Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ile zarabiacie

Polecane posty

Gość nie sypiam z komiczne
no bo nie sypiam z nim. nick mam prawdziwy, i lubie sie czyms wyrozniac z tlumu:-) ps. komiczne nie odpowiedziales na pare moich pytan w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona musisz jakoś przełknąć tą gorzką pigułkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakie pytania - o zarobki? i cały czas mam wrażenie, coraz silniejsze, ze jednak mnie z kimś mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
tak, ciekawi mnie ile taki tuz zarabia:-) a ja mam wrazenie ze Cie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyle nie opłaca się, co po prostu ja nie widze rynku dla nowych prawników... zakladajac ze przez kilka lat wejdzie do zawodu kilka tysiecy osob, znaczna czesc z nich, bedzie albo ledwie na koszty wyrabiać, albo w ogole nie znajda pracy w zawodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza-paranoidalna
WAM SIĘ NA PRAWDĘ NUDZI WSZĘDZIE SIĘ WPIERDOLICIE 0TOPIK O ZAROBKACH A A WY ZROBILIŚCIE Z NIEGO SMIETNIK.ZAŁÓŻCIE TOPIK "SMIETNIK " I TAK PIEPRZCIE TE SWOJE GŁUPOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
a co Ty taki skromny, komiczne z jednej strony sie lansujesz z drugiej nie chcesz przyznac zes gwiazda palestry ja to sobie co niedziela TVN zapodaje czekajac az cie w Tancu z Gwiazdami zobacze, albo u Any Marii Wesolowskiej, nie chciales nigdy tam sie zglosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
Komiczne LICYTUJ DO CHOLERY A NIE PIEPRZYSZ TRZY PO TRZY !!!! Na innych topicach licytowales ile wlazło a tutaj nie potrafisz?? Eeee no nie rób z siebie kretyna bo nim nie jestes, co najwyżej ...:P piiiiiiiiiiiii LICYTUJ:> !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne masz zajebiste
teksty, szczególnie podobał mi się kawałek o wannie Villeroy Boch... i podziwka za siłownię o 6 rano, respect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne na kafeterii
już jest o 5 tej, a pewnie do roby na 6 stą. Prawnicy mogą pospać znacznie dłuzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
Sissy poczytaj pierwsza strone i zrób drugie podejście w wyrażeniu opinii albo zaMILCZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×