Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ile zarabiacie

Polecane posty

Gość do Luśki od wkurzonej
bo jak ktos przystojny i bogaty, to na forum udawać nie musi, bo w realnym świecie wszyscy za nim sikają...świat realny jest ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
Każdy facet lubi imprezować z pięknymi dziewczynami (lub konwersować w bibliotece). Takie są realia. Nie imprezuje, kto nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
na moje oko bardzo ograniczony, albo niesatysfakcjonujący: na forum zawsze można udawać kogoś, kim się nie jest - ludzie ze świata realnego w nim żyją, mają pasje, przyjaciół, znajomych...na forum są Ci, którym czegoś brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
ale jakiej natury ty masz z tym wszystkim problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
musisz precyzyjniej sformułować pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
nie musze. ty musisz precyzyjniej myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
Słonko, jeśli tak mówisz, to oczywiście tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nauczycielką, 3 rok pracy, mam grubo ponad etat. I zarabiam 1500 zł. I to jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zarabia się kupę kasy (2 lata doświadczenia i średnio wyciąga się 12 tysi), ale na to trzeba zapracować - przynajmniej na początku. U mnie szefowie też zapieprzają, może mniej, ale jednak ktoś musi interesu pilnować\" Synku czy tam córeczko - 2 lata doswiadczenia, to ja mialem 10 lat temu :D skoro szefowie w Twojej kancelarii zapieprzaja, to musi byc jakis zespol adwokacki raczej :D bo przecietny partner w duzej kancelarii, nie jest juz prawnikiem a raczej managerem... prawda jest taka, ze jak to w kazdej duzej firmie czesc ludzi zapieprza a czesc sie obija - jak wszedzie... ja zajmuje sie działką w ktorej mozna sie obijac :D wystarczy, że moja obecnosc tutaj, generuje dla firmy dochód \"bo jak ktos przystojny i bogaty, to na forum udawać nie musi, bo w realnym świecie wszyscy za nim sikają...świat realny jest ciekawszy\" stawiasz teze, w której zakładasz pewną fikcje i nastepnie sama sobie przeczysz :D skoro ktos jest przystojny i bogaty to nie musi udawac? no wlasnie - dlatego skoro o tym pisze, to znaczy, ze nie udaje... to takie trudne? masz jakies problemy z wnioskwaniem? a może prosty zwiazek przyczynowo skutowy, z jedną przesłanką i konkluzją jest dla Ciebie nieodczytywalny i wszystko poniżej sylogizmu przytłacza Cie swą prostotą? :D Ps w razie dziwnych pytan - pisze o tej porze, bo jezdze na 6 rano na silownie :D to bardzo modne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
komis. to, ze too tej porze wracasz z nocnej zmiany w fabryce nie oznacza, ze kazdy tak wstaje. nie budz wszystkich :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
taaaaa:P a wiecie że on też? Nieeee , tamtemu nigdy tyle nie dała! A czy ona już wiedziala? Hmmmmmmmmmmmmm, nie sadze, a wy?????? No tak, wy tez nie:) hmm, a jakze by inaczej? NAPRAWDE !!!!!!!!????????!!!!!!!! OOOO a to nowość:) Zajebista konwersacja z wami:) nieeee, nie dziekuje, nie palę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
no a wracajac do zarabiania dalej dalej!! kto wiecej?? LICYTACJA W TOKU!!! DAWAĆ!!!!!!!!!!!! Bo sie nudze:) No naprawde! Nie żartuje!!! No!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
EEEE no nie przesadzajcie ze tak malo! Pol dnia na kafe i tylko 15000netto??????????????!!!!!!!!!!! BEZ JAJ!! Pytam powaznie , wiec bez takich:) WIEC KTO WIECEJ?? Gdzie ci Polacy zarabiajacy wiecej i wiecej? Ach tak, spią, bo przeciez na nich inni zarabiaja , no tak,ale to ich nie usprawiedliwia... Czekam czekam!!! LICYTACJA TRWAAAAAAAAA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
Zajebiści jestescie:)!! No dalej dalej, kocham Polski naród, kocham za ich prawdomownosc :)!! No śmialo nie wstydzic sie, nikt was tutaj nie zna wiec i nie okradnie z majątków;)!! LICYTUJEMY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
wkurzona zono nie ma co sie zastanawiac, licytujemy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kafe
he he się rozwineło a komiczne jak zawsze pisze głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
wkurzona zono, no temat jest o licytacji Polaczkow:) "ile zarabiacie" czytaj : kto wiecej ma mamony nie robiac tym samym nic oprocz zbijania bąków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
komiczne istnieje to fakt:-) wszystko co pisze jest prawda. 100%. z wyjatkiem jednej rzeczy - w glowie mi sie nie miesci jak mozna uznawac go za przystojnego:-) dla mnie jest jakis taki oblesny (w sensie fizycznym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×