Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Ninam, no niby się nie załamuję, ale mi smutno. Boję się że może coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek, napewno jest wszystko ok, każda z nas tak myśli, że jeśli się nie udało to może jest coś nie tak, ale sama widzisz, że większość dziewczyn stara sie po kikla cykli. Więc głowa do góry i starać się starać:) oczekująca maleństwa, cieszę się, że już się pozbierałaś:) To podstawa - dobry lekarz!!!!! Ja to sama nie wiem do jakiego mam chodzić. W pierwszej ciąży chodziłam do ordynatora ginekologii u nas w mieście, ale czy on taki dobry to nie wiem, bo u mnie ciąża przebiegała bez problemu, a on to taki mały zboczek mi się wydawał:) Kiedyś miałam wspaniałego lekarza, wszyscy do niego lgneli, ale niestety zmarł bardzo młodo:( Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
hej dziewczyny:) ja nadal z Wami czekam az nienadejdzie ten okres;) w kazdym razie w tym miesiacu znow nie mam czego sie spodziewac poniewaz mam angine ...leze w lozku i dostaje zastrzyki w doope...:/ heh... w kazdym razie z tego co widze.. nie wiem... moze jest to spowodowane choroba - nie mam owulacji...tzn ani testy owulacyjne ani temperatura na to nie wskazuja... kurcze szczerze mowiac czuje sie zrezygnowana i juz nie wiem co moge jeszcze zrobic. pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Byłam swego czasu u Was na forum i taksobie weszlam bo chciałam zapytac czy robicie testy owulacyjne.... i czy jesli wyjda w 21dc dwie wyrazne kreski to oznacza ze owulacja jest .... boja mam 30dc i raczej myslałam ze bedzie to srodek cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
ja mysle ze to nie ma znaczenia chyba ktory to dzien cyklu...jesli 2 kreski wychodza Ci w 21 dn cyklu...wazne ze masz ta owulacje... troche dziwne to fakt...ale wazne ze ja masz;). Ja kurcze robilam testy i nic mi nie wykazaly... zaczelam robic w 13 dn cyklu bo srednio moj cykl trwa 32-34 dni. I tez sie zastanawiam czy moze tych 5 testow to za malo... dzis faktycznie temp mi skoczyla...ale moze jest to wynikiem tego ze jestem chora... sama nie wiem...A robilas tylko te testy czy temperaturke tez mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam tez temp. ale nie wtym cyklu a w poprzednim i skok miałam ale wlasnie w polowie cyklu tak ok 16-17 a teraz zrobialm z ciekawosci test i taka krecha druga jak sie masz wkurzam sie bo starania troche zaprzestałam.... bo juz myslałm ze po owulce.. wrrrr jak to w koncu jest.... znowu zaczne mierzyc temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 34
Czesc jestem nowa, podczytuje was , siedzę na zwolnieniu, czekam do 12 grudnia wtedy mam mieć @. Ale ja mam nadzieje że się nie pojawi , chcemy z mężem mieć drugie dziecko ale coć nie działa jak potrzeba. Mam Wysoki poziom prl, czy ktoś jeszcze czeka na dogodny moment zrobienia testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Folik, jak miło Cię tu znowu widzieć:) Ja wam dziewczynki nic nie pomogę w sprawie testów owulacyjnych bo nigdy ich nie stosowałam, zawsze zdawałam się na naturę;) Chociaż teraz jak widać narazie bezowocnie. nina 34 - Witam cię u nas , cieszę się, że dołączyłaś - zawsze raźniej:) A w jakim wieku masz dziecko???? I życzę Ci z całego serca, żebyś zobaczyła te II kreseczki, będę trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
jak mozna sprawdzic poziom tej prolaktyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 34
moja córcia ma 14 lat, za długo odkładaliśmy tego drugiego bąka, ale wiecie jak to jest brak warunków, pieniędzy, czasu, potem poszłam na studia.Jak teraz chcemy to już rok i nic. prolaktynę zlecił mi gin, z innymi hormonami, bo oczywiście poszłam po pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 34
jest tu kto? halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 34
opowiadaj co jest z tobą, pracujesz nad dzidzią , a może już masz ją pod serduszkiem, skończyłam med. ratunkową troche się w tym orientuje, ale wierze też w tzw metody babcine, chętnie tez sama czegoś posłucham. Tu jak widzę można pogadać o tych sprawach i nikomu to nie przeszkadza, bo w domu i pracy mają mnie dosyć-chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
ehh my staramy sie od lipca i niestety nic z tego nie wychodzi...jak wczesniej pisalam zastanawiam sie czy mam owulacje bo ani testy ani temperatura tego nie wykazuja...a tak wogole to leze w lozku i biore zastrzyki tak mnie tylek boli ze masakra (cholernie bolące- Neloren)- dostalam takiej anginy jak nigdy wczesniej...wiec na razie wstrzymane chyba starania bo nie wiem czy moj da rade sie mnie dotknac...chociaz nie powiem;) Mam ochotę;)- Ale kurcze nie wiem czy ryzykowac przy lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 34
Folik, ja też biorę folik, fajna sprawa, jak zaczełam go brać to czułam się już jak przyszła mama, byłam taka dumna, robie też testy owulacyjne od 12 dc i aż do dwóch kresek no i wtedy akcja. Teraz pierwszy miesiąc biore leki na prl. Moze coś z tego bedzie, mój gin opowiadał mi o takich przypadkach, i daje mi duze szanse. Cykl mam 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
ja tez bralam folik...ale czuje sie juz zrezygnowana i zaprzestalam brania czegokolwiek... normalnie czuje ze to juz chyba stan depresyjny...mialyscie taki okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 34
To w tym miesiącu sobie daruj, tak na wszelki wypadek. Angina to straszna sprawa kiedyś też często na nią chorowałam, jest szczepionka Polivacin, mi pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
płąci sie za nia? bo ja czesto mam angine:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 34
Kobitko nie załamuj się tak szybko ja pracuje już rok, bierz Folik to dla dzidzi w przyszłości. Moja cioteczna siostra też stara się 4 m, poszła do gin, a on jej na to: winko, świece i myśleć pozytywnie, 4m to bardzo któtki czas, niektóre pary potrzebują minimum pół roku aby coś zmajstrować, wszystko jest w porządku. Byłaś już u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 34
groszowa sprawa dokładnie teraz nie wiem, ale kiedyś 2 lata temu kosztowała ok 5zł, ale jest na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
jeszcze nie...ale sie wybiore w przyszlym miesiacu bo w razie co nawet na samolocie nie usiade z bolacym tylkiem po zastrzykach heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina 34
jadę po córkę, będę zaglądała. nara, jak to teraz mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
ja strasznie...:P przez te cholerne zastrzyki:P tylek mnie boli...ale Angina ustepuje na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smmmutek
Cześć dziewczyny :) nie było mnie troszkę, bo miałam straaaaaaaaaaaaaszne urwanie głowy, a tu widzę troszkę się pozmieniało :) mamy nowe staraczki. Ninam, Nika - widzę chyba baaaardzo się staracie, że na forum nie zaglądacie :) już niedługo będziecie wiedziały - trzymam za Was kciuki baaaaaaaaaaardzo, baaaaaaaardzo mocno. Za pozostałe staraczki naturalnie również :) NieGrzecznaAga24 - ja w tym miesiącu jak przyszła to okropna @ też mialam chwilę zwątpienia, ale zaopatrzyłam się w wiesiołek ( może coś pomoże, a na pewnoo nie zaszkodzi ) i zaczynam staranka od nowa Nina 34 - takie pytanko - a jakie są te metody babcine, bo wspomniałaś coś na forum ??? :) :) :) pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_24
Witam dziewczyny! Troszkę mnie nie było bo mam urwanie głowy ostatnio. Cały weekend znowu w szkole i ta praca, która mnie niedługo wykończy. Jeszcze tydzień musze poczekać..... mam nadzieje ze szybko zleci ten czas. A co u Was?? Pozdrawiam, pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wpadłam znów po krótkiej nieobecności:) u nas nadal staranka w toku:))) zazdroszcze tym co maja meza w domu na codzien:) ja tylko n kilka dni w miesiacu i jak przyjezdza to ciesze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wracam :) heheh juz siedze w pracy powiem wam że to L4 sie przydało troszke odpoczęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! Nie zaglądałam tu przez weekend, bo brak czasu, dziś w pracy dopiero mam internet więc od razu zaglądam do was:) Ja czekam jeszcze tydzień i się okarze c zdziałaliśmy:)Chociaż dalej działamy nie przerwanie:) NieGrzecznaAga24 - mam nadzieję, że dziś się już czujesz dużo lepiej. Smmmutek , a co u ciebie, kiedy teraz zaczynacie stranka??? nika_24 , a jak u ciebie, kiedy testujesz????? w niedzielę????? karola1988 - za ciebie też trzymam kciuki:) ZABUSIA25 - już po zwolnionku, mdłości przeszły?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×