Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

zmieniam pracę !!!!!!! będę nosił listy na mazurach - nawet darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahillesy i minotaury mają ortografię w doopie :) inne atrybuty się liczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
heh:) pierdol okna powiadasz... a jak to się robi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
...o nie... tylko nie ostrożnie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
...ale nie na zawsze, gdzie ja znajdę takie minotaury jakie tu się panoszą pomiędzy wierszami... jedno umyte, noc wygląda jak akwarela w lśniącej oprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny obraz jutro będziesz miała świt , południe i tak wiecznie :) nie gadaj - masz tam pewnie jakiegoś swojego minotaura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
a i owszem, czasami mam ....w ciemnym, gorącym labiryncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum spytałem o tatuaże - Ty MEL co o nich sądzisz ? mi się u facetów podobają tak jak dwa ostatnie dolny rząd : http://images3.fotosik.pl/223/241c2bac55a06eed.jpg może bardziej jeszcze prosty wzór i raczej przód barku :) kobiety fajnie wyglądają w takich bardzo dyskretnych i nie za dużych - ramie , plecy - okolice karku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memelia
hehe właśnie się zreflektowałam, że powyżej niechcacy podałam link na stronkę która mnie bardzo rozbawiła,ale nie miałam intencji jej tu umieszczać. no nic, poczytajcie, bo śmieszne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memi
:) ciągnie mnie do rubaszności wszelakiej, bo w niej się czuję jak ryba w wodzie, nic mnie tak nie rozwesela :) witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memi
...a panienki które opowiadają o ogniu w kominku i ślinią się na odgłos słowa "róża i świece" chyba mają po 14 lat. chociaż rozumiem, że to miło jak takie koteczki się trochę poocierają na forum ;) dzisiaj mam ochotę pobiegać a jak Twoje treningi, zły :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
Mel nie czepiaj sie świec ja wczoraj kupiłam 6 bordowo złotych do tego obrus garnitur talerzy z bordową obwódką gwiazdę betlejemską również bordową i dotarło do mnie że ta wigilia u mnie jest nieunikniona chyba się napiję od rana bo nie zdzierżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
zły tatuaży u mnie niet! jestem honorowym dawcą krwi a to się raczej wyklucza przynajmniej na jakiś czas a szkoda czasu na pierdoły chociaż... zrobiłam sobie latem henną :) dzieciaki trzasneły sobie skorpiona i serducha na rączkach a mamusia jaszczurkę wybiegającą po nerach ze stringów :) a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
koleżanka zrobiła sobie pająka na brzuchu też wybiegał z majtek a potem jakoś tak jej sie porobiło że musiała na ginekologii poleżeć bo jej po porodzie cos skopali i powiedziała że nigdy w życiu nie przeżyła takiej traumy podczas badań całe pielgrzymki przychodziły oglądąć tego jej pająka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Memi :) chyba nie myślisz że mi jakieś 14 w głowie :) ? zachciało mi się siłować z bratem na rękę i pękła mi torebka stawowa w nadgarstku - ale od czego są opaski uciskowe ! tylko bieganie sobie odpuściłem do marca - na mojej siłowni nie ma sztucznej bieżni a na skakance nie umiem skakać :) może na aerobic się zapiszę i stanę sobie w ostatnim rzędzie ? przyjemne z pożytecznym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memi
:) świec się nie czepiam, bo sama lubię, ale pewne kombinacje pewnych elementów mnie po prostu przerastają i doprowadzają do mdłosci ;P ładnie się zapowiada wigilijny stół u Państwa Selów. my całą imprę przenosimy do dziadków, bo się nam dziadek zbuntował, i orzekł że nigdzie się z domu nie rusza. tak więc góra w tym roku przyjdzie do Mahometa. tym samym moje własne bordowe świece zachowam na inną okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej SeLa ! jaszczurki i pająki ze stringów ? jak meduza jakaś ! ale mamy mitologię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×