Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ile zarabiacie

Polecane posty

Gość taras
nooo, ze taka tania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
moze odróznijmy pewna sytuacje ja nie rozumiem czlowieka, kotry zarabia powiedzmy 20 tys ale idzie sie zabijać, zeby zarabiać 40 tys... to jest faktycznie idiotyczne... ja mysle, ze rozsadna granica jest tam, gdzie czlowiek jeszcze realizuje swoje potrzeby anie grupy spolecznej do ktorej sie zalicza itp. tylko z tym tez roznie. ja na swoje potrzeby podstawowe potrzebuje duzo pieniedzy. niektore obszary, na ktore ludzie wydaja pieniadze mam kompletnie w dupie. ale jest wiele innych (bez ktorych wiekszosc ludzi obywa sie i nigdy za tym nie zateskni), na ktore wydaje b. duzo. i dla mnie sa to podstawowe potrzeby, bez ktorych bylabym nieszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty niezalogowany
Zoneczko ale czasem tandeta tez jest ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tania... dlatego wzialem te za 1000 zł ale wanne wolalem juz od Villeroy & Boch bo było widać różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty niezalogowany
do umywaliki to czasem po pijaku sikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawe
komik najpierw pisze że nie śmieje się z ludzi mało zarabiających a potem że praca za takie pieniądze to frajerstwo:O rozumiem ze to nie jest wyśmiewanie-tylko stwierdzenie faktu,ilekroć kogoś obraza twierdzi że to tylko stwierdzenie faktu,ale jak ktoś robi to samo to już jego obraża:O w świecie wg komiczne obrazić można tylko jego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
naprawde komiczne tyle masz kasy,tyle roznych mozliwosci spedzana czasu a siedzisz z pomaranczowymi gospodyniami domowymi,takimi jak ja,na kafe why komiczne,why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty niezalogowany
lubie wszystko co sie swieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale jest wiele innych (bez ktorych wiekszosc ludzi obywa sie i nigdy za tym nie zateskni), na ktore wydaje b. duzo" no właśnie czy ktoś wie ile kosztuje komplet kutych tłoków wraz pierścieniami i korbowodami? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taras
a ja mam sedes ze zlota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"naprawde komiczne tyle masz kasy,tyle roznych mozliwosci spedzana czasu a siedzisz z pomaranczowymi gospodyniami domowymi,takimi jak ja,na kafe why komiczne,why?" pewnych rzeczy nie obejde... musze swoje w pracy odsiedziec... na dodatek lubie ludzi takich jak wy tutaj... tzw swojego srodowiska nie znosze i nie trawie osobnikow, ktorzy mnie otaczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taras
no ja to, wolisz spedzac czas z nami, frajerami, pracujacymi prawie za darmo? dziekujemy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
no właśnie czy ktoś wie ile kosztuje komplet kutych tłoków wraz pierścieniami i korbowodami komis. trzy komplety ;) i czwarty sprawie sobie na boze narodzenie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawe
na dodatek lubie ludzi takich jak wy tutaj... wow,komik lubi poobcować z plebsem i potaplać się z mami w naszej nic nie wartej egzystencji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawe
z nami*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawe
taras,ja też nie sram,to uwłacza mojej godności:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
ja mam pytanie co was drazni w komiczne? serio. jestem ciekawa. juz kiedys pytalam ale nikt sie ni odezwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie takich jak wy czyli - normalnych zwyczajnych ludzi niebędących bandą cierpiących na megalomanie chamowatych prawników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
bez zartow komiczne, musisz siedziec?? ja wiem ze u Ciebie ludzie jak ida do domu o 20 to ze strachu zeby nikt nie pomyslal ze juz wyszli zostawiaja swiatlo zapalone w pokoju a niektorzy co bardziej strachliwi to nawet marynarki wieszaja na krzeslach, ale Ty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
a twoja dziewczyna jest z plebsu?,jesli ja masz oczywiscie:) moze siedzisz tu bo lubisz takie zwykle dziewczyny,w dzinsach i sweterek w serek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
widac sa pytania, ktorych nie mozna zadawac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×