Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba jestem jego ofiarą

po czym poznać,ze facet to kobieciarz??

Polecane posty

Gość gość2017
Spotykam się z facetem, który ma trochę cech kobieciarza. Nie ma dołka w podbródku ;) I nie mówi do mnie księżniczko, kwiatuszku itp. Nie bajeruje też gadką o ślubie i dzieciach. Widujemy się kilka razy w tygodniu. To co mnie martwi to fakt, że ma dużo koleżanek, które go (jego zdaniem) podrywają, zapraszają do siebie do domu, wpraszają na noc itp. Strasznie mnie wkurza jak się tym przechwala. Nie zawsze ma czas dla mnie, bo jakiś wyjazd do innego miasta, bo wieczorem jakieś zajęcia dodatkowe. Nie ukrywa, że przyjaźni się ze swoimi byłymi. Nasze spotkania są miłe, mamy dużo wspólnych zainteresowań z literatury, filmu, muzyki. Gotuje dla mnie, wyświadcza drobne przysługi, pisze prawie codziennie, odpisuje zawsze nawet jak jest w towarzystwie. Spotykamy się miesiąc, znamy pół roku. Nie wiem co o tym myśleć. Wkurza mnie gadanie o jego byłych, o których nie mam ochoty słuchać i jego prześmiewczy stosunek do nich. Uważam, że on sam wynajduje sobie desperatki i prowokuje, aby za nim lataly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz złotej łopaty
fajny temat to podniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pieprzy co wokół się rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to znów podniosę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
To widac, slychac i czuć : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawniki żal nawet do jednej problem zagadać. Temat dla z problemem z sobą. Zdrowy na ciele i umyśle przyciąga, komunikatywny nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutny przykład, na którym widać jak obniża się poziom kafeterii. Wpisy sprzed kilku lat są merytoryczna i coś wnoszące, a te ostatnie.... cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie to taki laluś przechwla sie jakie ma wzięcie u bab od kobiety wymaga sexu jego potrzeby się liczą na pierwszym miejscu nie szanuje kobiet traktuje jak zabawkę do pobawienia tępić to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam, czy pewien facet sprzed lat to nie był właśnie kobieciarz. Byłam młoda, ładna i naiwna. On był wygadany, totalny ekstrawertyk (gzie on tam impreza). Tym, że kocha rzucił bardzo szybko. Od razu chciał się całować i dotykać. Wciągnął mnie w swój świat. Jego znajomi, imprezy, na których czasem byłam jedyną kobietą. Dziś myślę, że po prostu byłam elementem podnoszącym jego atrakcyjność wśród znajomych. Zdobyczą, którą mógł się pochwalić. Sielanka półroczna. Potem zaczęłam czuć zazdrość. Zaczęło się dotykanie innych kobiet, roztaczanie uroku, czasem tylko "dla sportu" (gdy nie byliśmy razem widziałam dziewczynę, która myślała, że jego zachowanie to umizgi do niej. Jak zrozumiała, że on się wcale nie zalecał, to była strasznie przybita). Zazdrość z mojej strony. Przestałam za nim nadążać. Nie chciałam szalonego tempa. On chyba innego nie uznawał. A potem rozstanie, takie głupie. Trzymanie mnie w odwodzie. Bajera z innymi kobietami. Byliśmy z 1 środowiska, więc część z nich poznałam. Z tą, o którą zazdrość "przechyliła czarę goryczy" był 6 tygodni. Z kolejnymi nie wiele dłużej. Bawidamek, ale nie taki pusty. Teraz nawet groźniejszy, bo zarobki na poziomie 20.000, niezły zawód, ogarnięcie, energia i inicjatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy tutaj popatrzyć typowe 3przykłady to Endriu domyslny,Błędny i Acordeon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieciarz którego znałam niestety: - szybko się angażuje - zakochany na maksa - zazdrosny chorobliwie - opowiada o atrakcyjności innych kobiet - chwali się jakie to niby ma powodzenie ( Ale święty jest ) - o swoich byłych źle się wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:06 Pisałam dokładnie godzinę przed Tobą. Mój złego słowa nie powiedział o ex. W ogóle o nich nie mówił. Ja też nie naciskałam. Generalnie kreował się na idealnego i świętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po czym poznać,ze facet to kobieciarz?? X po zachowaniu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie był też zazdrosny (ale nie dawałam mu powodów) ani nie gadał o swoim powodzeniu. Może to jakaś odmiana. Taki cichociemny polujący dżentelmen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnym jestem facetem, prywatnie nie będę pisał, ale tacy odrazu się podniecają, jak ktòraś zamachacha nie mają innej to są f luz traci, ja nie, nie podam rozmiar buta i fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:19 ciężko się ciebie czyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po sposobie podrywu, swoistym luzie w podrywie. Lubi towarzystwo kobiet i z nimi rozmawiac, komentuje urode kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wydaje mi się, że poznaję takich po tym jak co zdanie to hahaha i ciągle jakieś żarty jak z rękawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki zawsze jest sam na po 60 bedzie podrywał tylko kto na takiego poleci młodsze watpie ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wypisze cechy tych z którymi miałam do czynienia - wystylizowany - komentuje urodę - ogólnie przesadzony luzak- co to nie on Ci bardziej cwani są dobrzy w gierki cieplo/zimno. Kobieta dla nich to taka ozdoba, nie musi być mądra wystarczy że się wyróżnia spośród tłumu. Ogólnie tego typu faceci są skreśleni stracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym że woli p****le a to mnie od lat z żera nienawidzę takich cwsniaków nie potrafię wytłumaczyć tego że ma się kobietę a za plecami ładuje kórwom kąta i się pieprzy i to która kobieta o tym od tak zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieciarza poznasz po tym, ze go chcesz. Kobiety pragna kobieciarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieciarza poznasz po tym, że ani się obejrzysz a on już ci dyszy za plecami kiedy podczas gdy ty beczysz jak owieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieciarza poznasz po tym, że ani się obejrzysz a on już ci dyszy za plecami kiedy podczas gdy ty beczysz jak owieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceta okazja czyni bobieciarzem, zaden wierny nie jest i jak bedzie mial okazje to kazdy zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×