Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Te zmarszczki przerażają mnie

Dobry przeciwzmarszczkowy KREM POD OCZY dla 30-latki. Poradźcie proszę.

Polecane posty

Gość gość
te kremy nic wam nie dadzą :D wlasnie od nich robią sie zmarszczki bo to chemia, ktora przyspiesza starzenie skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem. Chociaż jak ja powiedziałam pani dermatolog, że smaruję wieczorem twarz kremem to się spytała po co? Nie wyobrażam sobie nie używać kremu. Nie wiem o co jej chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermika Aquaoptima jest świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madziulka81 2014.07.04 Próbka nie jest po to by sprawdzić czy krem działa, tylko żeby sprawdzić czy nie masz po nim uczulenia. Zwykle działanie przeciwzmarszczkowe można zauważyć po miesiącu stosowania. Po nałozeniu próbki możesz też sprawdzić czy odpowiada Ci szybkość wchłaniania, czy makijaż dobrze się trzyma, nie nie za szubko skóra robi się sucha itp. Ja np. bardzo lubię wszystkie kosmetyki Thalgo, w tej chwili używam żel kolagenowy pod oczy z kofeiną i kwasem hialuronowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszłam ze krem Dr Nona działa cuda. Miałam juz go zakupić ale jeszcze sie wacham. Moze któras z was go miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vichy uczula bardzo wiele osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coralline
Ja mogę polecić serum pod oczy z serii zatrzymać czas Avy. Używam go już od jakiegoś czau i jestem bardzo zadowolona z jego działania :) Serum bardzo dobrze nawilża i ujędrnia skórę, a zmarszczki są już praktycznie nie widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magabilek
Stosujcie krem pod oczy HB - rzeczywiście działa i sprawia, że wygląd skóry akurat tutaj się poprawia. Wyeliminujecie w taki sposób część zmarszczek, powinno to wszystko wyglądać bez porównania lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj kosmetyków firmy Jeunesse, działają rewelacyjnie, zobacz na tę stronę www. mkap.jeunesseglobal.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat :) Może coś z nowości się pojawiło? Shiseido ma świetne opinie ale też i cenę.. (200zł). Może znacie jakieś tańsze,godne polecenia kremy? mam 32 lata i i pod oczami dużo zmarszczek mimicznych i dodatkowo cienie. Będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu odkryłam nowość na rynku, to kosmetyki od Lab One. W swojej ofercie mają krem krem pod oczy, którym jestem zachwycona! Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, odżywia delikatne okolice oczu poprawiając ich koloryt oraz niweluje sińce pod oczami. Krem ma silne działanie nawilżające dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologi NanoFuture Technology. Jestem bardzo zadowolona z produktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane czy któraś z Was używa może tego serum???? https://poznajrichevon.pl/ . Bardzo proszę o informację czy warto jest sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spamerskie GÓÓOWNO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudow nie ma. Nawilzac, moja pani dermatolog poleca najtanszy krem nawilzajacy. Reszte dokonuje med. estetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to serum i jestem bardzo zadowolona Kiedyś nie wierzyłam w to,że jakis krem jest w stanie zadziałać na zmarszczki, ale jesli chodzi o ten kosmetyk to jestem w stanie uwierzyć :) Splyca mniejsze bruzdy. Sa o wiele mniej widoczne. Zastanawiałam sie nad botoksem na czole, jednak od kiedy używam tego serum to zmarszczki są o wiel emniej widoczne i pewnie jeszcze poczekam z zabiegiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba znać się na składach i kupować z głową. Wspomniany wyżej Shiseido, tak zachwalany przez wiele kobiet, ma bardzo marny sklad, ktory moze sie nadawac dla 19stolatki, ale z pewnosci nie zrobi nic ze skora satrszą. Juz nie wspomnie i cenie, ktora jest po prostu śmieszna. Moze i nawilzac, i dawac zludzenie optyczne, ale na poziomie komorkowym nie robi nic. Ale co, kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zapobiegać niż potem leczyć. I wiele kobiet stosuje kosmetyki przeciwzmarszczkowe o wiele za poźno kiedy zmarszczki sie pojawią.Co do kosmetyków droższych to czytajcie składy. Takie clinique czy shiseido faktycznie ne są zbyt dobre. W składzie parafina na pierwszych miejscach co nie czyni je lepszych od takiej nivei ;( Niestety reklama tutja działa. Jeśli chodzi o droższe kosmetyki to polcam richevon ( chociaż jeśli natrafi się na promocję to mozna znaleźć to serum nawet taniej bo ostatnio widziałam poniżej stówki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największe znaczenie ma moim zdaniem wybór tych odpowiednich i zarazem skutecznych kosmetyków przeciwzmarszczkowych, ja bardzo często zamawiam je na www.Sabell.pl i polecam bo jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie to richevon kupowałyście? Bo na ich stronie ostatnio było po 160 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro richevon jest taniej. 97 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa  tw
Ja stosuje Perle Bleue Visage Care Moisturise i moge go z czystym sumieniem polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o kremie poprzedniczki- może warto spróbować. Ja- szukając naturalnego kosmetyku,wertowałam internet, i natknęłam sie na kosmetyki polskiej marki EkoKrem. Krem pod oczy był najtańszy z oferty;) więc kupiłam i nie żałuję. Teraz zamówiła kolejne opakowanie. Skład powala swą naturalnością, a efektem jest mocno nawilżona skóra pod oczami i mniejsze cienie. Polecam- jak któraś wypróbuje to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×