nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak iem ze po 3 dniach nie spadnie, chodzilo mi raczej o to czy 3 dni na kaszy wystarcza - na samej kaszy , czy iecej , bo jak dam rade na 3 to chyba wiecej juz nie. apotem dodawac warzya , bialko pomalu , i czy ten brzuch wogole spadnie cos na tej kaszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaglankaaaaa
Jeśli nie żyłaś na śmieciowym jedzeniu to pewnie wystarczą :) Ja mam w planach 3 dni na samej kaszy, a później stopniowo wprowadzać warzywa, zdrowy tłuszcz, ryby i chude mięso, owoce, orzechy. Jeśli bilans kaloryczny będzie ujemny to oczywiście będziemy chudły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ja jadlam duzo, u mnie smiecioe jedzenia to lody , ciastka , słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaglankaaaaa
Sama musisz podjąć decyzję. Nie znam przecież Twojego organizmu i nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja jem kasze 2 razy dzizennie, reszta normalnie, i chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam diety na schudniecie do konca sierpnia- 3,5 kg , czy ta dieta to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka79
Witam wszystkich :-) Już kiedyś pojawiłam się tutaj (na 27str.), ale niestety nie mogę pochwalić się dobrym wynikiem diety. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×