Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość gość
dla mnie super dieta z kaszy jaglanej od razu zeszły mi obrzęki i w połączeniu z lactoralem ( stosowałam 2 tygodnie) problemy wzdęć ustąpiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie do licha z tą swoją kaszą jaglaną. Po tym dziadostwie nie odwiedzam kibla 3 dni tak potrafi zalepić trzewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdodi
Dzień 7 monodiety jaglanej. Waga 86,70 kg. samopoczucie super, energii cała masa. Żadnych zaparć, regularnie odwiedzam wc, a kalorycznie jem 1476 kcal 4 posiłki po 100 gr. płatków jaglanych. Kolejny wpis w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba czas przerzucić się na kasze. Płatki nie zaliczają się do diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdodi
8 dzień diety oczyszczającej. Waga 85,50 kg. Samopoczucie i energia super! Brak zachcianek na cukry, ustabilizowane łaknienie . Jem bo trzeba,żeby nie spowolnić metabolizmu,ale szczerze mówiąc, to ani o jedzeniu nie myślę, ani jeść mi się nie chce... Brzuch płaski siłę na ćwiczenia mam,jutro zaczynam kolejny tydzień. Nie wiem, czy nie przeciągnę do 21 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdodi - uważaj ,bo w końcu zrobisz sobie krzywdę ,sama piszesz "monodieta" ,nie można jeść cały czas tego samego jedzenia ,bo to zawsze źle się kończy .Taki sam efekt osiągniesz jedząc niewielkie urozmaicone posiłki ,dostarczając organizmowi niezbędnych składników.i przestań wierzyć w te głupoty ,że cokolwiek oczyszcza organizm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorycz w kaszy jaglanej świadczy o jej długim przechowywaniu w efekcie którego nastąpiły niekorzystne zmiany biochemiczne w ziarnach/nasionach prosa. Nie powinno się jeść takiej kaszy. Kupując kaszę należy zwrócić uwagę na jej kolor - powinna być jasna, żółta - zszarzała jest zwykle stara. Na kaszy z "Janex-u" nigdy się nie zawiodłam, czy to jaglanej, gryczanej czy jęczmiennej. Kaszę jaglaną na sypko gotuje się w proporcji 1 szklanka kaszy na 1,75 szklanki wody. Suchą kaszę sypię na wrzątek i gotuję do wchłonięcia wody. Nie kupuję kaszy ani ryżu w woreczkach tylko sypane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie masz pojęcia dużego o funkcjonowaniu organizmu. Przez krótki czas można być na monodiecie i jest to zdrowotne. Nawet krótki post jest zdrowy bo organizm spala różne złogi i trucizny, dzięki czemu się oczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty nie masz pojęcia o niczym .Pewnie ,że żadna mono dieta nikogo nie zabiła ,ale o jakich złogach ty mówisz ,nikt normalnie funkcjonujący nie ma żadnych złogów a jeżeli organizm jest zatruty to niezbędna jest szybka pomoc lekarza,bo za chwilę przekręcisz się na drugi świat.Normalnie cały czas jesteśmy oczyszczani przez wątrobę ,która też nie magazynuje żadnych trucizn. Nie ma żadnych diet oczyszczających , są tylko diety oczyszczające portfele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys zainteresowalam sie glodowka i dietami oczyszczajacymi, zaczelam przegladac internet i szukac przede wszystkim fachowych porad lekarzy i profesjonalistow, ktorzy sa obiektywni. I dowiedzialam sie, ze oczyszczanie z toksyn to sciema, ze tak naprawde trzeba jesc zdrowo przez caly rok, a nie oczyszczac sie przez pare dni, tygodni, bo to tak, jakbysmy chcieli byc wysportowani, ale cwiczymy tylko przez pare dni w roku. Poza tym najlepszy detox to sport, a zwlaszcza bieganie, bo nasze cialo spala to, co niezdrowe w komorkach w calym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ja cały czas piszę ,że to ściema .Te wszystkie diety są po to żeby robić kasę a że niemyślących ludzi jest u nas bez liku to interes kwitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pisałem, ze lekarze żyją krócej niż normalni ludzie, bo te swoje dyrdymały robią na sobie. Oczywiście że w organiźmie odłozonych jest wiele złogów i zdefektowanych komórek. Trzeba być analfabetą, żeby o tym nie wiedzieć. A myślisz że skąd biorą się poważne choroby? W czasie postu organizm spala zasoby organizmu, między innymi złogi. Sport to mogą sobie uprawiać młodzi ludzie, a starzy nie są od tego żeby biegać z wywieszonym językiem. Popatrz na zwierzęta, one w starszym wieku takich idiotyzmów już nie robią. Ruch tak, ale żadne sporty. Co za barany tu piszą na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość powyżej - przecież ty nie wiesz o czym piszesz ,same brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak to oczyszczenie kaszą sie sprawdza,ale jak już to ważne żeby ta kasza była dobrej jakości. na co dzień jem kaszę ekologiczną (z bio-kraina.pl) i nie słyszałam o takim jej zastosowaniu,ale może spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powazne choroby biora sie z tego, ze jemy swinstwo i przede wszystkim za duzo miesa, jedzenie kaszy jaglanej albo glodowanie raz na ile nic nam nie da jesli przez reszte roku jemy miecho, maslo, przetworzone produkty. Jesli zaczniemy sie zdrowo odzywiac, unikac pryskanych warzyw, miesa napchanego hormonami i antybiotykami, jajek od kur, ktore nigdy nie widzialy swiatla nie wspominajac juz o przetworach z puszek i sloikow, to unikniemy wielu chorob cywilizacji. Toksyny biora sie nie tylko z jedzenia, ale tez z produktow czyszczacych, ktorymi czyscimy dom oraz z zanieczyszczen powietrza. Jesli zaczniemy dbac o otoczenie i jakosc jedzenia to moze wtedy unikniemy chorob cywilizacyjnych, a nie stosujac detoxy od czasu do czasu, a pomiedzy nimi zyjac w toksynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najcenniejsze porady znajdziecie na topiku "medycyna naturalna zapraszam" Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też zastosować suplement, który aktywnie spala tkankę tłuszczową, a do tego poprawia kondycję organizmu. Ja biorę http://go-slim.pl i czuję się świetnie. W ciągu miesiąca 8 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Brooklyn
hej : ) po przeczytaniu wszystkich stron :) !! hmm troche czasu mi to zajęło... ale warto było ... postanowiłam spróbować ... tej diety ... zaczynam od dziś będę tu zaglądać ... może ktoś się przyłączy do mnie ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza_jesienna123
hejka :) ja chętnie dziś zacznę :) wstępnie na samej kaszy planuję 3 dni, a od poniedziałku kasza i warzywa. Trzymam za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćraksa
Ja jestem dziś 4 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza_jesienna123
gośćraksa, i jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo to fajnie ; ) wspólnie raźniej ... ja planuje 2 tygodnie, zobaczymy co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Brooklyn
wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza_jesienna123
To do dzieła! :) Zważyłam się i zmierzyłam. Wieczorem zdam relację jak się czuję po pierwszym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Brooklyn
ja się zważę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćraksa
Po 3 dniach 1 kg mniej, Nic specjalnego, po prostu mam mniej jedzenia w jelitach ;) ale i tak cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćraksa
Ja planuje 21 dni a może i więcej, potem oczywiście wyprowadzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym spróbowała :) . Tylko nie wiem jak po takiej diecie wrócić do normalnego żywienia( stopniowo ?) . I czy po powrocie do "normalnego" jedzenia nie będzie efektu ala jo-jo. Proszę o podpowiedź kogoś wtajemniczonego . Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Kate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IChętnie bym spróbowała :) . Tylko nie wiem jak po takiej diecie wrócić do normalnego żywienia( stopniowo ?) . I czy po powrocie do "normalnego" jedzenia nie będzie efektu ala jo-jo. Proszę o podpowiedź kogoś wtajemniczonego . Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Kate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×