Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Gość ninam
Jej gratulacje, już zapomniałam jak to miło jest czekać na naleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez czekam
Jak idzie testowanie? Coś cicho się zrobiło. Dajcie znać kobietki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brenda27
Ja będę czekała na dwie kreseczki koniec października, początek listopada. Mam nadzieję, że się pojawią, bo teraz niestety miałam dwie kreseczki, ale nastąpiło w 3 tygodniu samoistne poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mdlosci ale oprócz tego nic ,, piersi mnie nie bolą i zadnych oznak @ ale mdlosci sie nasilają, ciekawe czy to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mdlosci ale oprócz tego nic ,, piersi mnie nie bolą i zadnych oznak @ ale mdlosci sie nasilają, ciekawe czy to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam, tydzien temu zrobilam test byl negatywny, za trzy dni mam termin spodziewanej @. Ale dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam znow test. I wyszla ledwo widoczna druga kreska. I dalej nic nie wiem :) Dalej musze chyba czekac do @. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula to ja tobie juz gratuluje kochana, ja w perwszej ciąży tak miałam , ledwo widoczna kreska :) a teraz moje dziecko samo juz wcina obiad, a masz jakies objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze masz racje, bo bardzo bysmy juz chcieli dziecko. Nie wiem czy to sa objawy ale bola mnie piersi, podbrzusze i jajniki jak przed okresem ale ciagnie sie to praktycznie od owulacji. No i odrzuca mnie od kawy a do tej pory bardzo lubilam kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zostały
ja mam zwykle cykle 31 dni dziś jest 33 dzień i od dwóch dni mam plamienia (może nawet plamienia, to za sużo powiedziane, bardziej ślady na papierze), dziś zrobiłam test, ale o 16, no i 2 kreseczka niby była, to znaczy baaaaardzo, barrdzo jasna... no i w sumie nie wiem czy się cieszyć, bo biorę CLO na owulację i już raz zakłamało mi test, ale przynajmniej mam nadzieję, boje się jak diabli, bo staramy się od 3 lat i 2 razy poroniłam w 6 tygodniu ... i tak w sumie, to nie wiem, już wstyd mi iść na betę, bo robiłam ją chyba z 15 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dopiero zaczelismy starania o dziecko, ale mam nadzieje ze w pierwszym cyklu sie uda, musi byc straszne czekac tak z miesiaca na miesiac na to czy sie udalo. Jak ty sobie z tym radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie zostały
nieraz jest trudno, no ale tłumaczę sobie, że co nas nie złamie, to wzmocni ... inaczej chyba zwariowałabym. Teraz mam doła tylko w dzień, w który dostasje @ albo odbieram wyniki bety, a tam wynik negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Cześć dziewczyny, nie miałam czasu wcześniej napisać, Ja też czekam: co u Ciebie, robiłaś już test??? OLA, a Ty kiedy spodziewasz się @? A Tobie Kasiula to już chyba można pogratulować!!! No ja też już odliczam dni jeszcze 4 i zrobię test:) Baderko, a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny :) Jeśli pozwolicie to dołącze do Waszego grona :) U mnie sytuacja trochę bardziej do przodu, bo.... dziś rano zrobiła test i wyszły dwie jak byk :) @ powinien był być 26.09, piersi mam bardzo nabrzmiałe, na kawę patrzeć nie mogę i dziś rano pierwszy raz obudziły mnie mdłości Tak więc wszystko wskazuje na to, że po trzech cyklach starania udało się :) Lecz ja cały czas niedowierzam, że może test mnie okłamał :O Mąż jest w niebowzięty, a ja przerażona (choć szczęśliwa) jutro idę na badanie krwi, a potem chyba wypada na USG, nie??? Dziewczyny podpowiedzcie mi coś, kompletnie nie wiem co mam robić, jak żyć, odżywiać się, itp???To moje pierwsze dziecko :) Z moich obliczeń wynika, że to początek 4 tc :) Wam też życzę tego szczęścia, które w chwili obecnej mnie trochę przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... :) gratulacje dla przyszłych mamusiek :) Gonia, najważniejsze bys żyła zdrowo, unikała papierosów i alkoholu i łykała kwas foliowy jeśli jeszcze tego nie robisz... a do lekarza zapisz sie na wizytę ok. 7 tc (licząc od ostatniej @) , bo wcześniej może nie być jeszcze widocznego serduszka... :) pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez czekam
jutro powinnam dostać @ i chyba niestety dostanę bo dziś mam brązowe plamienie. Test rano robiłam i była tylko 1 kreska także rano jesli okresu nie dostanę powtórzę ale mam przeczucie, ze w tym cyklu nici z dzidziusia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj baderko :) Dzieki za odpowiedź. Powiedz mi czy jak teraz pójdę do lekarza to nie potwierdzi tego, że jestem w ciąży??? Bo wiesz ja czasem pracuje na nocki, a w ciąży nie wolno mi, więc chciałabym takie zaświadczenie do pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej potwierdzi dopiero, gdy będzie widać serduszko czyli najwcześniej ok. 6-7 tc... wcześniej ok. 5 tc jest widoczny pęcherzyk, ale nie zawsze juz serduszko... a dopiero bicie serduszka będzie podstawą do lekarza, by stwierdził, że ciąża jest żywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż, że to 4tc to wywnioskowałam po tym, że do zapłodnienia doszło prawdopodobnie 14.09, ale z tego co widzę to liczy się to inaczej tzn. od daty ostatniej @, tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Cześć dziewczynki, ja też czekam kurcze przykro mi, mam nadzieję, że jeszcze coś z tego będzie, a jak nie teraz to może w tym miesiącu Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeśli ostatni @ był 28.08 to jest to 6 tc lub nawet początek 7tc?? Dziękuje baderko, dodałaś mi otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Baderko, pewnie, że trzeba wierzyć. Kurcze ja mam nadzieję, że ja będę w ciąży, do @ zostały mi 3 dni kusi mnie test, ale to chyba za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninam
Reniu przykro mi, coś dzisiaj pechowy dzień, ale będzie lepej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia u Ciebie jest dzisiaj dokładnie 5 tc i 5 dni... w środę skończysz 6 tc, w następną 7 i tak dalej... lekarze liczą skończone tygodnie ciąży... więc jak najbardziej możesz już umawiać się do lekarza nawet na ten tydzień co teraz leci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam ja mój teścik robiłam na 3 dni przed terminem i były dwie kreski... ta druga co prawda blada, ale była... najwcześniej test można i warto robić od 12 dnia fazy lutealnej... tylko ja dokładnie wiedziałam kiedy była owulka u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że się uda. Ale chyba teraz sobie odpuszczę, nie będzie testów owulacyjnych. po prostu będzie miło, podobno wtedy prędzej może coś wyjść. Za pierwszym razem z synkiem udało się za 3-4 razem, to i teraz się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×