Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ile zarabiacie

Polecane posty

Gość zws
alez mnie uprzejmie poinformuj skad wiesz, ze komis siedz calymi dniami na kafe,skoro sama jestes prawnikiem wynajelas kogos kto go sledzi? bo sama przeciez nie wiesz nawet o istnieniu tego portalu i jezeli komis nie jest prawnikiem to dlaczego tak cie to wkurza? a do dziewcyzn. ja nienawidze pierdol. zawsze jesli kupuje buty to ktores wyrzucam. jesli kupujebransoletke to inna wydaje. 58pierscionkow? kosmos laleczki na podstawkach? daleki kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą powiem inaczej większość z nas widziała komika na biednego i na osobę średnio zamożną to on nie wygląda ........chyba , że pracuje w najstarszym zawodzie świata- ale wtedy jeszcze trudniej sie pisze na kompie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
ja komisia nie widzialam ale jesli ktos mi pisze, ze jest przystojnym prawnikiem to ja mu bardzo chetnie wierze jesli ktos pisze ze brzydki i przegral zycie. no coz-tez w to wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
ciekawe gdzieście go widziały naiwne dziewczątka, i co to znaczy wygądać na bogatego buhhhhhhhhhhhahhha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście napiszę, że jest przystojnym facetem- na czole napisu "prawnik" nie widziałam- w majtki też nie zaglądałam ale podejrzewam że i owszem taki napis na pośladku może mieć wytatuowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naiwnym dziewczątkiem byłam 10 lat temu;) no fakt- albo facet ma kase albo ma niezły lumpeks z firmówkami pod blokiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
spotkałaś go osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
firmówki jeszcze o niczym nie świadczą - to najprostszy i najprymitywniejszy sposób, żeby się wydać bogatszym; moi kumple za czasów studiów chodzili do drogich butików,"kupowali" garnitury, szli na meeting z panną, ta sikała z radości, szła z nimi do łóżka, a oni grzecznie szli do sklepu i garniak zwracali;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
wychodzi na to, ze ja mam najpewniejsze zrodlo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do luśki- rozumiem ciebie też w ten sposób załatwili??:) i masz teraz manię prześladowczą ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
Luska :) nie chodzi o detektywowanie, chodzi o to, że wydaje mi się, że kręci; dziwi mnie to, że on się w ogóle na kafe pojawia - nie znam żadnego innego faceta, który by na to forum wchodził;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
do luski do wkurzonej twoja irytacja swiadczy o tym, ze masz jednak zdolniejszych kolegow. moze to ten penis. kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
komiczne sobie z Was robi jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
to chyba jacyś totalni idioci - nie wiem, jaki normalny koleś by marnował czasu na to debilne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
do luski do wkurzonej przejelas sie dziewcyzno calkiem niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do luski a ja znam i to paru:) poza tym nawet gdyby komik tak naprawdę ( czego się nigdy nie wypiera) był samotnym facetem w wieku 50 lat siedzącym na garnuszku u mamy i noszącym ciepłe bambosze to takich bogatych " komicznych jest cała chmara- ludzie naprawdę potrafią zarabiać dużą kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
ale ja nie twierdzę, że zarabiają ... tylko, że Ci co zarabiają, to nie siedzą na kafe, tylko otoczeni modelkami imprezują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
bo jak tu zaglądam, to dziękuję Bogu, że nie jestem jedną z Was :), i że moi faceci tu nigdy nie zaglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a kto tak powiedział?? przepraszam od jakiej sumy zaczyna się pułap obowiązku imprezowania z laskami ??? bo chcę upilnować żeby mój mąż nie daj boże go nie przekroczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
alez tu wcale nie chodzi o to czy komiczne istnieje pytanie brzmi - dlaczego tobie przeszkadza, ze moze istniec??? dlaczego wielu przeciwnikom komiczne przeszkadza ze moze istniec ktos inteligentny, kto jest przystojny i ma dobra prace? a moze przeszkadza wam tylko to, ze uwaza sie za przystojnego i posiadajacego dobra prace? bo wlasnie ty prawniczko zakladasz ze wcale nie ma dobrej pracy. a mimo to drazni cie, ze on tak pisze. troche introspekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Luśki od wkurzonej, powinnaś nieco poszerzyć swoje horyzonty myślowe i nie ulegać tak mocno stereotypom oraz uprzedzeniom Kto wyznacza jakieś normy dotyczące aktywności życiowych prawników, czy bogatych? Gdzie jest powiedziane, że mają spędzać swój czas z modelkami i laskami, a nie wolno im w sposób prosty i szybko dostępny porozmawiac z innymi ludźmi na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Luśki od wkurzonej
nie obowiązek, a chęć Kochana - ja nie imprezuję z kolesiami poniżej 30 tysi miesięcznie (pod warunkiem, że nie przekraczają 35 lat); żony oczywiście w domu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×