Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzielna z mielna

ślub- LIPIEC 2009

Polecane posty

Devils_Doll - mam tę samą datę i godzinę chciałam tę samą....z godziną mi nie wyszło, ale się nie poddaję, zaraz idę do parafi mojej mamy, w końcu byłam ich parafianką chyba z 15 lat... ;) nie mam ani sukni (jeszcze nawet nie byłam oglądać i niewiem co mi się podoba) ani kamerzysty ani fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ostatnio duzo wolnego i buszuje sobie po necie. Z racji tego znalazlam juz bukiet jaki chce czyli kalie z zielonymi lisciami (lisciami czy liscmi - nie wiem jak jest poprawnie). I nie chce jednak rekawic, tym bardziej ze bedzie goraco. No i mam dylemat czy ubrac ponczochy skoro bedzie tak cieplo, hmmm. Wy ubieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiowa
znalazłam wymarzoną sukienkę i chyba już powoli będę zamawiała. Kupiłam buty, a dokładnie złote sandałki i chyba pończoch nie będę do tego kładła, gorąco będzie przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roli
na ile wcześniej rezerwowałyście salę itp. Jak myślicie uda mi się coś znaleźć teraz w Warszawie na lipiec 2009?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Warszawie na pewno coś znajdziesz. W większych miastach jest wiele sal, restauracji, dworków... jest w czym wybierać. Nie to co np. u mnie w miasteczku. Pod koniec 2007 r. rezerwowałam sale na 2009 to było juz wiele terminów zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze 3 miesiace przed, czyli jakos pod koniec marca sie za to wezme. U mnie na razie nic. Jedynie co to to ze juz wiem jakie chce obraczki. Kolezanka mnie straszy ze moge nie zdarzyc skoro nic nie robie, ja piernicze toc jeszcze duzo czasu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim księciem przed wczoraj oglądaliśmy obrączki- nie obyło się bez drobnych kłótni :) na szczęście w końcu doszlismy do wniosku że chcemy najbardziej kjlasyczne jakie sie da- żółte złoto, bez wzorków, bezłączenia z innym metalem, żadnych kamieni, tylko grawer w środku. Oglądaliśmy obrączki w dużej galerii- w aparcie itp. -są sporo droższe niz w małych sklepach jubilerskich gdzieś poza centrum miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiowa
blaniczka to dokładnie tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekoracje ślubne
http://www.slubmarzen.sklepna5.pl/ Na stronie został podany adres email, jeżeli potrzebują państwo asortymentu, którego aktualnie nie ma na sklapie, prosze zrobić listę, a my przygotujemy kosztorys, możemy też pomóc w wystroju sali dobierając kolory i dekoracje do państwa życzenia :) Wykonamy opis aranżacji i powiemy jak nadać uroku każdemu wnętrzu. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak tam wasze przygotowania?? Moja sukienka już się szyje a zaproszenia mam zamówione oczywiście Ksiądz, sala i zespół już dawno zaklepany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuuu...przeraziłam się. ja nawet jeszcze nie wiem w jakim stylu ma być moja kieca:( nie moge sie zdecydowac...:( no i najgorsze... orzytyłam, zmieniłam prace i strasznie sie stresuje, a jak sie stresuje to jem bez opamietania...no i 4 kg przybyło...a tak poza tym to ja mam sale, zespół, kościół i babeczke do dekoracji kościoła i sali no i wybralismy obraczki ale eszcze nie zamówione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak schudnąć. Masakra biorę leki po których niestety mam nadwagę. ciężko jest teraz szukam jakiegoś gorsetu pod sukienkę bo chcem troszkę tłuszczyk na brzuszku zakryć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiowa
ja też szczupła nie jestem (leki) ale skoro mój przyszły mąż kocha mnie taką jak jestem, to nie mam zamiaru się tym stresować:) byle tylko nie przytyć;) sukienka się szyje, zaproszenia wybrane, a obrączek będziemy w styczniu szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klin
dzielna a w jakiej sali masz wesele? jestem z koszalina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniana
My też 4 lipca godz.16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtownia srubek
tez jestem z Koszalina. Slub na 25 lipiec 2009 w Formule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie znalazłam sukienke:) po świętach złożę na nią zamówienie, w lutym zamawiam obrączki i wybierzemy zaproszenia a na wielkanoc spotkamy się z rodziną i porozdajemy tyle zaproszeń ile się da:) powolutku zbliżamy sie do mety... lipiec coraz bliżej... nie moge się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moja sukienka już się szyje :D zaproszenia zamówione :) niedługo rozdajemy :) obrączki w lutym :) już się ślubu nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze ze sie ruszylo u was. U mnie tez ale do tylu, odwidziala mi sie sukienka, wiedzialam ze tak sie stanie, max kocham sie w sukni 3 miesiace a potem sie sobie dziwie jak mogla mi sie podobac :D No i jeszcze sie nie zareczylismy, no ale do wycieczki jeszcze okolo 1,5 miesiaca wiec w koncu nadejdzie ten dzien... Odstawilam tablsy, jak zajde w ciaze to odwolam wesele i problem z glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Mam pytanie do Hurtowni Srubek!!!!!Chodzi mi o Hotel Formula,czy moglbys mi cos wiecej na ten temat napisac,koszta za osobe,menu,na ile osob sala????Bylabym bardzo wdzieczna!! Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtownia srubek
do 102 osob, jesli chodzi o cennik do w przyszlym tygodniu musze isc po nowy na 2009 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtownia srubek
wesoła holenderka - tez jestes z Koszalina? Na kiedy planujecie slub? i czemu Forum?JAk bede miala cennik to napisze, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×