Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santo Subito

Jak myślicie, większym wstydem dla faceta jest

Polecane posty

"jak mozesz mi wymasowac gardlo komiczne?? to niewykonalne" mozliwe i to od środka :P:P i nawet Cie ręką nie tknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Santo Subito--nie mogę zmniejszyc wymagań,bo nie chce mi sie udawać orgazmu przykro mi :( :( Ale ja sie bede starał, obiecuje orgazm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka - chciałem Ci cukierki takie specjalne przysłać :( A przez to mogę stracić szacunek u Ciebie :( O czym ty pomyślałaś świntuszko ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarko - jak go spotkam, a przypadkiem przebywam w podobnej lokalizacji :P to mu ryja obije... ale Ciebie moge przelec... tzn przytulić po kolezensku zebys sie juz nie bała tej bandy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind...
Santo, jak sprawy? Bo nie za bardzo mam czas, żeby się zapoznać z przebiegiem akcji o kryptonimie"Tamari"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Santo, jak sprawy? Bo nie za bardzo mam czas, żeby się zapoznać z przebiegiem akcji o kryptonimie"Tamari" Staram się, prawie komplementy, robie umizgi, maślane oczka, ale jestem olewany :o :( Ale pocieszam się, bo już wiem, ze sex z 12 rosłymi murzynami też jej nie kręci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind...
"Ale pocieszam się, bo już wiem, ze sex z 12 rosłymi murzynami też jej nie kręci" To, ze omawiacie swoje seksualne preferencje to to jest dobry znak :classic_cool: Tamarcia, jak napisałam mam mało czasu wiec zaraz przestanę, bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×