Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość SeLa _
hej! :) dawaj linka na te fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa _
ja tam swoje fantazje przeważnie realizuję nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek jakies nieosiągalne miała... gdzie ten felieton???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
:) witajcie, elokwentni acz oszczędni w słowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
hej memelia :) się zły zeźlił chyba na nas za wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ale mnie wystraszyłyście !!! nie róbcie mi takich numerów pod grubą skórą kryje się wrażliwy facet :) felieton na kafeterii - rozmawiałem i znów mnie napadli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
hehe, ciągnie wilka do lasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Meli ! w pracy nie mam ciekawych rozmówców w domu żona która ma dziwny charakter - taką swoistą dumę - nawet jak wie że nie ma racji to i tak się będzie boczyć :) co mi zostaje z rozrywki jak nie forumowe gadki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
...jak ja już dawno nie uprawiałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
fajnie robić za rodzaj rozrywki :) a ja uprawiałam! a i owszem całkiem niedawno gdzie ten felieton do diaska? idę pościemniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
oj, coś mi się widzi, że sniper az się prosi o baty.... ...to tak gwoli dyskusji o fantazjach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszak fantazja jest od tego :) bij po piętach - śladów nie będzie takie rady mi kumpel policjant dawał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
się zaczytałam i straciłam rachubę czasu ludzie są okropni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trochę popisałem ale nie czytałem początku nie chciałem sobie smaku narobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) w starożytnych wierzeniach indiańskich był potwór o nazwie \"czterdzieści śmierci\" wojownicy którzy zapędziwszy się za daleko trafiali na niego umierali na czterdzieści sposobów natomiast niewiasty którym \" udało \" się na niego trafić były gwałcone na czterdzieści brutalnych sposobów dziwne w tej mitologi jest tylko to że te gwałty były fantazją erotyczną indianek - śmierć poprzedzona była bowiem nieziemskim nieopisanym orgazmem o którym marzyły po nocach . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
kijem jaguara ? to ci ciekawy obrazek proszę Was! ja mam wyobraźnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
...przypomniała mi sie jedna z moich fantazji, którą do połowy udało mi się spełnić z moją wielką miłoscią jakiś czas temu.... moje fantazje zawsze były a la siberiana, przaśne, drawlowe, mroźne, ogniste etc etc i kiedyś, w samym środku zawiei, na spacerze w totalnych ciemnościach i przy księżycu jedynie, zawedrowaliśmy nad skuta lodem rzekę, a że długośmy sie nie widzieli, bo luby wrócił z zagranicznych wojaży, poczuliśmy chuć przy minus 20 i .... ...wylądowaliśmy na śniegu, oboje w ciepłych korzuchach i kurtkach, oplątani szalikami.... było w nas ognia wiele, niestety, temperatura na zewnątrz ostudziła nasz zapał i ...skończyło się na tym, ze tarzaliśmy się na sniegu ze śmiechu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w podświadomości mam podróż , choć bardziej to przypomina ucieczkę . nie boję się ale wiem że muszę być czujny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
oj znalazło by się miejsce byle ten kij duży sękaty i twardy był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w takch zimowych fantazjach pomogła troszkę reklama ziół gdzie laska w ręczniku boso po śniegu idzie z sauny do domu przed kominek . oj bestia już by wiedziała co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna pani na forum powiedziała że 14 i ani cm więcej bo się brzydzi . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×