Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzielna z mielna

ślub- LIPIEC 2009

Polecane posty

Gość magduśka18l
no nieźle dzielna... . Poszłam do kwiaciarni żeby się zorientować czy ktoś zdecyduje się na wykonanie wiązanki ślubnej i przeżyłam szok jak mi kobieta powiedziała 800 zł!!!!!!!!!!!!!!!! heh.... chyba jednak zostanę przy tradycyjnej. dziewczyny napiszcie ile płacicie za ślub- chodzi mi o mszę... my się dowiadywaliśmy to 400 kościelny, 300 organista no i ksiądz- co łaska (czyt. nie mniej niż 800 zł) nie wliczając dekoracji kościoła którą mamy zrobić na własną rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara Ada
u mnie 650 w tym 500 ksiądz, 100 organista, 50 kościelny) ....dekoracja zapewne we własnym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ksiądz jak byliśmy zaklepać termin to powiedział że o kasie porozmawiamy jak przyjedziemy juz z zapowiedziami...więc boję się że może mi niezłą sumkę zawołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez ustalilismy date na lipiec a dokladniej 18 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasi.a widziałam twój topik w którym pokazujesz swoją suknię ślubną. jak dla mnie super. ja też mam prostą, nawet jeszcze bardzije niz twoja. nie przejmuj się opiniami innych dziewczyn. ja swoja suknie też pokazałam na kafe to niektóre kobitki tak mi napisałay że aż przykro czytać...więc nie czytam, najważnijesze to się sobie podobać, a o gustach sie nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzielna z mielna pogoda na pewno dopisze:) trzeba byc dobrej mysli:) ja tez widzialam Twoja suknie i nawet ja skomentowalam, bo jest przesliczna:) A opiniami na temat mojej sie nie przejmuje, po prostu nie lubie bezsensownej zlosliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduśka18l
kasi.a ja też na 18 lipca. Słyszałyście taki przesąd że trzeba buty ślubne postawić na parapecie to napewno będzie pogoda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj nabyłam suknię :D Zdecydowałam się na kupno, pomyślałam, że uda mi się sprzedać…i odzyskać trochę kasy. Między wypożyczeniem a kupieniem jest 500 zł, jakbym za tyle kieckę oddała to wyszłabym na kwotę wypożyczenia….a mam nadzieję, odsprzedać za więcej. A jak wyjdzie zobaczymy. Dzielna i Kasia – oglądałam Wasze kiecki…. Dzielnej bardziej mi się podoba, ale też bym jej nie wybrała…. Kasia, będziesz miała do swojej koło?? Moim zdaniem by się przydało…. Teraz pora wziąć się za szukanie butów, Dzielna – te co Ty kupiłaś bardzo mi się podobają ;) Zapewne i do mojej kiecki by pasowały…. Do kwiaciarni jeszcze się nie pofatygowałam…Wy już zamawiacie wiązanki??? Nie mam starszych!!!! :O Też najwyższa pora wybrać…. Zaproszenia jeszcze nie kupione, ale już wybrane. Co o nich myślicie?? http://naslub.pl/product_info.php?cPath=9_17&products_id=231 Nam się podobają, i najważniejsze, że nie kosztują zbyt wiele ;) Niestety jesteśmy z tych co musimy się liczyć z pieniążkami :O Kiedy zaczynacie zapraszać gości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazałam bym wam swoją suknię, też jest prosta… ale niestety nie ma jej w necie, przynajmniej ja nie znajduję. Pochodzi z kolekcji autorskiej (ale nawet nie wiem czyjej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaproszenia robię sama, te któe mi się podobają kosztują 3,75 za sztukę więc przy 100 zaproszeniach, bo tylu potrzebuję, kosz jest zdecydowanie za duży. połowę zaproszeń będę musiała wysłać pocztą, więc jak do tego doliczyć jeszcze po 2 zł za każy list wychodzi zdecydowanie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś ty,nie jestem szczególnie uzdolniona. wybrałam w miarę proste ale moim zdaniem gustowne zaproszenia do zrobienia których nie trzeba posiadać wielkiego talentu. na alegro podejżałam, tam jest mnóstwo zaproszeń które bez problemu można zrobić samemu.... a lat mam 25:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna jak nie mozesz pokazac swojej sukni, to opisz:) wyobrazimy sobie:) nie wiem jeszcze czy bede miala kolo, mierzylam ta sukienke z takim malym kolem, wyglada niezle, ale jak rownie dobrze bedzie bez kola to chyba z kola zrezygnuje. Zobacze na 1szej przymiarce wiazanki chyba mozna pozniej zamawiac. jak bylam swiadkowa to 3 tyg przed slubem mloda zamawiala. co do zaproszen, to musze ciac koszta, bo potrzebuje ich az 250:( na razie tata zwrocil sie do zaprzyjaznionej drukarni, ale zobaczymy... nie usmiecha mi sie samej az tyle robic, a te co nam sie spodobaly to 3,70zl lub 4,20 kosztuja... planuje nie zakladac welonu. Jakos mi do tej mojej sukienki nie pasuje... co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie do welonu nie dam namówić choćby nie wiem co. nienawidzę welonów, kompletnie nie wiem po co to sie zakłada. okropne są i całkowicie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze wreszcie ktos ma podobne zdanie do mojego, bo komukolwiek o tym mowie, to tylko slysze: "no ale jak to tak bez welonu??" moja mama zupelnie tego do wiadomosci nie przyjmuje, ale w koncu to moje wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z welonem ;) i to długim, to pośladków conajmniej ;) suknie bez ramiączek troszkę podobna to Letycja z MS Moda - stylem. Podobnie dekolt jest wykrojony, ksstał sukni w literkę A, delikatnie zdobiona haftami, dwuwarstwoa, jest taka zwiewna, lekka... aż 250 zaproszeń?? to ile ty ludzi zapraszasz?? 400?? bo wiadomo że większość par - to po jednym zaproszeniu styknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna tak, pomylilam sie, bo siedzi mi w glowie ilosc gosci na wesele w ogole, zaproszen tak z tymi tylko na slub to ze 170 - 180 bedziemy potrzebowac... i pomyslec ze nigdy nie chcialam miec duzego wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki... a w szczególności biało-czarna :)))) też niespodziewanie udalo mi sie znaleśc salę na lipiec tego roku... wiec szybko ruszylismy z załatwieniami, mamy juz fotografa, DJa i sukienke dla mnie.. no i zaproszenia zamowione do wydruku... i tyle, rozgladamy sie za obrączkami ale taki wybór że narazie musze sie z tym przespać i pomyśleć :) Teraz śmigamy na nauki przedmałżeńskie.. im wcześniej tym lepiej bo pozniej nie będzie głowy do tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała-czarna
witaj żabko!! :D co za spotkanie!!! też oglądaliśmy obrączki, nam się najbardziej podobają klasyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduśka18l
dzielna jak robisz zaproszenia to jak z nadrukiem??? sama drukujesz czy oddajesz do drukarni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduśka18l
hej a czy mogłabyś wysłać jakieś wzory zaproszeń które sama robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolę sobie wtrącic 3 grosze w sprawe zaproszeń, ja np. zamowilam zaproszenia (z prsonalizacją gratis) na allegro, czekalam na nie nie dluzej niz 7 dni, za ok. 60 zaplacilam 150 zł z przesyłką i powiem wam sama w zyciu bym takich nie zrobiła, nawet bym nie próbowala,... dziś własnie przyszły, są super i gotowe do wysyłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi i tak sie opłaca robić zaproszenia. pracuje w biurze i szef pozwolił mi korzystać z materiałów biurowych, muszę tylko dokupić sobie tasiemkę( ok 1 zł za metr). mam w pracy kilku zdolnych kolegów którzy znają się na specjalistycznych programach graficznych i przepieknie zrobili mi projekt zaproszeń. dzisiaj będę drukowała. potrzebuje 100 zaproszeń a zapłace za to grosze więc mi się połaca. wydrukowaliśmy wczoraj kilka na próbe, wyglądają bardzo profesjonalnie, jestm pewna że nikt się nie zorientuje że sama je robiłam. wzorowałam sie na zaproszeniach z allegro, ale nie ma juz tych które służyły mi za wzór więc nie moge podasć linka, jak znajde coś podobnego to wrzucę na kafe żebyście mogły zobaczyć. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×