Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

Tyfor nie zazdroszcę Ci twojego zawodu.Potwornie niewdzięczny.A emerytura potem 2X500 ale 2 po 500.Słyszałem dośc długo kochane dzieci..................ale nie swoje.Potem emerytura skandaliczna.Czy poprawiono coś w tym zakresie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie egoistycznie postąpiłem z tą gorzołą.Nic straconego kiedyś sobie odbijemy.Myślę w najbliższym czasie.Co do nicka trzeba czasem poszokować ale powiedz tylko czy cię dobrze znam czy dopiero od niedawna.Nieistotne zresztą .Jednak teraz ty mnie pozytywnie szokujesz a ciekawośc mnie rozpiera.Pozdrowienia ślę .Ale sen zawsze jest wspaniały i jutro będe się nad tym pozytywnie głowił.Dobranoc wszystkim dziołchum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu wcale wyjazd był udany, w dzien szalałam na nartach, wieczorami na parkiecie, wytańczyłam się przez ten czas za cały karnawał, było miło, odkryłam że potrafię się podobać, co trochę podbudowało moje ego, bo było z tym już źle... Żałuję czegoś czego nie zrobiłam, choć może tak będzie lepiej, rozsądek wziął górę nad emocjami, hmmm, ale co tam. Naładowałam akumulatory i doszłam do wniosku że chyba bardziej wolę ten zimowy urlop, bo latem ustatnio urlopy bywały takie sobie. Rikitiki - nie schudłam, wręcz przeciwnie - mieliśmy nocleg z pełnym wyżywieniem, tradycyjna polska kuchnia, do tego codziennie deser a imprezki taneczne nie mogły obyć się bez alkoholu, grzaniec lał się hektolitrami, mniam. tak więc post będzie postem, koniec i kropka. Dzisiaj zjadłam 5 pączków - zamiast obiadu i kolacji oraz czekoladę na deser. jak ja mogłam tyle wytrzymać bez słodyczy??Za chwilę @ więc wszystko jasne. Dziewczyneczki kochane, życzę wam dobrej nocki PS Blbec - intrygujesz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna dupa chlopa mamy :P :P :P hmmmmmmm ja wlasnie wrocilam gorzolka szumi w skroniach heheheh Korzystam z zycia w koncu -cholera !!!! blbec 🖐️ czemu taki nick?? pozdrowka !!! kurde chlop na naszym temacie ............(nie jestem az taka pijana dobrze widze ?) dla wszystkich LAseczek 🌻 do jutra !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIĄTECZEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyłazić, wstawac, budzić się, weekend się zaczyna. Dla mnie od 16.00. Al ei tak nie jest źle. Smutki przepędzam i uśmiech wrzucam. Miłego dnia. P.S. - Podsumowanie czwartku (TŁUSTEGO) - pączków 000000000000, aerobic - 1 godzina - waga - 1 kg w dół. Buzzzziiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam planów nie mam przyszłości tkwię w pułapce czasu, zwanej TU i TERAZ na dodatek kolejna porcja śniegu zakryła wszystko dookoła... niech któraś wpadnie do mnie z flaszeczką...ja też chcę by mi szumiało w głowie!!! wczoraj ktoś napisał, żebym korzystała z życia tak jak Krówka... dobre sobie...gdybym mogła to bym korzystała.. ale ja mam wszędzie kurewsko daleko, zwłaszcza do Mojej Miłości... 🌼 miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie miłe i sympatyczne dziołszki. Aby nie wprowadzać retoryki, rachunku prawdopodobieństwa czy chaosu odpowiadam po kolei ale też będe zadawał pytania. Całkieminna dlaczego uważasz,że jestem kontrowersyjny pozytywnie. No-nick-a jak w/w oraz intrygujący uważasz negatywny? Krowa Milka- Ty mnie zainspirowałaś tym wyjątkowym swoim nickiem,przecież wypowiadane przez inną osobę delikatnie mówiąc twój nick jest bardzo niestosowne oczywiście złośliwie. Niezłe ziółko- to nie szyfr jest to adekwatne do waszych nicków.Blbec po czesku oznacza wielorakie znaczenie np.głupek lub wariat. Dostosowałem się do waszej opcji bardzo inteligentnie to uczyniłyście.Więc z całym szacunkiem za przewrotność dla posrtonnego adwersarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chyba mam syndrom dnia poprzedniego ... Calkieminna🌻jak masz daleko gdzie masz daleko ???przyjedz do mnie zobacz gdzie ja mieszkam ,ja mam wszedzie daleko dopiero ,zaspy na metr i do sklepu pol godziny drogi.... moglabym w sumie z jaka flaszeczka podskoczyc gdzies w Twoje okolice bo cos mi sie zdaje ze beda niedlugo tam gosciem ...nawet nocleg po tej flaszeczce mialabym niedaleko i kierowce tez hehehe allllleleeeee Ty nie pijaca przeciez jestes !!! blbec🖐️mam wyjatkowego nicka bo jestem wyjatkowa :P a przynajmniej ostatnio staram sie byc hehehe a nick taki bo nie chcialo mi sie wymyslac i w tym czasie czesto leciala reklama w Tv Zioleczko ❤️ byle do wiosny !!!! mi dobrze ?tak cholera chyba zaczyna mi byc dobrze a przynajmiej tak sobie wmawiam ,zobaczymy jak dlugo mi sie uda to. no-nick-a 🌻 czasem zle jest myslec za duzo .Lepiej pokutowac za to co juz bylo nizeli zalowac czegos czego sie nie zrobilo . Kasiu 🌻 Brawo za kilosika ! Musiku 🌻Joaski 🌻gdzie jestescie ??? dla calej reszty Dziewczyn 🌻❤️ co mam zrobic na obiad?????????????????? bo u mnie ferie cholera i musze obiad zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, trochę się potworzyło.... o60 witaj, komputer to fajna rzecz, uważam że te 8 godzin co siedzisz to wcale nie dużo, moj syn siedzi wiecej... mozna znaleźć na sieci wiele ciekawych rzeczy blbec,witaj, jestem zaskoczona-pozytywnie twoją obecnościa. Moj zawód jest mało płatny, ale ja go lubię, kazdego dnia chętnie idę do pracy, zawsze jest inaczej, nie mozna sie nudzic, fakt ze ja ucze w szkole średniej, jest ciszej w szkole, ale wiecej sprawdzania w domu, prace które piszą są dłuższe niż 10 latków, jestem juz za stara na zmianę zawodu, nie chce mi się zmieniać. ziółko, rozumiem twoja strate, cchociaz na poczatku nie wiedziałam co się stało i musiałam sporo wstecz poczytać, ja mam psa (14 lat) i chomika. miałam kiedyś 2 papugi i jeszcze jednego chomika na razie bo musze zmienic kompa, z tego mnie wyganiaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... jeszcze żyję... Głowa mnie boli od rana, tabletka nie pomogła... ledwo widzę na oczy................ I tyle............... Dobrze, że już piątek, bo nic mi sie nie chce robić w pracy.... W ogóle... jestem cała taka... wykropkowana........... czyli do niczego :P Jeżeli chodzi o moje podsumowanie wczorajszego tłustego czwartku- - pączków- zero (aż mi szkoda, że żadnego nie pożarłam ;) bo okazje były) - aerobik był (i nie żałuję) - wagę mam gdzieś :P (przynajmniej udaję, że mnie nie obchodzi) Na drutach sobie śmigam wieczorkami- mam już zrobiony cały tył sweterka i połowę przodu.... i zamówienia na następny sweterek (żeby mi nie przyszło do głowy robić następnego dla siebie)........ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co wy macie super komputer w głowie,że każdemu z osobna odpowiadacie.Albo jest opcja,której nie znam i pisząc zaglądacie tam? Tyfor znam te sprawy zawodowe bardzo dobrze,gdyż żonka pracowała w szkole podstawowej i tak jak ty kochała swoją pracę.Teraz jesteśmy na emeryturze,ona wcześniej po 31 latach.Ja pracowałem w przemyśle i po 37 latach też.Na razie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu miałam chwilę na poczytanie głębsze: Ziółeczko - trzymaj się mocno. Przykro mi, że tak się skończyło z sunią, ale pomyśl, że dla niej to lepiej... I ciesz się z wyjazdu i wypocznij. Nalezy Ci się!!! Krowa Milka - pewnie, ze jesteś wyjątkowa i nie myśl o sobie nigdy inaczej!!! Zrób nalesniki, albo makaron ze szpinakiem blbec - witaj u nas, pozdrawiam Całkieminna - nie daj się smutkom - zawsze może być gorzej - ja się tak pocieszam. no-nicka - przynajmiej się wyszalałaś. I super. Mnie się marzy choćby wyjazd weekendowy i cos szykuję na marzec. Dziewczyno Vermerra - gratuluje spadku wagi i dobrego nastroju. Tak trzymaj. Riki tiki - doszłam do siebie - teraz idę dalej - weekend grzczny - mimo gości. I tak ma być. Nie złamie się, nie złamię się..... Jak obrona??? 060 - witaj u nas - dzieki za rade, ale jabym tyle siedziała przy kompie, to ani dziecka, męża, pracy bym nieoglądała. Walczę wiec inaczej. Pozdrawiam Próbuje kupic bilet na Madonnę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bilet na madonnę!!! men wyczytał, że bilety sa od 300zł do 1100zł... calkieminna, masz tyle fajnych wypadów, myśl pozytywnie i ciesz sie z tego co masz, bo masz duuzó i zawsze sobie to powtarzaj :) co do pączków - to zjadłam 2, jestem na tym samym etapie co mus wiśniowy 🖐️ cytuję \"wagę mam gdzieś (przynajmniej udaję, że mnie nie obchodzi)\" ;) zrbiłam w ciągu ostatnich 2 tygodn 2 usg piersi, 2 mammografie (czekam na wynik drugiej) byłam u dwóch lekarzy i w zasadzie wszsytko jest ok, mam obserwować, a wszystko przez pierwszy wynik usg, który był fatalny dla mnie, niewyrażny, były czarne miejsca... a już czytałam i czytałam, nie będę pisać o czym krowa milka, ja dzisiaj mam placek po węgiersku, a wygląda to tak, w jeden dzień piekę szynke bez kości i jemy pieczen z sosem i ziemniakami, robie tyle by zostało na następny dzień, następnego dnia, kroję to upieczone mięso na drobno, przyprawiam sos na bardziej ostry , smazę placki ziemniaczane i mam placek- byleby mniej pracować aha, kiedyś Was pytałam o mikrofale, w końcu sobie kupiłam i teraz podgrzewam różne jedzonka... blbec, skoro masz taki czeski nck, to pewnie mieszkasz na południu raju :) pozdrowienia dla żony po fachu :) pozdrowionka dla wszsystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blbec - ja nie napisałam, że jesteś kontrowersyjny, tylko, że zamurował mnie wczoraj Twój wpis... dla mnie mało rzeczy jest kontrowersyjnych, zapewniam... Krówko, jak będziesz w pobliżu, to daj znać, wyskoczymy na coś głębszego...ja nie piję, ale dla Ciebie zrobię wyjątek :P Pozostałe moje Przyjaciółki Kochane, ja jestem szczęśliwa, i wiem ile mi dane było przeżyć cudnych chwil...i nigdy tego nie zapomnę i tym wszystkim żyję...nie mam doła, nie jest mi źle, tylko stoję nad krawędzią i zastanawiam się co zrobić...czy się cofnąć krok w tył, i wrócić do tego szarego życia, czy zrobić krok w przód,który będzie spadaniem w przepaść, wiem o tym... wiele się zmieniło, same wiecie... ja się zmieniłam bardzo... ale teraz jestem milczeniem, ciszą, spokojem... dajcie mi czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilety na Madonnę od 220 się zaczynają, a co tam - raz się żyje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystko jest okey.Jestem zadowolony.Dziękuję za pozdrowienia dla żonki. Teraz wprowadzę trochę egzotyki aby było weselej nota bene nie czytałem waszych dossie czy SV więc domyślam się że mieszkacie poza śląskiem. Roz baba posłała swego hopa po fet a kajindzi godajum szpyrka.Hop sie straciuł baba czeko,przyszła jej świgermuter i godo kaj je mój bajtel.łuna godo,że posłała go po fet.Dyć jo go łobejrzała jak łun szoł kole szynku.Świgermuter poszła a zarozki przyszoł hop bez fetu.Łożarty jak sto pierunów,baba chyciuła nudelkula jak mu niy łosfyrto,hop uciekoł i wloz do szranku.Baba hopa szuko łotwiyro szrank a łun na łebie mo bigle i mantle.godo do hopa jak ty wiysz kaj wlyżc to ty musisz łazić do tyj lampuceryjak niy chyci karminadle i ciepać w niego.Hop sie pozbiyrol uciyk do antryju a tam do szlafsztuby i sie zawar.Baba na niygo wrzeszczy łot pierunów,gizduw dioseckich ale hop już taki gupi niy buł i niy łotworzuj ji Wyjaśnienie niektórych słów; fet lub szpyrka- smalec bajtel-synek świgermuter-teściowa szynk-gospoda łożarty-pijany łosfyrto-pobić go szrank-szafa bigle-wieszaki lub bigel-wieszak mantel-płaszcz lampucera-kobieta lekkich obyczajów karminadel-kotlet mielony antryj-przedpokój szlafsztuba- sypialnia gizd-łobuz jak macie tyle słowek pomocniczych to napewno zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem najwazniejszego słowa w akcji; nudelkula-wałek do ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻całkieminna z Górnego Śląska, z Śląska Opolskiego pochodzisz??????/🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :classic_cool: :) :) :) :) :) :) :) :) i dużo pozdrowień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytałam jak chinszczyznę... czytałam głośno pośmiałyśmy się z córka i wytłumaczyłam jej że to gwara śląska, niektóre słowka juz słyszałam, ja mieszkam nad morzem ale kaszubskiego też nie znam, a ta gwara też jest ciekawa w skansenie we Wdzydzach sprzedaja ruchanki, czy ktos wie co to jest? (odpowiedź za godzinę) mammografia nie boli, to w zasadzie rtg, w tych nowych aparatach nawet tak mocno nie ugniataja cycków, dwa lata temu na starym to ściskali mocno, nie czekaj idź zrób... latem będę w waszych okolicach , bo planuję wypad do Wisły... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Na śląsku może byłoby zrozumiane inaczej:D szczególnie przez męższczyzn:D:D:D.Ale kaszubskie słowo może brzmić niewinnie.🌻 🌻 niezłe ziółko HHHHHHHMMMMMMMMM pomyśl.A może trochę egzotyki?????????? Jak się zastanowię to odpowiem na razie nie mam odpowiedzi.Dobrej nocy miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy słowo jest niewinne, są to racuchy, bardzo smaczne zresztą, oczywiście żeby się dowiedziec co to jest, musiałam kupić, nizły chwyt 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe ziółko co mi pokazałaś na linku zadałem im jedno pytanie.Bo tą gwarą co się niby posługują to jest lipa gdyż ta gwara jest przedwojenna.Ci starsi co jeszcze żyją co roczniki są przedwojenne to tak.Ale powojenne roczniki mają inną gwarę.Słyszałem jak byłem dzieckiem w okolicy Bytomia,Rudy Śląskiej ale nic poza tym.No jak jest taki tutaj co ma 76-90 lat to się zgodzę.Innej opcji nie ma:D:D:P:P Ostatnie dwie głowki nie do Ciebie jeszcze tą opcję nie próbowałem.Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geminka
Cześć Niezłe ziółko - dzięki , że o mnie pamiętasz.... U mnie ruch. - zakręciłam sie na punkcie lepienia z gliny, - zakręciłam sie na punkcie poszukiwania korzeni rodziny, - znowu czytam o pielegniarstwie - może by tak trochę popracować w starym zawodzie? na razie ide na dwa msce na zastępstwo( już tam kiedyś pracowałam , 2 lata temu), - własnie skończyłam z kolezanką przygotowywać " dzień bez agresji"- co w naszej szkole jest wyczynem karkołomnym...uffff, -kupiłam sobie dziś nowe buty( resztka 13), - byłam u lekarz- jestem zdrowa, - chudnę umiarkowanie ..... i strasznie powoli....., - i wreszcie jutro wolne!!!!!!!!!! Humor z ostatniej chwili ( oczywiście z pracy); 1. Pani ??? a ty demolujesz sobie nogi?????( depilujesz), Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, geminka ja ogladam suknie wieczorowe w internecie, musze do czerwca coś kupić, moj brat ma ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×