Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

DArth VEjder - ale ja po prostu taka jestem:D i już:D No dobra, ani słowa już o moim smsie. Który na pewno przyjdzie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to albo kicz party albo myślą przewodnią będą panie z najstraszego zawodu świata i alfonsi ;-) ale tak czy siak mam w planach świetną zabawę :D i chyba exa zaproszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, mówisz jakbyś miał ze 100 lat !!! moja mama nawet na ludzi po 70 czy 80, mówi po prostu młodzież po 70/80tce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stałem się nieco cyniczny niestety:) A Oni są jak banda dzieciaków, lubię do nich jeździć ale bawię się nieco spokojniej juz niż oni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - byłbyś uprzejmy zapoznać mnie z tą bandą dzieciaków? Bo ja uwielbiam takie imprezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zrobimy sobie taką naszą topikową imprezę?? kalambka przez dowcip, który wkleiłaś o tych chmurach i facetach, ex już nic nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - a Ty mu to powiedziałaś, ten dowcip???? Jakbym wiedziała, że jesteś taka upadnięta na głowę, to bym go nie wkleiła:D Ja się nie dziwię, że nic nie pisze. Bo jeśli pragnie Twojego szczęścia, to właśnie kazałaś mu zniknąć z horyzontu...:) Jak przetrawi, to napisze:) Ja ten kawał chciałam wysłać smsem do NIEGO. Ale w ostatniej chwili sobie pomyślałam, że tego nie zrobię. I nie zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - tak, impreza będzie koniecznie z przebieraniem się. Bo chyba nie myślisz, że tak od razu zrobimy sobie taką z rozbieraniem? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - to, co dałeś, to moje ulubione też. Ale tamto było bardziej adekwatne do mojego chwilowego nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo długo nic nie odpisywał, pomyślałam sobie to samo co Ty napisałaś!!!! ale on wie, że to takie prześciganie się, on zna bardzo dużo dowcipów i trzeba sie natrudzić, żeby znaleźć coś czego nie zna... ale to już inna historia... hmm ja to szukam inwencji na strój na tą dżamprezę... muszę zajebiście wyglądać, tym bardziej, ze on będzie :D na serio coś mi padło na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - ale Ty przynajmniej sobie smsujesz... DArth VEjder - ja wiem, że widziałeś moje zdjęcie, ale żeby od razu rozbierana impreza???? Chyba, że Ty bardziej tak do Tylko tu pijesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×