Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolombo ffkg

Czy jeśli żona po mojej zdradzie kocha się lepiej ze mną niż wcześniej,

Polecane posty

Gość kolombo ffkg

tzn, jest chętna na wprowadzanie różnych pozycji, których wcześniej nie chciała stosować, więcej się uśmiecha, sama robi mi laskę, to znaczy, że mi w pełni wybaczyła??? Wcześniej była po prostu zimna a sex jej nie kręcił! Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że stwierdziła, że ci nei wystarcza i chce sie starać bez względu na to czy ma ochotę. Kocha cie. Ale temperament seksualny nie zmienia się tak nagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharek2008
taaa......teraz to jest luzik.Ty ja zdradziłes, a ona Ciebie teraz zdradza....:)tak to juz jest.Grunt ze Ci laske robi bez :wzywania:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
Zdradzać - to mnie nie zdradza - z resztą wątpię, że z jej temperamenty by miała na to ochotę! Wiecie mówiąc szczerze, mi było kiepsko z tamtą babką, a faktycznie byłem z nią tylko dlatego że żona w ogóle nie interesowała się mną jak to no wiecie kobieta mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było coś robic żeby się interesowała a Ty pwnie ją zaniedbywałes ona niee cuzła sie piękna i kocha to i Tobą się nei interesowała bo po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
Bezedury - nie nasuwa mi się taki wniosek, wręcz przeciwnie, mówiąc szczerze mam obrzydzenie, na samą myśl tego co się wtedy stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolombo ffkg tzn, jest chętna na wprowadzanie różnych pozycji, których wcześniej nie chciała stosować, więcej się uśmiecha, sama robi mi laskę, to znaczy, że mi w pełni wybaczyła??? Wcześniej była po prostu zimna a sex jej nie kręcił! Jak myślicie? nauczyła sie pewnych spraw na zagranicznych wojazach...pewnie w Egipcie lub Turcji..:P ..była:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
A_n_o - było odwrotnie, to ja czułem się niedopieszczany, niekochany poniżany i manipulowany, a mimo to starałem się cały czas pokazywać jej jak ją kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
brat niedzwieź - nigdzie bezemnie od tamtego czasu nie bywała, byliśmy jedynie 2 tyg. w górach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu uznala, ze Twoja zdrada to efekt jej niechecie do lozkowych gier - i chce sobie (i Tobie) udowodnic, ze jst lepsza pd tej drugiej..a tak naprawde za kazdym razem jak sie z Toba kocha mysli o tamtej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolombo ffkg brat niedzwieź - nigdzie bezemnie od tamtego czasu nie bywała, byliśmy jedynie 2 tyg. w górach ..od górali tez mozna sie wiel nauczyc:P:P:P ty sie chłopie ciesz...a nie pytaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ona jest jakąś feministką? albo nie lubi być kochana? moze to ta z kobiet ktora lubi ciągle cierpieć jakaś sproblemowana czy coś? Od zawsze nie pokazuje uczuć i Cię zaniedbuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
złośnica - jak nienawiść moze rodzić się z bliskości??? Mi się wydaje, że poprostu w takiej bliskości jedno nie kocha, albo wydawało miu się tylko że kochało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona się teraz stara żebys nie uciekl do kolejnej... może zrozumiała ze zaniedbuje a może robi tak bo sie boi a po jakimś czasie dojdzie do niej co jej zrobiłeś i Cię zostawi. Kobiety sa rożne i rożnie mogą odbierać takie sprawy. Jak dla mnie to rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa... skzod atylko ze z moim się nie da gadać o problemach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
A_n_a - tak, ale przed ślubem tłumaczyłem sovbie że się wstydzi z uwagi - na tzw. porządne wychowanie, ale po ślubie okazło się, że faktycznie poprostu taka jest. Zimna, i nie tylko nie potrafiąca okazać uvczu ć, ale co gorsza wogóle ich nie potzrebująca. Największy był dla niej problem taki, że ja potzrebowaółem jej bliskości czy to w łóżku czy poza nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
Nie ale tak serio chciałem się zapytać - to faktycznie oznacza, że mnie kocha i mi wybacza, bo dla mnie jest to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jedynazka jest? Dziwne... niestety zdarza sie ze czasem kobeity takie sa... zazwyczaj to one prosza o miłość i zainteresowanie i to one się starają. Być może że to faktycznie oziębla Kobieta i te jej starania ktore teraz Tobie okazuje być może że nei sprawiają jej przyjemności. Kto wie? jedynie Twoja żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolombo ffkg Nie ale tak serio chciałem się zapytać - to faktycznie oznacza, że mnie kocha i mi wybacza, bo dla mnie jest to bardzo ważne. nie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz się dowiedzieć? To jej zapytaj! A tak w ogole to zdrada zawsze pozostawia skazę w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
Tzn. mi wydaje się, a trochę ją znam, że jest jej faktycznie przyjemnie. I wreszczie teraz kocha się ze mną dla samego sexu, dla przyjemności a nie dla osiągania pewnych celów i manipulowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolombo ffkg
No dobra pozostawia skazę, ale czy jeśli przysięgała mi miłość i zaledwie po pół roku traktowała mnie jak śmiecia, wiele razy wyzywała i poniżał, to czy to nie pozostawia skazy, na miłości którą ją darzyłem i darzę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakas wyzwolona Kobieta jest!! A rozmawialiscie w ogole o tym jej zachowaniu? Ciężko cos takiego znieśc jesli sie kocha. Gdybys nie kochał to byś ją już dawno temu zostawił. podziwiam Cie. A tak w ogole to po co ona brała z Tobą ślub jesli potrafi w taki sposob Cię traktować. Może dzięki tej zdradzie zrozumiała co traci i przejżała na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybaczyła, nie zapomniała, chce tobie i sobie udowodnić, że też taka potrafi byc ale to chwilowe - minie, wierz mi, zaczną się wyrzuty i pretensje, to będzie ciągle wracać jak bumerang, albo ty rzucisz ja (bo będziesz miał dość, ciągłego wyciągania zdrady), albo ona ciebie, bo stwierdzi, że zasługuje na kogoś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wczesneij coś takiego na myśli jak Ariaska i obawiam się że tak własnei może być... Ja tak miałam mimo iż nadal jestem z nim to dłuuugo musiał znosic moje wypominanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kretynem, bo: 1. zdradził żonę 2. zakłada temat na forum z głupim pytaniem 3. chwali się tym, co zrobił, bo inaczej nie podawałby takich rzeczy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien Gość25
Nie pisałem, ale żyłem z nią zanim to się stało 4 lata i naprawdę stałem się bardziej spragniony miłości, sexu i kobiecego ciepła, niż gy wogóle nie miałem dziewczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×