Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santo Subito

Jak myślicie, większym wstydem dla faceta jest

Polecane posty

ciekawe czy jakis facet zlapie moja kolezanke jak zemdleje ona wazy ponad 100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ona wazy ponad 100 kg Nie, jak pierrdolnie o glebe to moze zastanowi sie nad swoją świńską wagą :o Poza tym ja mówiłem o kobietach, a nie tucznikach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind...
Zgadzam się, że bez orgazmu też bywa miło, wcale nie musi być na każde żądanie :) Lipa jest dopiero wtedy, kiedy nie ma wcale, nigdy itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind...
Złośliwka, E tam, jak się porządnie zakochasz to pewnie zmienisz zdanie. Czasem po prostu coś nie wyjdzie, ma się mniejszą ochotę, jakiś stres, zmęczenie, jednym słowem bywa ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind...
Tzn. zeby nie było nieporozumień, w moim konkretnie przypadku nie jest tak, że mi nie zależy wcale ... co to to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie bylo ogolne bo ciekawy jestem :o jak tak chcesz orgazmow od faceta to trzeba go zapoznac z obsluga samej siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Jest ważny ale nie najważnieszy :o Zdecyduj się: dopiero mówisz, ze jest najwazniejszy i już, musisz go mieć, a teraz jak dwie sympatyczne ;) koleżanki powiedziały Ci, ze one mieć nie muszą, to i ty zaczynasz już brzdąkać, że wcale taki najwazniejszy nie jest :o koniunkturalistka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz na reakcje kobiety i bedziesz wiedzial co ona lubi a poza tym mozna zapytac:) spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"patrz na reakcje kobiety i bedziesz wiedzial co ona lubi" Tamari to ja wiem :o "a poza tym mozna zapytac" wlasnie sie pytam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek a co cie obchodzi co ja lubie? w lozku razem nie wyladujemy zapytaj tej z ktora bedziesz to robil :-O narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind...
Właśnie taż miałam zapytać jak właściwie Kwiatek wyobraża sobie ten instruktaż via net ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind...
e tam :D lubie seks i tyle ;) zawsze marzy mi sie taki szybki, brutalny seks z murzynem :D we wszystkich pozycjach, rozmarzylam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×