Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santo Subito

Jak myślicie, większym wstydem dla faceta jest

Polecane posty

>> ostatnio był na dyskotece i poprosiła Go starsza dziewczyna do tańca,odmówił ,bo dziewczyny tak sie nie zachowują,Faceci sobie wybieraja a nie kobiety Wytłumacz mu, że teraz jest rónouprawnienie i dziewczyna też moze poprosić do tańca :o >>Byłam zła na Niego bo dziwczynka była smutna całą dyskoteke Byłaś z nim na tej dyskotece? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek, nie wk**wiaj Tamci, ona jest chora i jest pod moja specjalną ochroną Kto zadziera z nią, zadziera i ze mną " no dobra ze gadasz do rzeczy to odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek zaraz ci przywale w leb tym hantlem" lubie takie ostre dziewczyny. fajnie sie je pożera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek zaraz ci przywale w leb tym hantlem" zaraz mi sie byla przypomniala. jak tak zaczynala zawsze ladowalismy w łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie byłam z Nim na dyskotece.ale wszyscy o tym mówili" wszyscy tu gorąco kibicują Tobie i Twojemu synowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestes ulegly?" ach ta wojna płci. słonko ja zawsze robilem tak ze za raczki ja chwytalem szybciutko, pocalunek zeby buzke zamknac i kierunek łóżko obieralem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek chcesz woojny chyba" a takim patyczakiem jak Ty to sie nie walczy tylko rozdeptuje :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Santo Subito--.ej nie chce byś był miły Przecież w tym temacie nie byłem miły dla ciebie, o co ci jeszcze chodzi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja umiem mocno przyj**ac zlotko" jak bedziesz wyciagac na paczce tyle ile Aneta Florczyk to zastanowie sie nad wspomaganiem narzedziami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×