Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santo Subito

Jak myślicie, większym wstydem dla faceta jest

Polecane posty

Gość masakra z tej baby
ostatnio był na dyskotece i poprosiła Go starsza dziewczyna do tańca,odmówił ,bo dziewczyny tak sie nie zachowują,Faceci sobie wybieraja a nie kobiety Byłam zła na Niego bo dziwczynka była smutna całą dyskoteke nie wiem po co to napisałaś. sama nagrzewasz atmosferę żeby tylko wyzywali twojego dzieciaka, a później ty wielce obrażona, bo ktoś powiedział, że twój synalek wyrośnie na pedała. to jakaś gierka z twojej strony? czy lubisz gdy wyzywają twojego dzieciaka, a potem go tłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje wam parametry delikatnej Anetki :P Wzrost: 168 cm Waga: 75 kg Biceps: 36 cm Udo: 64 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge pic? nie mam na mysli alkoholu a poza tym jak mam ochote pije nawet jak biore antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kot mnie molestuje ciagle na mnie wlazi i mruczy spycham go i wlazi znowu juz 4 raz:-O musze sie nim zajac, wybaczcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> poza tym jak mam ochote pije nawet jak biore antybiotyk 1.Rozwalasz wątrobe, nery i inne wnętrzności:o 2. Antybiotyk nie działa tak jak powinien 3. Leczenie jest bez sensu. Warto? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" 13:59 _Kwiatek \"jestes spod wagi?nie lubie\" cos masz do wag?\" no co jest nic nie wymyslilas? wysil sie troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Santo Subito--.nie jestem uległa Bo jeszcze nie trafiłaś na odpowiednio władczego mężczyznę. Przy byłabyś uległa jak psinka wobec swojego Pana :classic_cool: >>nie odpowiem wiedziałes fote to sie domysl czy podkreslam biust czy nie >Mi się takie cycki podobaja. Naprawde. >>nie lubie facetów wag bo są niemęscy A Byk? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem jak z facetami wagami, ale moja przyjaciolka jest waga i............. koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×