Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość memi
ooo... to żalka sniperku.... mam nadzieję ze do wesela się zagoi ;) ja też przyznam że ostatnio zarzuciłam wysiłek fizyczny, i9 nie jest mi z tym dobrze. czekam na śnieg żeby wyciągnać moje biegówki w koncu.... ....i zrobic pozytek z bordowych świeczek, żeby narty szybciej śmigały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
stół a niech go... 3 m długości powinni sie wszyscy zmieścić tylko że nie wiem jak wytłumaczyć mężowi że zapraszanie teścia z 2 żoną kiedy zaproszona jest teściowa to lekki nietakt i czego one niby maja sobie życzyć? urodziny dzieci wiadomo jakoś muszą się nawzajem zdzierżyć ale to jednak wigilia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wigilia straciła jakoś. robię to już bardziej chyba dla dzieci . w tym roku w domu dzieci żona i ja :) już widzę te uśmiechnięte buzie :) kiedyś mieliśmy pielgrzymki rodzice i teście żeby czasem komuś nie było przykro . a teraz wszyscy mają wszystko gdzieś ! tu jednak przyznam rację tym którzy twierdzą że to jednak kobieta buduje atmosferę w domu - facet musi ją uszanować i pielęgnować . gorzej jak nie ma co pielęgnować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memi
opowiedzieć brzydki kawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
ja też pamiętam te wigilie od rodziców do teściowej od teściowej do teścia w biegu non stop dzieci małe, mąż się spieszy do pracy byle nie dać się zwariować ma to swoje plusy że w tym roku to oni do mnie przyjdą nie będę musiała ganiać jak wariat i patrzeć na skawszone miny szwagra i bratowych "bo zbyt długo czekali" a ja to niby leżałam bykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memi
ale nie wiem czy można, w tak podniosłych okolicznosciach przyrody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
koniecznie opowiedz koniecznie brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takiej miny jak moja bratowa to chyba nie miały :) ta to potrafiła się napompować !!! a teraz wyjechała w siną dal do kolesia z internetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zgrabnie podnosisz atmosferę Mel ! jak zły mąż na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memi
przypomniał mi się kawał syberyjski, a słyszałam ja go na zrębie przy ognisku. po rosyjsku był, ja go trochę spolszczę: Wania ubrał się, z domu wychodzi i narty zakłada. jedzie przez zawieje i przez zaspy się przebija, jedzie dzien, drugi, trzeci, zatrzymał się na siku, jedzie czwarty dzień i czwartą noc, piąty, szósty, siódmy bez ustanku. w końcu na horyzoncie zamajaczyło światełko. Wania podjeżdża, u kresu swoich sił, i w okienko puka. Wpuszcza go starowinka. Wania pyta: Wiera jest? -Nie ma, trzy dni temu pomarła. - Żalka, pojebać prijechal. ................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
hehehe jakby się pospieszył to by zdążył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno z moich marzeń to zebrać paczkę kilka osób - na przedział - i wyruszyć koleją transsyberyjską :) ale takich osób co też o tym marzą a nie takich co na siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memi
no, to jest nas dwoje ;) tylko że mi się jeszcze marzy spędzić całą zimę w syberyjskiej chacie, na futrach, z mocnym alkoholem i pieczonym nad żywym ogniem mięsiwem. czerpać wodę z przerębli... i tak we dwoje. żadnej cywilizacji. i żadnych płatków róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memi
podejrzewam, że w ktoryms z poprzednich wcieleń tak włąśnie miałam, bo te obrazy jak żywe stają mi przed oczami. ................ moi znajomi pojechali paczką aż do Chin kolejką transsyb, i zapłacili za całą akcje jakieś śmieszne pieniądze. a zabawe mieli przednią. tam na każdej stacji stoją babcie i sprzedają ludziom z pociągu kulinarne przysmaki: a to pierogi a to rybki, a to suszone owoce no i oczywiście galony wódki. żyć nie umierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką chatę na stałe to bym jednak wolał w kanadzie :) jak może kiedyś wygram w tota to sobie kupię wyjadę i będę dokarmiał niedźwiedzie :) resztę zostawię żonie żeby mnie dobrze wspominała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
przepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tam jest prawie wszystko co kocham spokój , przyroda , skałki do wspinania , rwąca rzeka , las , przestrzeń , wolność i zero ludzi :) jakiegoś jeepa bym sobie sprawił i handlował skórami bizonów . trudno - jako sniper nie jestem 100 % zwolennikiem \"zielonych\" :) są królowe które lubią futra przed kominkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
ale bizonów to już chyba nie ma... hough!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
to twój pupilek SeLa? :) ja tez chcę jednego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
matko, ile ja mam nickow, kto je zliczy. niech będzie ze paloma28 dzisiaj, bo z takim oblatuje dzisiaj wszystkie fora na swojej miotełce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma28
:) ach, ci chłopcy...... a tak a propos mioteł czarownic, to chyba kiedyś wspominałam o tym, że czarownice naprawdę na nich miały odloty, bynajmniej nie nad poziom ziemi, a to wszystko za sprawą halucynogennych mazideł którymi smarowały trzonki mioteł, na które później wsiadały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paloma 28 - pozdrów od snipera kolesia co nienawidzi wszystkich ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa_
pod moją chatą kukurydza rosła a u Ciebie zły co kosili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×