Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Gość Roykojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki 🖐️ Dzisiaj pierwszy wpis nalezy do mnie :D Kontynuuje swoje prawko kat. B i zataz wychodze na jazde. Mam nadzieje, że przejade paru bałwanów i wychacze jakiegos jastrzębia (dla kalambaki oczywiście) :D Ustawcie sobie radio szczecin i czekajcie na news\'y Miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) RozkojaŻona - bardzo proszę o haczenie jastrzębia dla mnie gdzieś bliżej mnie, bo do Szczecina mam za daleko :D ale bałwanów rozjeżdżaj wszędzie :D myślę, że nawet nie musisz się zastanawiać, czy ten przed Tobą to bałwan, tylko wal :D:D:D Tylko tu - nie mam czerwonych. Szczerze mówiąc, jak rano wstałam, to w ogóle nie miałam żadnych oczu, ale już się jakieś pojawiły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) to dobrze, że się pojawiły ;-) to chociaż możesz z nami poplotkować :P RozkojaŻona mam nadzieję, że miło Ci się jeździło :D ja wracam do moich szlaków, mam w planach za chwilę je skończyć... a potem kliknąć \"wyślij\" i czekać na werdykt, ile to jeszcze mnie pracy czeka, bo tyle do poprawki jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę poplotkować, pewnie :P a przy okazji - sezon pitowania rozpoczęty, to sobie pituję :D:D:D RozkojaŻona - wróciłaś już czy zaparkowałaś w jakimś drzewie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, a no tak bo to już nowy rok :P ja mam nadzieje, że mnie skarbowy nie będzie ścigał i załatwie tą sprawę tak jak mówiła koleżanka, że przy składaniu rozliczenia można złożyć jakiś pit o nadanie nipu :P bo jak nie to będziecie mnie odwiedzać prawda? i paczki wysyłać :P no ja właśnie robie kosmetykę rozdziału i mogę wysyłać i martwić się ile z tego będzie do poprawki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki.Pozdrawiam was wszytskie z zimnej Anglii.Mimo to,ze to topik damski to miło jest poczytac o facetach i nie spełnionych miłościach.Buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki :) i nie tylko ;) Kolo - to nie jest topik damski i dobrze o tym wiesz :) Rozumiem, że śledzisz go na bieżąco :) Ładnie sobie wczoraj popisałyście :) Tak sobie pomyślałam, że chciałabym wiedziec jak wyglądacie :) To głupi pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie sledzę go na bieżącą, w miare jak mam czas.Ale czytam co tu piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak storotrko oj ciekawe rzeczy tu sa napisane.Dobra miłego pisania,ja uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ogóle cześć stokrotka i kolo23 :D Dzisiaj chyba wyglądam jednak jak zakręcona i nieuprzejma kalambaka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle mi telefon dzwoni, zaraz się wścieknę... żeby to chociaż wielbiciele jacyś moi dzwonili, a to wszystko, choinka, służbowe... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki, wysłałam promotorowi część mojej pracy inżynierskiej... teraz oczekiwanie na odpowiedź, dobrze, że muszę zająć się kolejnym rozdziałem i tymi wnioskami, celami i tp itd... ja wyglądam normalnie, mam 2 nogi i 2 ręce i 1 główę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dobra jestem :/ dziwiło mnie to, że głodna jestem, a to już 14 :/ nie ma to jak stracić poczucie czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza na wsi koło Czarnobyla i pyta: - Panie doktorze. Czy to normalne, że mam lewą głowę większą od prawej? Tylko tu - a ja wiem, jak Ty wyglądasz, ha ha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Dopiero wróciłam do domku. Pięknie dzisiaj na dworzu.:) Nie rozjechałam żadnego bałwana, a okazji mialam kilka. Instruktor pilnował żebym nie uszkodziła samochodu :D I wcale nikogo nie podrywałam :D Zauważyłam kilka potencjalnych jastrzębi tzn jastrząbków bo do jastrzębi to jeszcze im daleko :D Stokrotko >>> zgadłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 nasz Ty Hołowczycu :) A to Ty nie miałaś prawka????? Co do zgadywania - ja wiedziałam, tylko tak się chciałam upewnić. Głupio było tak go zagadywać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam prawka stokrotko. Jeżdże bez prawka :D Ale juz niedługo tzn za jakies 2 tyg (czyt. 100 lat) będę miała. :D:D Kolo23 miło wiedzieć, że jesteś w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×