Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Getki Maniek

tak z rana

Polecane posty

Gość szczurek.90_90
Hehehe ale fajne wierszyki, ale ja nie jestem dobry w te klocki ;) dawajcie jeszcze :) o znam takie coś z kolegami czasami recytujemy ;) hokus hokus aligator twoja stara ma wibrator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, myślę nad rymami i się wszyscy pozmywali cipki przez to nie ruszałam trochę czasu zamrnowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie sobie pomiętosić lubie sobie coś tam włozyc lubie kiedy mnie dotyka Ajronowa rękawica :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marve
puśćcie wszyscy swe narzędzie bo szefostwo całe słucha jak męczycie myszki, węże i na pewno ciągle rucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek Maniek co z Ciebie wyrośnie? Kwiatek na tzipce czy hoojek przy sosnie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość, owszem, piękna sprawa ale prawda jest brutalna - się by ludzkość nie ruchała to już dawno by wymarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marve
jak magiczka już coś powie to az kreci mi się w głowie tak namiętnie, tak cudownie ojej - poszło coś w me spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wsuwasz sie w tzipeczkę to pomietos ja troszeczkę a do uszka szepnij skrycie wyzej doopkę moje "Życie" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marve
ja próbuje w komplemencie a magiczka rżnąć zawzięcie by się chciała noce całe a nad ranem z swym bananem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można roochać i z miłości któż nam tego pozazdrości można roochac też z wygody po co bawić się w podchody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×