Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość irenno

Kielce- Prosta, Kościuszki , Czarnów ???

Polecane posty

elle244 Moim zdaniem szkoda pieniedzy na elektryczny laktator, bo choc na poczatku moze "uratowac zycie" ;) to tak naprawde dlugo raczej ci nie posluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasilula89
sniezkaa:a do kogo chodzisz jesli mozna wiedziec? i kiedy rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasilula89
sniezkaa:ja mam juz na ten czwartek 25 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle244
dzięki muszysko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik_4
witam dziewczyny mam pytanie czy któraś robiła badanie na pacirkowca w ciązy na prostej w szpitalu ? bo nie wiem jak to wygląda czy trzeba sie zgłosić na izbę przyjęć czy na oddziąl i jeszcze czy ktg tez można tam robić i gdzie dokładnie oraz w jakich godzinach z góry dziękuję za informację bo nie moge sie dodzwońic na ta izbę przyjęć tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj becik_4 aby zrobic wymaz na paciorkowca musisz sie zgłosic na izbe przyjec po godz. 13 pobieraja poprostu wymaz z pochwy nic nie boli i szybko sie odbywa. KTG tez mozna robic kosztuje 20 zł i najlepiej rano bo bodajze robią tylko do 13. w razie pytan pisz ja swiezo upieczona mamusia z prostej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik_4
dzięki za informację to za ktg się płaci 20 zł czy za wymaz ? bo mysląlm ze ktg to jest za darmo? a jak wspominasz poród i opiekę na prostej moze miałas stycznosć z dr Zemstą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymaz jest płątny 25 zł a ktg za każdym razem trzeba płacic 20 zł. Poród wspominam dobrze miałam poród rodzinny ale niestety zakonczyl sie cesarka bo maly sie zablokowal głowką. Jesli chodzi o opieke po porodzie to bardzo byłam zadowolona. Powiem szczerze nie kojarze tej Pani doktor choc być moze przychodziła na wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zemsta jest ok
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik_4
To pan doktor Zemsta :) ale on jest tylko dwa razy w tygodniu wiec moze dlatego nie kojarzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niqa29
dziewczyny czy ktoras z was szykuje się do odmowy szczepienia noworodka ? wiem ze moge sama zdecydowac czy pozwole czy nie zaszczepic dziecko zastanawiam sie jak to formalnie wyglada chodzi o szpital na Prostej neonatolog na szkole rodzenia widac ze jest uprzedzona do rodzicow nie chcacych szczepic wiec z nia nie mam co rozmawiac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ul. Kościuszki to nie szpital tylko prosektorium. Lekarze interesują się tylko swoimi, prywatnymi pacjentkami i chodzą po szpitalu jak " święte krowy". Kawa i do domu!! Dno, dno i jeszcze raz dno!!! Nigdy nikomu nie poleciłabym tego "przybytku" jako miejsca porodu. Nikt z nikim się nie liczy, a pacjentka to kolejna złotówka z NFZ, bądź prywatnej praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasilula89
ja rodzilam na Czarnowie dwa tyg temu i nie mam zadnych zastrzezen wiec polecam ten szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik_4
niqa29 ja zamierzam rodzić na prostej i na szkole rodzenia lekarka mówiła o ze zaras po urodzeniu dziecko jest szczepione ale masz prawo odmówić tylko ze ona o tym nic nie mówiła kiedy to zgłosić i jak ale na pewno musisz wczesniej sie o to upowmnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik_4
a jeszcze mam pytanoko o znieczulenie zewnątrzoponowe własnie na prostej czy położne faktycznie pilnują tego rozwarcia zeby nie przegapić i podać jak się chce czy raczej namawiają na poród bez zzo? bo czesto slysze ze one specjalnie to robią i mówią ze jest juz za późno a cz jest tu moze jakas pacjentka dr zemsty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniezynkaaa
kasilula89 a czy opłacałas położną? tez tam będę rodzic ale nie wiem czy można i jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasilula89
sniezynkaaa;nie nie oplacalam poloznej bo na Czarnowie nie mozna ale naprawde nie trzeba oplacac bardzo dobrze sie Toba zajma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasilula a czy do pępuszka maluszka używają Octanisept? nie zmieniło się nic? czy musze mieć swój do szpitala czy tam używają swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasilula89
sniezkaa w szpitalu ci nie bedzie potrzebny tylko musisz miec potem w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89monia89ck
ja rodziłam na prostej m-e temu. co do znieczulenia pytają się na początku jaki w trakcie porodu czy nie zmieniłaś zdanie. ja bez wdychałam gaz i miałam zastrzyk niby na ból ale tak naprawdę na szybki postęp rozwarcia. jak macie jakieś pytania to służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik_4
dziewczyny które rodzily na prostej czy jak bedzie sala do rodzinnego zajeta to mozna z mężem rodzić na ogolnej bo ponoc ustawa to gwarantuje ale jak sie do tego spzital ustosunkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga86
Hej dziewczyny! Właśnie się dowiedziałam ,że jestem w ciąży ;) Szukam więc lekarza , który przyjmuje prywatnie a pracuje w szpitalu na Prostej. Mogłybyście polecić kilku ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik_4
marga86 ja chodzę do dr Zemsty z nim przyjmuje prywatnie dr grylewski i jego żona grylewska bardzo sympatyczna kobieta wszyscy pracują na prostej w szpitalu a przyjmuja prywatnie na warszawskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia89ck
becik powiem szczerze że aktualnie nie ma "parcia" na rodzinne sale i rodzą tam nawet które nie płaciły za sale. Bynajmiej tak było jak ja rodziłam i wcześniej na patologi leżałam. Pozatym ogólną salę remontują i jest tam 1 łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis83
grelewski nie grylewski sama do niego chodze :) dziewczyny a czego na Prostą nie trzeba brac mieli powiedziec w szkole rodzenia nie powiedzieli i nie wiem co szpital zapewnia i czego nie brac niepotrzebnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik_4
a ja mam pytanie w sprawie badania ktg czy na prostej zawsze trzeba płacić te 20 zl za to badanie nie da sie tego jakoś ominąć ? czy jak minie mi termin porodu to też bedzie odpłatne? bo to bardzo dziwne ze w szpitalu trzeba za to płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik_4
monis83 ja biorę dla maluszka pampersy , chusteczki nawilżone , krem do pupy, ubranka i pieluchy tetrowe chyba dwie spakowalam, rozek, dla siebie koszule, podklady bella te na łózeko ponoc zapewniają, majtki siatkowe, stanik, kosmetyki i talerzyk, kubek, recznik i papier toaletowy. Tam na prawde to oni oga ci wsztko zapewnic i dla ciebie i dla maluszka ale wiadomo lepiej miec swoje nie wiem czy nie skorzystam z ic koszuli na sam poród zeby moja sie nie zniszczyla , lewatywe maja, glenie tez ci zapewnią i o ubrankach dla malego tez mowili ze maja ale sa zniszczone już praniem. A kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×