Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santo Subito

Jak myślicie, większym wstydem dla faceta jest

Polecane posty

>> tam jest clooney reklamujacy moj ulubiony napoj Martini Ok :o Ale stąpajmy może po ziemi. Pokaż zdjęcie męskiego faceta, będącego w twoim zasięgu :) Tzn oprócz mnie, bo mojej fotki jeszcze nie masz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> hehehe nie wszystkich A jak to się odbywało? Po wszystkim pytasz - eee sory, jaki masz znak zodiaku, bo musze wpisac w pamiętnik? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zadne orgie zreszta komiczne to malo wykonalne zeby mnie 12 posuwalo:-O skad mam ci brac meskich facetow?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Najpierw pytam o znak zodiaku i imię +rozmiar pena jak pasuje to biore Go pod uwagę Lubie bezpośrednie kobiety :0 A od jakiej długości bierzesz pod uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> zreszta komiczne to malo wykonalne zeby mnie 12 posuwalo A chciała byś, gdyby była taka możliwość? :classic_cool: Nie wiem skąd masz brać męskich facetów :o Nasza klasa i jedziesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zreszta komiczne to malo wykonalne zeby mnie 12 posuwalo" bo ja wiem - jakby sie ustawili w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> co by ze mnie zostalo??????? Ale jaka przyjemność by była, pomyśl sobie - 12 wielkich murzynów, każdy z interesem 20 cm, grubym jak noga od stołu i zaczyna sie akcja.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×