Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Getki Maniek

tak z rana

Polecane posty

Maniek konia trzepie w kącie już go boli całe prącie trzeba wezwać więc karetkę już i siostra ma minetkę biedny Maniek nasz niebożę bo natrafił dziewczę choże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pan-panią, czy pan-pana pościel miętosicie z rana rymowanek cała kupa o tym jaka była pupa jawa to czy snu arkana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była sobie tzipka mała która Pani nie słuchała wszystkich Panów przyjmowała innym tzipkom dziwowała przyszedł choojek niespodzianie bzyknął tzipkę na sniadanie wiec tu podam morał tani trzeba zawsze słuchać Pani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marve
loda chętnie zakosztuje gdy magiczka proponuje w zamian tzipkę wychędożę w i desrek też dołożę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chesz lodzika nie ma sprawy mam w tym fachu wiele wprawy mam ochote juz od wtorku poka co Ty masz w rozporku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy pacholę dorastać zaczyna mężczyzną tak zwanym się stając gdy rys jego twarzy się zmienia pierś futrem obrasta jak zając penis niczym drogowskaz wskazuje kierunek rozpusty rozsiewa wokół niepokój jak słowa z ust Zaratustry jedynym co wtedy go dręczy jest znaleźć odpowiedź na to co spać nie daje po nocach "czy jestem dobrym jebaką?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marve
niech się stroi twoja miła bo została tylko chwila nim mój język zwinny, giętki się rozpędzi w twojej peepce choojek tez nabiera chętki na twój otworek i języczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samochwała w kącie stała I wciąż tak opowiadała: "Kutas stoi niesłychanie, w kafeterii mam też branie, Chujek zawsze tryska spermą, Rucham zawsze z pełną werwą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marve dyma już magiczkę pchając ostro chooja w piczkę, chyba będzie z tego draka, bo nie umył dzisiaj ptaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marve
Ajron-san złości się bardzo bo od rana prosił twardo: possać twego bym bardzo chciał lecz z odmową się spotkał teraz wszedzie rozpowiada żebym umył swego gada by magiczka nie dostała tego co jego morda chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron nic Ci do magiczki sama pcham co chce do piczki nie potrzeba mi pomocy sama daję rady w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumka z boku się przygląda Gdzie tu kutas a gdzie jądra. w plątaninę ciał się rzuci i da upust swojej chuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tzipkę dzisiaj myłam i ją trochę pomęczyłam, lecz brakuje twardej pały wybałuszam swoje gały, szukam w necie i za ścianą chcę być dzisiaj wyroochaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getki Maniek nowy
Ho**j i piz***da w nocy gwizda hoo***ja uciac pi***de zaszyc i nie beda magiczki straszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×