Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prosba o pomoc

Potrzebuje Waszych rad. Nietypowy problem - premiera filmowa.

Polecane posty

Gość Prosba o pomoc

Kochani! Bardzo prosze o potraktowanie sprawy serio, choc ja sama nawet serio tego nie traktuje, bo jeszcze w to nie moge uwierzyc. zwracam sie o pomoc na forum zagranicznym, bo sama mieszkam za granica i byc moze tutaj lepiej mi doradzicie niz na forum ogolnym. Nie chce zeby jakies malolaty odpisywaly glupimi komentarzami. Chodzi o to, ze zostalam zaproszona jako osoba towarzyszaca/gosc na Frost/Nixon World Premiere at London Film Festival October 15. Nigdy w zyciu bym sie tego nie spodziewala. Zawsze stalam za barierkami po tamtej drugiej stronie z tysiacami innych ludzi, wolajacych i proszacych gwiazdy o autograf. Oczywiscie premiera ma sie odbyc na czerwonym dywanie w Londynie, ma to byc w srode w przyszlym tygodniu. Bedzie cala masa gwiazd i slaw takich jak Elle Macpherson, Keira Knightley i wiele innych.... Juz teraz troche ochlonelam i przyjelam to na spokojnie, ale jeszcze godzine temu po telefonie z LA w USA nie moglam dojsc do siebie ani uwierzyc, ze zasiade wspolnie do kolacji ze smietanka swiata. Oczywiscie wszystko w blysky fleszy i kamer. Mam kilka pytan i bardzo prosze was o rady. 1. W co sie ubrac??? Nie stac mnie na sukienke za tysiac funtow. :( 2. Jak tam sie zachowywac? Nie pochodze z zadnej elity, ot, taki ze mnie kopciuszek. Nie wiem czym niby bym tam miala zablysnac. :( 3. Isc czy nie isc? Bardzo bym chciala tam byc, w koncu to sie moze nigdy nie powtorzyc, a takie cos pamieta sie do konca zycia. 4. Najazniejsze: jak schudnac 15 kg w tydzien??? Wygladam jak krowa! Nigdy bym sie w takim stanie swiatu nie pokazala!!! Co robic? Glodowka??? Caly tydzien? Nie wiem czy wytrzymam. Wygladam strasznie. waze 70kg na 168cm. Tam beda same szczypiory drobne i chude. :( Ja bede tylko osoba towarzyszaca, ale chcialabym tez jakos wygladac. Wierze, ze potraktujecie moja prosbe o rady na serio i doradzicie mi. Pozdrawiam i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oiuytfghjkkl
kup sobie dluga czarna suknie -wyszczupli cie. nie trac czasu na diete bo nie zdazysz lepiej solarium,fryzjer i kosmetyczka. milej imprezy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oiuytfghjkkl
no i buty na obcasie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Bardzo dziekuje. Niestety podobaja mi sie tylko te szczuple kobiety w pieknych sukienkach ze zdjec, a te drugie sa grubsze niz ja i nie podobaja mi sie w tych drugich sukienkach. Nie jestem az tak pulchna. Najbardziej jednak chcialabym schudnac. Wiem, ze w tydzien to sie tak nie da, ale chce zrobic wrazenie i bardzo bym prosila o jakies rady co do tego jak schudnac tylko w tydzien. Wiem, ze to beznadziejne, ale ja musze. Nie chce kupic pieknej sukienki i stale przez caly wieczor/noc wciagac brzucha i miec zepsuty humor patrzac na same szczuple pieknosci, a ja taka grubsza. :( No i jeszcze jak sie mam tam zachowywac. osoba, ktorej bede towarzyszyc jest z USA, to ktos wazny, wyksztalcony i z klasa, a ja... Yyyy... No, po prostu kopciuch. na pewno pojde na solarium. Ale czy w tydzien sie opale? mam chodzic codziennie? Po 10 minut dziennie? Czy dluzej? przez cale moje zycie bylam moze z 2 razy na solarium, bo mam blada cere. A mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oiuytfghjkkl
3 razy w tygodniu po 15 minut ;)) a co do diety dieta jajeczna ;)) na zasadzie bialko spala tluszcz w 7 dni 5 kg ;)) z 3 jajka na twardo na sniadanie ,obiad i kolacje i do tego czarna kawa im wiecej jajek tym lepiej;)) nie czujesz glodu , a chudniesz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oiuytfghjkkl
a potem stopniowo dodajesz rybe sucha z grila filet z kurczaka z grila same bialko;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oiuytfghjkkl
ale trzeba uwazac na jojo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Bardzo dziekuje. Chodzi mi tylko o to, zeby schudnac w tydzien. O premierze dowiedzialam sie dopiero dzisiaj. mam tylko tydzien. czy 2 godziny dziennie w fitness clubie pomoga??? Bede na tej diecie jajcarskiej. Sprobuje. A jak nie to tylko na samych napojach. Ale ze mnie desperatka. No ale musze cos zrobic. A jesli chodzi o zachowanie? tam bedzie sama elita, a ja tak do nich nie pasuje. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
A czy cos oprocz jajek dziala tak samo? Bo ja jajek to za bardzo nie lubie. :( Choc na sile bym zjadla, ale moze bedzie cos co da te same efekty co jajca? prosze, napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superka81
Super ! Gratuluje Ci serdecznie ! Wiem co przezywasz, bo ja bylam na oscarach w tym roku , tez niespodziewanie. Wierz mi, na zwyklych szarakow reporterzy nie zwracaja uwagi, smieszne wrecz, jak po czerwonym dywanie wypinaja sie niezanne nikomu laski ! Ja na Twoim miejscu , jesli chcesz schudnac, zrobilabym doraznie diete kopenhaska, lub wez sie za cwiczenia. jesli masz taka wage, to znaczy ze dobrze sie czujesz, jesli nie, to moze premiera Cie odmieni i zaczniesz gubic tluszczyk. Jesli solarium odpada, to kup samoopalacz i balsam brazujacy do ciala. Oczywiscie peeling i wszystkie zabiegi, nie bede sie rozpisywac. Dzien przed idz na mani, pedi - zapusc paznokcie, by wszystkei rowne bly. Ja bym poszla do fryzjera, bo to dodaje pewnosci siebie. Popros kogos o dobor makijazu , bys czula sie naturalnie i swobodnie. Co do ciuchow, to na bank znajdziesz cos na swoja kieszen ! Koniecznie czern, jak dziewczyny pisaly i szpilki, ale zebys mogla w nich chodzic. Na ramiona mozesz miec kolorowa etole lub bolerko, np. zolte lub czerwone, to ozywi stroj i odciagnie uwagr od niedoskonalosci. Jakas drobna bizuteria, torebka - mozesz pozyczyc przeciez. Najwazniejsza sprawa - uwierz w siebie ! Jesli dostalas zaproszenie, to znaczy ze jestes tego warta !!! Musisz byc bardziej przebojowa ! Nie wazne czy masz 50 czy 70 kg, musisz miec blysk w oku ! Pomysl sobie ze to Twoj wieczor, baw sie cudownie ! Na imprezie po zjedz troszke i uwazaj z alkoholem :) Baw sie cudownie !!! I wierz mi, wszystkie swiatla beda skierowane na gwiazdy. A Twoj partner bedzie zachwycony Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpusc solarium bo spaskudzisz
cere. Nawyzej ze 2 razy po jakies 7 minut nie wiecej. Czarna sukienka zawsze dziala. Jesli masz jakis fajny akcent z eleganckiej bizuterii to ok. Mozesz szal, ale jakis ciekawy. Nie odchudzaj sie, bo bedziesz nie do zycia. Raczej jakas dobra bielizna zwlaszcza biustonosz. Przedtem maseczk,i takze na wlosy ( maja wygladac zdrowo, z polyskiem ), delikatny makijaz dobrymi kosmetykami. No i jak rozumiem, to nie ty masz byc głowna gwiazda, tylko kto inny, wiec nie na ciebie beda patrzec. Idz i baw sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superka81> a ty z kim bylas? ;) no i to takie jednorazowe zaproszenie czy jakas sluzsza znajomosc? prosze opowiedz jak sie dostalas na najbardziej obleganą imprezę swiata? ;) i opowiedz jak to wygląda z boku? co sie dzieje jak nagrody juz rozdane? to prawda ze wtedy to juz chlanie na maksa? ;) prosze opowiez, zawsze chcialam cos takiego przezyc, a ty tam bylas wiec z chęcią poslucham twoich relacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clever
sukienke mozna wypozyczyc ! dodatki tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Dziekuje serdecznie za rady! Myslicie, ze glodowka wypadnie lepiej niz dieta kopenhaska? Jakbym tak caly tydzien jechala na samych plynach? Jak myslicie? Na solarium pojde juz jutro. Paznokcie mam ladne no i zapuszczam, ale mam naturalne. Fryzjer? Mam ladne wlosy, naturalny blond, dlugie i geste, falowane naturalnie wiec nie wiem czy fryzjer cos poprawi, ale nie potrafie robic ladnych fryzur sama sobie. Ale z drugiej strony, Claudia Schiffer ma wlosy takie same jak ja, tylko farbowane i nosi zawsze prawie rozpuszczone z przedzialkiem. Makijaz.... Na pewno smoky eyes... Ale sukienka czarna? Chyba macie racje. Nie dosc, ze wyszczupli, to jeszcze elegancka i klasyczna. Po premierze idziemy razem na obiad, gdzie zasiadziemy przy stlole z gwiazdami. Myslicie, ze wypada robic wtedy zdjecia, albo prosic o autografy, albo zawierac przyjaznie???? Blagam, napiszcie, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
To bedzie premiera "NIXON" 15 pazdziernika, 52nd Film Festival w Londynie. Mam nadzieje, ze to mi sie nie sni i ze nie zostanie to odwolane. Ale jestem w szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Superka, dziekuje za dobre slowa. Mam stresa, ale to nic. Zrobie sie na bostwo. Ale poradzcie. Glodowka przez caly tydzien? Na samych plynach? Pomoze? A karnet na fitness mam wykupiony od paru dni, zanim jeszcze sie dowiedzialam o premierze. 2 godziny na silowni dziennie pomoga? Chce wygladac jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzz
nie mam bladego pojęcia jak to jest na światowyh rautach. Byłam kilka razy na "warszawkowych" imprezach i to raczej wyglądało jak imieniny cioci Stasi, gdzie każdy uważał się za co najmniej Marlona Brando lub Meryl Streep :] Nic specjalnego. PS. Gratuluję ;) Nic się nie martw, nie przesadzaj z alkoholem, bądź miła, naturalna, a będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do solarium na 15 min
Nie rob tego !!!! Zwłaszcza przy jasne j karnacji , poparzysz sie i bedziesz czerwona jak burak . Pierwszy raz na 5 min , potem na 8 . I tyle mozesz zrobic w tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzz
bladość jest w cenie, nie eksperymentuj za bardzo, bo może się to źle skończyć. Idź do makijażystki, aby zrobiła Ci profesjonalny make-up. Rozświetlona cera, twarz i ramiona muśnięte bronzerem, ładna fryzura, czarna sukienka, szpilki i ciekawe kolczyki oraz miły partner uboku i jedziesz młoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do solarium na 15 min
mam diete 5 dniowa . Skutecznie słaszcza brzuch . GODZ 10--- PÓŁ TOPIONEGO SERKA 12-- JAJKO NA TWARDO 14- jabłko 16 - 20 dag chudego twarogu z pomidorem 20 - kieliszek czerwonego wytrawnego wina Codziennie to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Splaszcza brzuch? Naprawde? ja mam taka falde na brzuchu i boczki. :( Okay, dieta dieta. Ale napiszcie prosze, czy glodowka bardziej mi pomoze i ten fitnes? A karnacje mam tak jana, ze: najjasniejszy podklad IVORY jest dla mnie za jasny, a nastepny po nim np. NATURAL BEIGE jest juz za ciemny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzz
ja mam bardzo jasną cerę. Obecnie używam Teint Idole Lancome najjaśniejszego i nadal mógłby być nieco jaśniejszy. Ale fachowa makijażystka wie, jak sobie z tym radzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba o pomoc
Tez sie namierzam na podklad Lancome lub Clinique. Drogie sa ale ponoc dobre. A uzywasz ivory? Jaki jest najjasniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superka81
Witam ponownie :) Sweet dreams - ja dostalam sie przypadkiem na oscary. Mieszkam w LA i moj maz gra w crickieta z facetem, co sie zajmuje spr organizacyjnymi i stad moja obecnosc. Powiem Ci szczerze : w tv wszystko wyglada jak z bajki, w rzeczywistosci dla mnie to troche sztuczne i tandetne. Sam teatr kodak jest taki sobie, stawiaja tylko oscary ze zlota, czerwony dywan i plachte na gorze. Na ulicy setki osob, odgrodzone barierkami, limuzyny i gwiazdy. Moj maz ma chyba najlepsze podejscie, bo uwaza caly showbuissens jak tzw BS :) On mieszka od 20 lat w LA i brzydzi sie tymi ludzmi. Ja bylam 2 lata temu jako obserwator i tez wielce zachwycona nie bylam. Impreza po : jedzenie, picie, ludzie . Wszyscy mega mili, piekni, sztuczni. Widzialam G.Clooney - bardzo niski !!! i stary :) H.Kluum i Seala, Nicole Kidmann - chuda strasznie, a w ciazy byla. Gwiazdy juz przyjezdzaly od 3pm, gala byla ok 5, 6 pm, dokladnie nie pamietam. Powiem Ci, ze naprawde cale stany i te wielkie gale, budynki, bogactwa to tylko wyglada tak na tv ! Mieszkam w LA i niektore dzielnice niczym sie nie roznia od Polski, brud, smrod, ubostwo, tylko pijani Mexykanie na ulicy :) Nie wiem czy juz jestem zmanierowana, ale dla mnie to wszytko jest normalne, wierz mi. Z ciekawostek, to wczoraj ogladalam BH90210 i krecili w mojej dzielnicy - usmaialam sie, bo wygladalo jak super okolica, a tak naprawde jest brudno, a domki sa z kart, jak ja to nazywam :) Do Kolezanki, co idzie na imprezke : mysle ze glodowka nie jest dobrym rozwiazaniem ! Kochanie, uwiez mi, ze 5 kg nawet jak zgubisz, to nie wiele zmieni! Badz soba w najlepszym wydaniu ! Smokey koniecznie, chcialam o tym pisac :) Wlosy zrob super, a ciuszki juz kombinuj! bo nie mozesz sie stresowac na dzien przed. Tak jak dziewczyna jedna napisala : mozesz wypozyczyc! Brzuszek cwicz, jedz lekkie pokarmy , pij duzo wody - zreszta zawsze go mozesz wciagnac :) Przygotu sie juz np.jutro i wiedz jak bedziesz wygladac. Naprawde nie polecam Ci glodowki !!! Tak jak pisalam, doraznie kopenhaska i cwiczenia, cchoc jak bym cwiczyla i jadla malutko a czesto. I ciesz sie kochana ! To ma byc Twoj dzien !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszzzz
chyba porcelnaowy beż (010), ale pewności nie mam, gdyż kartonik już dawno wylądował w koszu na śmieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×