Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość irenno

Kielce- Prosta, Kościuszki , Czarnów ???

Polecane posty

A czy jest tu mamusia, ktora moze napisac jak jest na Kosciuszki? Moj lekarz tam pracuje i tam bede za miesiac rodzic...niby wiem czego mniej wiecej sie spodziewac ale kazda uwaga doswiadczonej osoby bedzie cenna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrla
pelagia84... o ile wiem, tam nawet nie ma możliwości opłacenia położnej... ja nie słyszałam zeby ktoś był niezadowolony z położnej. Ja zawsze byłam zadowolona:) Jeśli chodzi o znieczulenie to pytałam o nie mojego gina i mi od razu powiedział żebym na to nie liczyła, bo zazwyczaj jest jeden anestezjolog na dyżurze na cały szpital... no chyba, że cesarka. Chyba, że masz znajomości...:) Jeśli chodzi o obsługę... różnie to bywa, są i takie do rany przysłuż, które siedzą przy dziewczynach nawet w nocy i masują im piersi i pomagają w karmieniu (sama widziałam:)), ale są i zołzy, ale te od razu wyczujesz i takie od razu trzeba ustawić!:) Trzeba o wszystko pytać i raczej na wszystkie pytania odpowiadają, pokazują... jest naprawdę ok:) Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie odnośnie porodu rodzinnego na prostej. Jeśli któraś z Was tam rodziła napiszcie jak było. Nie mam tam swojego lekarza i trochę się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelagia84
Dziękuję Karrla za informacje. Trochę mi ulżyło :) Najważniejsze to pozytywne myślenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzygida
witajcie dziewczyny, mam termin za 3 tygodnie porodu i przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi od pierwszej strony... Myślę o porodzie na Kościuszki, bo mam w sumie tutaj najbliżej (7 min z buta).. koleżanki namawiają mnie na opłaceniu położnej a zbytnio nie mam czym szastać.. napiszcie mi szczerze czy opieka bez opłacenia jest tak dobra jak przy opłaceniu? strach się bać ale to już nie długo do rozwiązania dlatego takie pytania mi się snują po głowie.. proszę opiszcie swoje odczucia na ten temat.. a i jeszcze jedno.. bardzo dużo jest tam obecnie rodzących??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm....
HANDZIA26 trzeba zapłacić za poród rodzinny, dostajesz potem salę - jedynkę. Więcej będę mogła napisać za dwa miesiące :) Ja jeszcze nie dowiadywałam sie dokładnie, bo nie wiem, czy będę mogła rodzić sn. Odezwę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm....
HANDZIA nie wiem jeszcze. Niedługo będę sie dowiadywać i wtedy na pewno napiszę :) Zaglądaj co jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm....
HANDZIA A jeśli chodzi o "swojego" lekarza... Hmm, w zeszłym roku byłam na Prostej na patologii i odniosłam wrażenie, że to sie liczy... Ale nie wiem jak jest przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja troche nie w temacie choc o dzieciach... mam pytanie gdzie w kielcach moge kupic foteliki samochodowe dla dziecka? nie jestem z kielc i nie orientuje sie w sklepach z akcesoriami dla dzieci... wiem ze byl megasklep kolo praktikera (na radomskiej???), ale z tego co rozmawialam pol ponad pol roku temu z dziewczyna ktora tam pracowala (spotkalysmy sie na porodowce:) mial on byc zamkniety. szukam sklepu z duzym wyborem fotelikow. prosze o adres lub nazwe sklepu... bede bardzo wdzieczna pozdrawiam wszystkie mamy i te przyszle tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zachęcamy Was bardzo serdecznie do wzięcia udziału w naszym projekcie o nazwie: "Wspólnie tworzymy produkty", którą rozpoczęliśmy na Facebook'u kilka dni temu! Pragniemy, abyście mieli bezpośredni wkład w tworzeniu "BOBASOWEGO DZIENNIKA" - tak, nazwa została wymyślona przez jedną z mam i spodobała się również innym rodzicom (co zostało ustalone w drodze głosowania). Dzisiaj głównym tematem na naszej tablicy jest szata graficzna owego pamiętnika - możecie oddawać głosy na tą, która podoba Wam się najbardziej - mile widziane są też uwagi i propozycje zmian! Udział w akcji może wziąć każdy posiadający konto na Facebook'u, dlatego nie czekajcie i dołączcie do nas jak najszybciej - http://www.facebook.com/BabyOno ! Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldynka
kkepka - sklepy z art. dla dzieci są m.in. na Zagnańskiej,za cmentarzem po lewej stronie jest duży budynek Chłodni Kieleckiej; na ul.1-go Maja-hurtownia Ares-w miejscu,gdzie 1-go Maja łączy się z ul. Łódzką, sklep obok Praktikera nadal funkcjonuje(przynajmniej był jeszcze jakiś miesiąc temu);na ul. Ściegiennego-za skrzyżowaniem z ul.Husarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,napiszcie co trzeba zabrać ze sobą do szpitala,będę rodziła na Czarnowie z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldynka
bebe30, na poprzedniej stronie Karrla pisała, co trzeba zabrać do szpitala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!;-) ... Ja mam termin na ok. 20 listopada. Będę rodziła na Czarnowie jeśli któraś z Was urodzi dzieciaczka właśnie tam przede mną dajcie znać jak było... Dużo dowiedziałam się od KARRLI I PELAGI84 o Czarnowie- dzięki dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fuksja ,to chyba się spotkamy, ja tez mam na 17-20 listopad termin i rodzę na Czarnowie;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrla
Ja urodziłam w poniedziałek o 10,00 rano i wyszłam w czwartek...wszystko było ok:) A dziewczyna, która ze mną rodziła tylko, ze w niedzielę i cesarką wyszła razem ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do KARRLA...... Dzięki za wszystki cenne informacje!;-) Pozdrawiam ciepło! Zaglądaj tu jeszcze czasem.. na pewno nam jeszcze coś podpowiesz;-) Ciekawe co u PELAGI miała termin na początek października...... myślę, że to są jej dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a możecie mi polecic jakiegos lekarza z prostej? Ewentualnie powiedzcie mi co myślicie o dr. Wołowcu i Roguli bo muszę zmienic lekarza a chciałabym tym razem trafic na specjalistę a nie na niedouczonego pożal się Boże doktorzynę (jak to było do tej pory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katya_82
Hej dziewczyny. Rodziłam w lipcu na Kościuszki i naprawdę polecam ten szpital. Do szpitala trafiłam w piątek rano ze skierowaniem od dr Roguli, ponieważ byłam już 5 dni po terminie. Koło południa dostałam oksytocynę ale nic nie pomogło. Następnego dnia miałam mieć założony balonik. Niestety mój lekarz miał wolny weekend i nikomu się nie spieszyło, żeby mi ten balonik założyć... Po 14 zaczęły mi się skurcze, około 17 zeszłam na porodówkę. Nie miałam opłaconej położnej ale trafiłam na dwie kochane kobiety. Pomagały, doradzały co robić, żeby zmniejszyć ból. Jestem im naprawdę wdzięczna. Synka urodziłam o 1.00. Lekarz, który był przy mnie też bardzo fajny. Żartował i był bardzo miły. Po porodzie zostałam przewieziona na 4-osobową salę. Z samego rana położna zajrzała do mnie z pytaniem jak się czuję (chociaż nie musiała). Pielęgniarki od dzieci też były bardzo pomocne. Można się do nich zwrócić z każdym problemem i na pewno pomogły. We wtorek zostałam wypisana do domu :) To tak w ogromnym skrócie. Naprawdę POLECAM ten szpital. Jak będziecie chciały coś wiedzieć, piszcie odpowiem na Wasze pytania i życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katya_82
Ja moge polecić Rogulę ale jeżeli będzie prowadził Twoją ciążę to będziesz rodzić na Kościuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm....
HANDZIA wiesz, jak to jest z opiniami o lekarzach na forum: jednej odpowiada i powie, że jest świetny, inna będzie narzekać... Ja chodzę do Kołodziejskiego z Prostej. Opinie ma różne, ja mu ufam. W zeszłym roku straciłam dziecko, zachował sie w tej trudnej sytuacji naprawdę w porządku. Dlatego w obecnej ciąży wciąż jest moim lekarzem. A ty już jesteś w ciąży czy dopiero planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz a mój lekarz nie zareagował nawet jak mu powiedziałam że mocniej krwawię i boli mnie brzuch, dzwoniłam do niego-nie miał czasu, nie oddzwonił-zupełna olewka-byłam w 10 tygodniu ciąży. Teraz szukam lekarza który choc trochę będzie dbał o swoje pacjentki, tzn. wykaże jakieś ludzkie zainteresowanie. I oczywiscie powie mi co mam teraz robic, jakie badania, kiedy rozpocząc starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelagia84
Cześć dziewczyny. Ja termin miałam na 6 października, dziś mamy 7 a tu nic. Ale jak tylko urodzę to dam znać i podzielę się opiniami o szpitalu na Czarnowie :) Trzymajcie kciuki, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldynka
pelagia84- trzymam kciuki i czekam na relacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzygida
Ja mam termin za 4 dni i na razie cisza.. koleżanka polecała mi szpital na Kościuszki (rodziła tam pół roku temu), jeszcze się nie stresuje samym faktem porodu, boje się bo nie wiem kiedy się zacznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×