Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba jestem jego ofiarą

po czym poznać,ze facet to kobieciarz??

Polecane posty

Gość co za idioci
na pewno nie po dolku w brodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słynna anna
dziwne ale i u mnie ten dołeczek z brodą się sprawdzil - kobieciarz jak byk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FeIicity
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FeIicity
Kobiety, pamiętajcie o jednym>TACY SIĘ NIGDY NIE ZMIENIAJĄ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAA UU
no to ten moj to podobnie.....odwolywac wprost nie....jak sie umowil na konkretny dzien to nie odwolywal...ale np.takie akcje ma....w zeszltym tyg.mi pisal ze w nastepnym tyg(czyli tym co sie koczny)chce sie spotkac.....a we wtorek napisal.......ze chenie przyjedzie...ale na razie ma auto w naprawie-czuje ze to wymowka... kiedys zrobil podobnie....a potem sie dow.ze z inna sie umowil debil nie..... Ale z CIEBIE debilka-koleś za twoją wiedzą sie z innymi umawia a ty sie z nim spotykasz:D A po czym poznać ? Że zerżnie ci dupe i sie zmyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie za duzo mowi bajerow
komplementow dla glupich i naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
: po czym poznać,ze facet to kobieciarz??-- nie znasz próby wodnej!!!! co za patafianica:O:( <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po chorobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie takie proste
nie ma chyba jakichs pewnych wyznacznikow tego, czy facet jest kobieciarzem czy nie. kobieciarz to nie tylko taki facet, ktory lata ciagle za laskami. Sa faceci, ktorzy nie podrywaja kobiet tak wprost, niektorzy z nich uchodza nawet za takich, co to od kobiet trzymaja sie z daleka, a tak naprawde, w glowie nic im innego jak tylko piekne babki, i wychodzi to tylko w odpowiednich okolicznosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wyżej
To tacy, którzy biorą gdy kobieta sama się narzuca, daje na dyskotece w kiblu, czy takie tam, a on po prostu wykorzystuje okazję. To taki skrywany kobieciarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie takie proste
nie, nie chodzi mi zupelnie o kogos kto zalicza. sa faceci, ktorzy wlasnie nie zaliczaja, intryguja ich tylko kobiety niedostepne, inne. Taki facet nie ugania sie za dziewczynami, ale mimo to jest kobieciarzem, bo jego mysli sa ciagle pochloniete kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wyżej
" w glowie nic im innego jak tylko piekne babki, i wychodzi to tylko w odpowiednich okolicznosciach. " Nie rozumiem dokladnie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po chorobach
okazja czyni zlodzieja🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty wyżej
po chorobach O to dokładnie mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie takie proste
trudno mi to wytlumaczyc. Ale chodzi mi o to, ze kobieciarz, to nie tylko taki facet, ktory jawnie slini sie na widok ladnej kobiety, zalicza co popadnie czy ma wiele zwiazkow za soba. Mozna byc kobieciarzem i bez tego wszystkiego. Mozna byc kobieciarzem, nawet nie majac w srodowisku takiej opinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po chorobach
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez dołka
jesteście durne..jak można po czymś takim jak broda stwierdzić że to babiarz..puknijcie się w łepetynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgdza sie z chorobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina;
podoba mi się pewien chłopak jest strasznym kobieciarzem. on wykorzystuje swoją urode. podrywa mnie na każdej dyskotece i proponuje mi seks ale gdy odmawiam idzie do innej dziewczyny która mu da tego czego oczekuje. a ja chce się najpierw z nim spotykać a potem dopiero sypiać. CO MAM ZROBIC POMOCY!!!!!??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almette;)
No jestem jestem:) Co u Was dziewuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz zrobić?? znaleźć sobie normalnego faceta a z tym dać sobie spokój. No chyba że chcesz być zabawką która posłuży mu tylko do jednego.. Twój wybór Paulino;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula&gt;&lt;
Przez takich wpada sie w depresje. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po czym poznać..............
Czesto chowa telefon gdy przychodzi sms, ukrywa sie z rozmowa zeby nie uslyszec co mowi nalogowo nie ma zasiegu i ma rozladowana baterie w komorce ma wiecej kolezanek niz kumpli , ktore wciaz do niego wydzwaniaja i smsuja nawet w nocy nigdy nie wie co bedzie robil ani kiedy moze sie spotkac nastepnego dnia i naprzod gubi sie w klamstwach i w tym co mowil zaraza chorobami przenoszonymi droga plciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Was tak czytam
paulina-- olac go i poszukac innego obiektu westchnien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6556tygyhghgyu
czesto jakies wyswiechtane teksty leca, facet uzywa 'szablonu' z jakiejs 'wielkiej ksiagi tekstow na podobne okazje"- mowi ci to, co powinno sie spodobac statystycznej kobiecie :P pewna nonszalancja, moze nutka arogancji i wyczuwalna (bardziej lub mniej) nieszczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6556tygyhghgyu
dolek w brodzie- zgadza sie :P ten to byl taki typ romantyczny, ugania sie szalenczo za kazda, ktora go w danym momencie rajcuje, zakochany na zaboj przez chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tym ze KLAMIE jak z nut
to na I miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LONDONIANKA
UWAZAJCIE NA KOBIECIARZA RADKA J Z LONDYNU- TO PROFESJONALISTA I POD PRZYKRYWKA ZRANIONEGO MEZCZYZNY WYKORZYSTUJE KOBIETY TYLKO NA SEKS. OCZYWISCIE JEST MILY CZARUJACY, ROMANTYCZNY,UCZUCIOWY ALE TYLKO NA TE NOC KTORA Z TOBA ZAPLANUJE. NIEMALZE NA KAZDY WIECZOR ZAPLANUJE SOBIE INNA I KOCHA SIE BEZ GUMKI, BO OCZYWISCIE ZGRYWA NIEWINNEGO UCZUCIOWEGO ZRANIONEGO PRZEZ KOBIETY MEZCZYZNE KTORY OD OSTATNIEGO ZWIAZKU SIE NIE KOCHAL. A W JEGO ZYCIU LICZY SIE TYLKO JACK DANIELS I SEKS. JESLI KTOS NATKNAL SIE NA NIEGO NIECH DA ZNAC. POWIEM DUZO WIECEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×