Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kyyrene

no i po kolejnej netowej randce...

Polecane posty

Gość jdbccbbc
kyyrene:nie chodzi mi o to aby iś cw byle czym i byle jak,ale śmioeszne jest takie "reklamowanie" się na siłę,a potem powstaja watki na forum typu"Mój chłopak nie widział mnie nigdy bez makijażu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyrenee a nie pomyślałaś, że on dał po hamulcu na tych pasach , żeby Cię tam \"nie zostawić samą\" :D w kązdym razie zrobił to wg. mnie dla Ciebie, żebyś się nie czuła opuszczona na światłach :D a Ty niewdzięczna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczałka, jakby zareagowal normalnie, to i ja bym jeszcze zdążyła myknąć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
a moze zrobic tak, ze chce mu to cos wlasnie dc i mozemy sie na chwile spotkac, nie piszac nic wiecej, a tak po prostu jakby mi nie zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze spotkanie i chcesz dawać prezent? wybacz, ale odrobinkę desperacko to może wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind ...
"Luśka - A zostało wyjaśnione z czego to wynika? " Z kompleksów. Tzn. oni zdają sobie sprawę, ze mają te braki i tak reagują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind ...
Na zasadzie atak jest najlepszą obroną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, ja akurat tego nie zauważyłam :) W sensie tych przerośniętych męskich wymagań :) Wręcz przeciwnie, większość z nich sprawia wrażenie nieco zdesperowanych i chętnych do związania się z jakąkolwiek kobietą :D Byle była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
chodzilo o stare ksiazki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind ...
Kyyrene, Taki to chyba ma jeszcze mniejsze szanse u jakiejkolwiek kobiety :D Ja się za bardzo nie znam, bo nie mam zbyt wielu doświadczeń, tak mi się tylko przypomniało, co pisał ten psycholog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poggin
Szczałka masz rację,facet zachował się elegancko - tak wypadało. Jeśli lepiej jeżdżą dziewczyny i to ma być kryterium do randkowania ,należy zmienić preferencje i umawiać się z nimi. Żartuję oczywiście,chociaż jestem kobietą,w dodatku jeżdżącą myślę że opowiadacie bzdury.Pierwsze spotkanie - ile to emocji dla obu stron i cóż można powiedzieć o nim czy o niej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyczyna? zasstanawiałam się, jedyne, co mi przychodzi do głowy, to zbyt długa samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
to co nie pytac wcale czyc cce? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka : moze najpierw się spotkajcie :) sprawdźcie, czy macie ochotę na nastepne spotkanie :) Widzisz, chodzi o to, żebyś go nie postawiła w niezręcznej sytuacji typu "ona mi niespecjalnie odpowiada, ale wypada sie jeszcze raz umówić, skoro mnie obdarowuje".(ja wiem, że tu jest taka lekko obraźliwa sugestia, ale wcale nie o nią mi chodziło, mam nadzieję, że nie czujesz się urażona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
nie no co Ty... ja nie mam takich zapedow wcale, zeby mu cos dawac, ale chcialam sie spytac czy moze ebdzie potzrebowal cos co ja bede wyrzucac, i tak "na luzie" przekazac mu je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
to nie ma zadnej wartosci... no, ale dobra.. odpuszcze... choc mysl, ze spotykamy sie by pozbyc sie "tego", bardziej mnie cieszy niz "spotkanie, zeby sie poznac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyyrene Tak się zastanawiam, kiedy się wreszcie zniechęcę do tych prób? :D🖐️:D.....no co ty:)jak nie teraz to pozniej moze bedzie ten fajny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakakakka
a ile to randek masz za soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty chyba jestes w średnim wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo pasztet jakis
skoro potrzebujesz randek netowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyyrene (kyyrene@o2.pl) no, trochę tego już było ale kyyrene ty nie potrzebujesz sie umawiac przez net:P....moze bardziej postaw na real:)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, bracie, to akurat samo z siebie tak wyszło :) Profilu nie kasowałam, chociaż od jakiegoś czasu odpuściłam sobie, ktoś się odezwał, sympatycznie, to też odezwałam się sympatycznie :) no i od słowa do słowa wyszło z tego spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dwa razy umowilam przez net i narazie mi sie znudzilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyyrene (kyyrene@o2.pl) wiesz, bracie, to akurat samo z siebie tak wyszło Profilu nie kasowałam, chociaż od jakiegoś czasu odpuściłam sobie, ktoś się odezwał, sympatycznie, to też odezwałam się sympatycznie no i od słowa do słowa wyszło z tego spotkanie. moze i tak:D...ale w twoim przypadku bardziej bym postawił na pierwsze wrazenie.....wiem co mowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem...a pierwsze wrażenie było niespecjalne :o Tylko..cholera, czasami tak mi brakuje kogoś, kto po prostu byłby przy mnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze takie kobiety
Kyrenne powiedz jakie masz kryteria wyboru facetów z netu jak chcesz sie z nimi spotkac, mam ochote kogos tak poznac ale boje sie zeby nie trafic na jakiegos głupka, miałam kilka znajomsci netowych, ale sie nie spotkalam bo po kilku dniach rozmow był jeden temat - kiedy bedzie seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×