Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

Gość złośliwa w..
Iron wypad stąd nie masz u mnie szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"ja i tak zapamietam tamten post" ale o co chodzi? myślisz że rozum uchroni cię przed odczuwaniem najbardziej podstawowych z potrzeb? czy uważasz że ja jestem głupi? założę że nie. :D to dlaczego brakuje mi miękkiej sprężystości kobiecego ciała? gładkości i ciepła skóry? dlaczego od czasu do czasu z tego powodu dopadają mnie jakież chandry, srandry czy inne pseudo dolegliwości. myślisz że da się "przetłumaczyć" własnemu ciału żeby nie domagało się seksu? wydaje ci się że jesteś "ponad to"? cudów nie ma droga pani a przynajmniej ja w nie nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Iron wypad stąd nie masz u mnie szans " Zapewne chciałaś napisać, że to ty nie masz szans u Mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Taaa jakbym nie miała szans to byś tu nie przylazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
oooo, jaka zarozumiała. a może on tu dla mnie przylazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taaa jakbym nie miała szans to byś tu nie przylazł" Nie lubię się powtarzać. Kim ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
ofe rma-->to po co wypisujesz te kłamstwa? Co chcesz przeczytać,że chce mi sie seksu?byle jak byle gdzie? nie ,nie chce mi sie bo mam zajebisty wibrator z Usa . Kup sobie dmuchaną lale i po krzyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu się szuka fajnych facetów a topik wyżej fajnych kobiet i to na tym samym forum nie możecie się odnaleźć ciekawe to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Kim ja jestem? Kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
wąsy drapią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to że każdy facet na Kafe zasługuje na strzał w pysk. Oferma za post do złośliwki i ogólnie na otrzeźwienie. Myrevin za chlanie piwa, egocentryzm i wybujałe poczucie wyjątkowości. Komik za zielone rajtuzy i ogólnie za całokształt. O santo subito, jarku i innych nie wspomnę... trzeźwe pytanie: za co dać w pysk Szukaniu dziury w całym...? :) Złośliwa, prosze cię o pomoc w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
jakie kłamstwa? "spadaj pedale" oj misiu, nie bądź taki ostry. nie za pierwszym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kim ja jestem? Kobietą " Znaczy się dziunią. Łał i to dla Ciebie akurat wszedłem na babskie forum? Zapytam raz jeszcze - "Kim jesteś?", że miałbym na ciebie zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
za co dać Szukaniu? nie wiem za co Ty masz ochote ale ja mam pare ale do Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Iron nie na forum tylko na topik nie dla mnie wszedłeś tutaj.....tylko po to by zaznaczyć ze jesteś fajny:) może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oj misiu, nie bądź taki ostry. nie za pierwszym razem" Lubię twarde laski, ale facetów nie za bardzo. Sorry Steven .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem za co Ty masz ochote ja własnie nic za bardzo nie znajduję. ale skoro ty złośłiwka widzisz coś, to jest ok, bo już się wystraszyłam że jakiś wyjątek.... a tak w ogóle wole cię Samico pod czarnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie dla mnie wszedłeś tutaj.....tylko po to by zaznaczyć ze jesteś fajny" A czy ja cię znam? Wszedłem tutaj by zaznaczyć, że tylko ja jestem fajny - reszta to cioty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boroo :):) od razu:) profilaktycznie.:) ps: złośliwa, kolejny zgniły banan... chyba widzisz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
cioty?to uważaj wejdziesz miedzy wrony nie długo bedziesz karakać jak i one'':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropical
złosliwa a z ciebie jest fajna babka ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tropical
IRON MAN ..wszystkiego idzie się nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×