Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość zły mąż
każdemu wolno marzyć !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ NA JUBILEUSZOWEJ STRONIE!! oto transparent: XX STRON CZEGOŚ BLIŻEJ NIEOKREŚLONEGO hasło programowe: WRÓBLE PRECZ!!! zobowiązujemy się do wypełnienia planu a nawet do przekroczenia go o 300 % w poganianiu wróbla precz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
precz wróblom i jogurtom które możesz zwrócić po dwóch tygodniach i jeszcze ci kasę oddadzą !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
celuj w te drżące nóżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
tak !, dwadzieścia to dobry czas na zakończenia w jesiennym słońcu nie pozwólmy by nas śmierć zabrała na starość we śnie znudzonych zakończmy żywota biegiem po piaszystych groblach bez słów mijając sarnie szkielety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
kiedyś zakochałem się w dziewczynie w kościele podczas mszy stała tyłem nie widziałem nawet jej twarzy , czułem tylko energię którą emanuje i która przechodzi przeze mnie . tysiące ludzi , ona i Jezus na krzyżu przy wejściowych drzwiach. mdły obrazek pisane strony które nigdy się nie kończą miłość zrodzona w świętym miejscu wysiłek do bólu by zapomnieć i szukanie jej zagubionej duszy aż do śmierci moje życie amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd to wzruszenie we mnie piękno niespełnienia drżąca w eterze myśl splątana z inną widzę siebie a obok bliżej nieokreślona postać bliżej piękno niespełnienia się spełnia myślałam że ta część mnie już dawno umarła czuję się czysta i nowa piękno niespełnienia te słowa jak litania jak hostia okrągłe i kruche dotknąć się tylko raz opuszkami palców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
a toście się rozpisali :) czytam i czytam i razem, z wami jestem piratem, sprinterem, mysliwym , kłusownikiem macie niespożyte pokłady energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
strach którego nie można się doczekać prędkość do odejścia zmysłów czerwony autobus to nasza czarna perła :) witam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa do - zły mąż
witaj a cóż Cię tak nastroiło z rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
narodziło mi się nowe marzenie mam teraz na co zbierać kasę do czerwca :) ale niestety tu nie mogę o tym napisać bo jest parę osób wtajemniczonych cholera wie czy nie odwiedzają kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa do - zły mąż
o wychlapałeś komuś w realu że z nami piszesz? ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
nie chlapię SeLa :) ale jak ktoś wpadnie na jakiś oryginalny pomysł to po samym pomyśle można go zidentyfikować :) a tamto to już nie wróble to jak zaraza wpadłoby tu i tylko w realu mógłbym mordy poobijać bo to takie że powiesz a to się tylko obliże i uśmiechnie :) ostrzejsze środki muszą być :) niestety muszę czasem z różnymi osobami współpracować tak to jest w pirackim świecie nie zawsze możemy wybierać załogę tylko płyniemy z tą co jest na przejętym statku :) dzięki Paloma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
jak byłem dzieckiem żyłem od pomysłu do pomysłu :) nie było dni , tygodni , miesięcy był czas narodzin pomysłu , czas przygotowywania i czas realizacji i tak od pomysłu do pomysłu :) nie liczyła się szkoła , nic , co nie znaczy że guła byłem :) teraz mi to wróciło po czasach kiedy każdy dzień to byly 24 godziny 7 dni w tygodniu i styczeń luty marzec............................ gdyby nie różne daty i zmieniająca się pogoda wszystko było by takie samo . cofnąłem czas :) a mówili że to nie możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
z a j e b i s t e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
obliże i uśmiechnie wiem coś o tym diabli nadali takich pluniesz a on powie że deszcz pada z drugiej str żal brudzić rąk takim padłem które nie ma własnego życia i żeruje na cudzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
taki bieg katorzników to musi masakra być z a j e b i s t a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
dlatego proponuję abyśmy się tam w przyszłym roku spotkali :) najwyżej tylko pooglądamy łojąc wińsko. choć ja nie wytrzymam i wleze w to błocko nawet jak miałbym być ostatni lub ratować ranne niewiasty , facetów utopię szczędząc cierpień i likwidując konkurencję w perfidny znany tylko mi spoób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły mąż
Paloma wsiadła do tamwaju i usnęła :) mogę sobie biec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×