Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

Zareagowałem inaczej, niż się spodziewałaś. Czy zatem taką reakcję można nazwać oryginalną ? Bo że zaskakującą, to już wiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dopóki nie usłyszycie zachwytu nad waszą osobą nie dostaniemy czynów" dopóki nie dostaniecie od nas czynów, nie usłyszymy od Was słów zachwytu. "Ty nie chcesz nic słyszeć ode mnie Szukanie..Ty juz mnie dawno oceniłeś" Masz rację, nie chcę. Ale nie tylko od Ciebie... od Was:) Może to nawet przyjemnie usłyszeć miłe słowa, ale jeśłi z założenia do niczego nie mają prowadzić, to lepiej ich nie słyszeć. Tylko niepotrzebnie komplikują życie. A gdzie i jak oceniłem Samicę?:) Chętnie sobie przypomnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Złośliwa. To znaczy taktyk, strateg. To w przeciwieństwie do manipulatora, nie są pejoratywne określenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sorry Brzydal, taktyka, strategia, to coś, na czym się znam " Na kobietę to nie ma jednej dobrej strategii, trzeba się dostosowywać do sytuacji, na bieżąco zmieniać koncepcje, plany. Sztuka podboju serca kobiety to jest coś, co potrafią nieliczni ;). Zależy też oczywiście od kobiety, a tu oto mamy prawdziwą twierdzę do zdobycia, tyle murów, baszt, ogromna fosa. Człowieku, jeśli nie jesteś Napoleonem w miłosnych podbojach, to już możesz się poddać, bo inaczej od razu będziesz miał swoje Waterloo. Sorki sami :P (teraz będę miał kazanie :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Człowieku, jeśli nie jesteś Napoleonem w miłosnych podbojach, to już możesz się poddać, bo inaczej od razu będziesz miał swoje Waterloo." :D A czy to nie wyszło by na to samo ? Niezależnie od tego, kto wygra, swoje Waterloo ma zawsze facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A czy to nie wyszło by na to samo ? Niezależnie od tego, kto wygra, swoje Waterloo ma zawsze facet" Nie to samo, bo jeśli podejmiesz z góry przegraną walkę, to zakończy się ona co najmniej kalectwem, a tak przynajmniej cały będziesz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ci powiem, Brzydal, ok ? Możesz się spierać z kobietą, delikatnie siłować, ale nawet, jeśli by to miało mieć pozór walki, choć walka z kobieta to dla mężczyzny dyshonor, nie doprowadzaj do tego, by czuła się przegraną. Zawieszenie broni, rozejm, układ pokojowy, to i owszem. Ale zapamietaj, nigdy jej totalna klęska. Bo nawet nie zauważysz, gdy stanie się to właśnie Twoim Waterloo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zawieszenie broni, rozejm, układ pokojowy, to i owszem." Eee, ja bym chciał iść w jasyr takiej miłej pani ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie, pora by zawiesić miecze na scianie ;) A tak na marginesie gier wojennych, czyż nie lepiej w jednym okopie z kobietą, jako towarzyszką broni, niż przeciwnikiem ? ;) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odwrotnie nie jestes spiący nie pouczaj rycerzyka bo zacznie swoim mieczem wymachiwać" No, masz szczęście, że już noc i dzieci śpią. A mój mieczyk proszę zostawić w spokoju. Dobra, zastanowiłem się, ewentualnie mogę zademonstrować jak się powinno używać mieczyka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×