Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

im back! :D ostatnie oczyszczanie kasza jaglana zrobilam niecale 4 lata temu i jakos od tej pory nie moglam sie za to zabrac. Zaczelam dzis i planuje zrobic 10 dni :) mysle ze latem jest to latwe do zrobienia - cieplo, nie chce sie az tyle jesc.. powodzenia wszystkie "Jaglanki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti27
Witam, zaczynam od jutra dietę jaglaną już jakiś czas temu ją stosowałam w połączeniu z młodym jęczmieniem i schudłam 7 kg w miesiąc , mam nadzieję że teraz też się uda. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co schudła
ja jestem fanką orkiszu:) i to do tego stopnia jestem przekonana o cudownych własciwościach tego ziarna, że nie waham się tez podawać dzieciom w postaci dostosowanej oczywiście do ich wieku. A więc kaszki (ekologiczne z pełnego ziarna! Holle) idą na pierwszy ogień :D smakują jak na razie i regulują pracę brzuszka, więc oby tak dalej! A ja swoje porcje orkiszu wcinam swoją drogą:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejti27
a ja już zgubiłam ponad 12 kg :), dokładnie nie wiem bo na początku się nie zważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki:) ja dopiero zaczynam, natknęłam się przypadkiem w Internecie na tą kaszę ,widziałam jakieś artykuły i pomyślałam czemu nie:) ?? Otóż od około msc mam dziwne objawy grypopodobne.. z ust czy raczej P.pokarmowego wydobywa się straszny smrod.. nie wiem czy jest to skutek jedzenia płatków w dużej ilości ilości w ostatnim czasie (na mleku zreszta) czy też zwiastun jakiejs choroby. Do lekarza ide w tym tygodniu a kasze jem od zeszłego. Najpierw ja płukałam a oprócz niej jadłam w trakcie dnia jakieś warzywa itp słodyczy już nie ruszam ,tylko woda do picia; czasami herbata. Od 2 dni jem tylko kasze w ciagu dnia i to bez zadnych dodatkow.. mam wrazenie ze wrocil ni wech i smak ale tylko troche. Nie plukalam jej dzisiaj bo czytałam że to pomaga pozbyć się witamin -nie czuję żadnej goryczy i nie wiem co jest grane ,może kupiłam zła kasze? Wszędzie czytań km i tej goryczy a moja jest słodka ..zdziwiłam się. Oprócz tego zapach się zmniejszył,uff ciekawe na jak długo.. podzielcie się opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdodi
Ja jutro przechodzę na jaglankę tylko na wodzie. mam do zrzucenia trochę kilogramów i chce oczyścić organizm żeby później przejść na zdrowe żywienie bez glutenu i nabiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdodi
Dzień dobry. Dziś się zważylam, waga o zgrozo 89,00 kg. Jestem już po pierwszej porcji jaglanki. Rano były platki jaglane zalane wodą 50 gr płatków zalałam wrzątkiem i poczekam,aż dojdą jakieś 30 minut. Codzienne zamierzam też ćwiczyć 30 minut rower stacjonarny. Może ktoś się dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdodi
Zamierzam przeprowadzić 14 dniową wersje diety jaglanej. Codziennie będę pisała o swoich odczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdodi
pierwszy dzień uznaje za zakończony. Bylo dziś 250 gr płatków jaglanych (waga suchego produktu ) i do tego 30 minut jazdy na rowerze stacjonarnym. samopoczucie mogę powiedzieć, że super. jutro się zważe bo sama jestem ciekawa co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ta dieta jest trochę bezsensu, bo brakuje w niej warzyw. Dieta to nie tylko kalorie ale o wiele bardziej złożony proces. Każda zjedzona rzecz pociąga za sobą reakcję hormonalną. W skrócie mówiąc to co jesz w zależności od poziomu hormonów jest albo magazynowane jako tłuszcz albo spalane. U 97 % kobiet zaburzony jest poziom hormonów i dlatego nie możemy schudnąć. Nawet jak trzymamy dietę, to nasze ciało zamiast pozbywać tłuszczu magazynuje go ;/ Dopiero pozbycie się złych hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie tłuszczu i wyprodukowanie nowych odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu pozwala schudnąć automatycznie. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę. Więcej możesz się dowiedzieć na http://skutecznadieta.com.pl ale w wielki skrócie Ci powiem żebyś jadła więcej zielonych warzyw – sałaty, ogórka, kalafioru, jarmużu i innych. Najlepiej do minimum 2 posiłków dziennie. Wtedy takie oczyszczanie powinno być o wiele skuteczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdodi
2 dzień diety oczyszczającej. Waga 88,40 kg. Samopoczucie bardzo dobre,energii mnóstwo, brzuch płaski (w końcu!), woda schodzi. Jestem już po 2-ch porcjach płatków jaglanych (nie jem kaszy tylko płatki jaglane). Posiłki jem co 4 godziny 7-11-15-19 . Rano 100 gr płatków, 11.00 -80gr płatków, 15.00-80 gr. płatków, 19.00-80 gr. płatków zalanych wrzątkiem i odstawionych na 30 minut. Kolejne sprawozdanie jutro :) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdodzi
Dziś zaczynam 3 dzień diety-waga 87,40 kg. wc zaliczone z rana :D Samopoczucie super. Rano 80 gr. płatków na wodzie, kolejna porcja o 11.00. Warto przeprowadzić tę dietę, człowiek nie chodzi głodny i ma mnóstwo energii. Pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdodi
Oczyszczania dzień 4, waga 87,40 kg. dziś wc nie było. Codziennie jeżdżę 30 minut na rowerze stacjonarnym w tętnie 120 -117 (program spalania tłuszczu). Póki co to zjedzone 180 gr. płatków zalanych wrzątkiem. Jestem po 2 posiłkach. Kolejny o 15 i o 19. Pozdrawiam i zapraszam do wspólnego oczyszczania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdodi
oczyszczania dzień 6, waga 86,70 kg. (2,3 kg. na minusie) samopoczucie bardzo dobre, energii mnóstwo myślę,że spokojnie pociągnę te 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym oczyszczaniem organizmu to jeden wielki pic marketingowy. Nasz organizm oczyszcza się sam każdego dnia a służy do tego wątroba.Gdyby , jak piszecie ,cały ten syf zalegał w waszym organizmie latami to już byście nie żyli a najpierw wysiadłaby wątroba .Dopóki wątroba funkcjonuje prawidłowo to nasz organizm jest oczyszczany cały czas w sposób naturalny i żadne "cudowne"oczyszczacze nie robią tego .Wymyślono to po to żeby robić pieniądze na naiwności ludzkiej . Takim przykładem są np.tabletki ze skondensowaną ponoć zupą kapuścianą i polecane na schudnięcie ,tu też naiwnych nie brakuje a przecież zupa kapuściana nie ma żadnych właściwości odchudzających ,chudnie się po niej ,bo warzywa na wodzie mają mało kalorii i gdy je się tylko tą zupę to trudno nie schudnąć natomiast nikt nigdy nie słyszał żeby kapusta czy papryka miały właściwości odchudzające takie jak np. enzym ze świeżego ananasa (choć po ananasie też chyba nikt nie schudł mimo to). Również normalnie funkcjonujący człowiek nie ma żadnych złogów w jelitach na co też producenci polecają wiele preparatów. Złogi mogą mieć tylko te osoby,które mają chroniczne zaparcia i nie oddają stolca tygodniami,ale i u tych osób wystarczy podanie silnego środka przeczyszczającego aby je usunąć,ale nawet gdy u nich to nie pomoże to dotyczy to wyłącznie osób z dużymi zaburzeniami ,nie dotyczy to was . Nie ma takiej opcji aby w organizmie były nagromadzone substancje toksyczne ,jeżeli jednak tak się dzieje to jesteście już poważnie chorzy i potrzebna jest wam szybka pomoc medyczna ,dializy ,być może przeszczep wątroby.Jeżeli wszystko jest ok. to nie martwcie się ,wasz organizm jest oczyszczany w każdej sekundzie waszego życia ,robi to wasza wątroba i ona też nie gromadzi toksyn tylko je wydala ,gdyby je gromadziła to już by was nie było na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina54
Na czym polega ta dieta jaglana ,ktoś tam wyżej podał link do tej diety ,ale nie mogę pobrać samej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ina wujek google myślenie nie boli :/ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina54
Ja z myśleniem nie mam problemu,wręcz przeciwnie i już szukałam w google , ale tam tylko kupa informacji o jaglance ,co ona nie zawiera ,ale żadnego konkretnego planu odchudzania , chociaż tak na prawdę to kasza jaglana nie ma żadnych właściwości odchudzających ,jest nawet bardzo kaloryczna .Raczej działa tu mechanizm taki , że osoby ,które zaczynają jeść kaszę w określonej ilości 5 razy dziennie to właśnie dlatego chudną , bo odchudzanie właśnie polega na jedzeniu 5 małych posiłków dziennie. Popieram też osobę powyżej odnośnie oczyszczania organizmu .Jaglanka nie oczyszcza organizmu.Jeżeli komuś poprawiła się cera i włosy to dlatego ,że kasza ta zawiera dużo krzemionki ,która to dobrze wpływa na skórę,włosy i paznokcie . Ile to na głupocie ludzkiej można zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś 4 razy dziennie zjadałam kromkę chleba pełnoziarnistego z serem pleśniowym 60% tłuszczu i z pomidorem i też schudłam. Odchudzanie nie zależy od tego co jecie tylko w jakich ilościach i ile razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosska ,kliknęłam twój link ,jak można wierzyć w skuteczną i mądrą dietę skoro osoba tworząca ją nie potrafi nawet poprawnie pisać a byki są już w w pierwszym zdaniu,oto cytat: " I Stać Się Seksowną i Bez Kompleksów Kobietom " yhym......kobietom? no dziękuję za dietę od takiego autora ,skoro nie potrafi pisać to i diety nie ułoży,kolejny gniot do wyciągania kasy. Dobrą dietę może ułożyć tylko osoba inteligentna i wykształcona,reszta to spryciarze bazujący na bezmyślności ludzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kasza jaglana najbardziej smakuje z oliwą, dodaję 3 łyżki lub ze smalcem, też dodaję 3 łyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 stron piertolenia o niczym jak sądzę! Zapamiętajcie obie kafeteryjne tępaki że dieta oczyszczająca to nie tylko kasza jaglana ale większość warzyw i owoców Przede wszystkim jednak zakodujcie sobie raz na zawsze że zdrowa dieta to dieta urozmaicona! Kończcie nudne wywody na ogólnym pojawiły się ciekawsze tematy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak byście chciały rewelacji na temat tego czego macie najwięcej w jelitach to śpieszę wam napisać że są to robale, pasożyty których nie diagnozuje żadno laboratorium jak polska długa i szeroka a na sympozjach naukowych, nakazuje się lekarzom by, bez diagnozy nie wystawiać recept na leki zwalczające te pasożyty bo ....? Można nawet usłyszeć że uczynią one więcej szkody niż pożytku! Strachy na lachy? Weryfikacji wszyscy lekarze mówimy STOP! Jaki interes w tym działaniu? Chodzicie słaniacie się chorujecie, białka w oczach wiecznie przekrwione zżółknięte -Jesteście toczeni przez pasożyty zbyt słabi by kreatywnie myśleć co widać po topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wrodzoną zdolność wyciągania z ludzi nawet najpilniej strzeżonych sekretów. Już co najmniej 5ciu lekarzy przyznało mi się już do tego, że odrobaczają się raz na pół roku, lub raz na rok, bez uprzedniego badania się . Jedna pani doktor na pytanie o to czy się bada zmarszczyła nos i wymamrotała że nie... to przecież nie ma sensu. A dodam że byle lekarzy nie pytałam o to, tylko wybitnych specjalistów często z kilkoma specjalizacjami, pracujących w szpitalach, cieszących się sławą. Byle kogo nie warto o to pytać -To nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze raz powtarzam , nie ma diet oczyszczających ,bo żadna dieta nie oczyszcza naszego organizmu ,kasza jaglana też niczego nie oczyszcza . Oczyszczaniem naszego organizmu zajmuje się nasza wątroba i nikt ani nic tego za nią nie jest w stanie tego zrobić .Jeżeli nasz organizm jest zatruty to jest to kwestia kilku dni a czasami kilku godzin i bez fachowej pomocy żegnamy się z tym światem. Wszystkie diety t.zw.oczyszczające to marketing nastawiony na zarabianie pieniędzy a ,że naiwnych nie brakuje to interes kwitnie. Oczyszczajcie się głupiutkie,oczyszczajcie i napełniajcie portfele hochsztaplerom . Jeszcze głupie piszecie :złogi albo toksyny,które zgromadziły się w ciągu całego życia ,idiotki ,już dawno byście nie żyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lekarek nie słucham, bo one żyją przeciętnie o 10 lat krócej niż inne kobiety. Kazdy myślący się zorientuje, ze muszą być bardzo głupie ze swoimi radami, skoro sobie tak szkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kogo masz na myśli pisząc "lekarek" , jeżeli mnie to ja nie jestem lekarką . Diety t.zw.oczyszczające jeżeli są urozmaicone to absolutnie nie szkodzą i mogą nawet zrobić dużo dobrego ,bo dostarczą witamin,minerałów i innych potrzebnych składników ,ale nie ma mowy o żadnym oczyszczaniu natomiast gdy taka dieta zaleca przez dłuższy okres czasu jeść tylko np.kaszę to nie próbujecie użyć swoich komórek mózgowych? Człowiek musi dostarczyć organizmowi nie tylko węglowodany , ale wiele innych składników pokarmowych . W odchudzaniu uzyskacie taki sam efekt jak przy jedzeniu wyłącznie kaszy (obojętne jakiej) ,ale jedzcie z głową ,niech to będzie 4 czy 5 posiłków ,ale muszą tam być warzywa ,owoce ,mięso i do mięsa może być kasza ,ale tylko 3 łyżki ,bo kasza jest bardzo kaloryczna. Jeżeli będziecie chciały być na jaglanej diecie dłuższy czas to potem będziecie tyły ,bo najpierw działa tu ten efekt jedzenia regularnie kilku posiłków ,ale potem nie ma siły ,to co jest kaloryczne musi tuczyć no i zapomnijcie o tym ,że cokolwiek was oczyszcza poza waszą wątrobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×