Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

hehe, no ja pisuję... moją pracę inżynierską, mam w planach jutro z rana wysłać ją promotorowi, żeby na weekend został mi tylko jeden rozdział z moją wesołą twórczością :D nie martw się nie mam nic wspólnego z innym pisowaniem :P mam jakiś taki dobry humor, że aż poszłabym na spacer... ale niestety nie mam z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, kredki, to tak jakby wyjaśniało... :D:D:D stokrotka - zajrzyjże kiedy, kobieto, na dłużej... I nie będzie to odkrywcze - też miałam być na odwyku, ale Rozkojażona mnie namówiła, to co mi tam :D:D:D środa, piątek, eee tam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - ja mogę z Tobą iść na spacer, bo mnie nosi. Spotkamy się gdzieś pod Częstochową? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalambako bo ja taką niegrzeczną dusze mam, że wszystkich do złego namawiam :D ale mi sie zrymowało ;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozkojażona - z tego by wynikało, że to mój były mąż miał rację, że nie powinnam uskuteczniać kontaktów towarzyskich, bo mnie to prowadzi na manowce... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu, ech, jakie to fajne... a jakie stare... i rany, ja się chyba przy tej piosence kiedyś zakochałam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka, czy mogłybyśmy z nim kiedyś pogadać ;-) wiesz przydałoby mu się coś nie coś przetłumaczyć,... a opis masz świetny, of kors na gg :D hmm teraz to wyląduje, hmm na jakiejś ścieżce rowerowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - chciałam napisać, że Twój opis na gg jest również całkiem, całkiem, ale zmieniłaś :D:D:D A z kim Ty się chcesz spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała piękna królewna Jest radośniejsza od słonecznych snów Mała piękna królewna Już bierze dzisiaj z królewiczem ślub sialalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Twoim ex mężem., my mu już ręcznie przetłumaczymy, że te głupoty co Ci o towarzystwie mówił, to głupoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - chodziło mi o to przetłumaczenie, nie mam nic przeciwko, żebyś się spotkała z TymTamtym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałabym się spotkać z takim jednym chłopakiem, ale nic z tego nie wyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - darujcie sobie, do zakutego łba nic nie dotrze, szkoda pięknych rączek na ręczne tłumaczenie... Żona to by sobie paznokcie połamała... :D:D:D To już historia i niech gada, co chce, jeśli czuje taką wewnętrzną potrzebę :D:D:D a ja i tak będę robić, co chcę :D:D:D bo czuję taką wewnętrzną potrzebę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - ja bym się też chciała spotkać z jednym facetem, ale to za sto lat dopiero :D:D:D A gdzie się podziała Rozkojażona? Dwa Leszki i już pod stołem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale troche sie nie wyrabiam :D Tez bym chciała spotkać sie z jednym facetem, ale u mnie to juz chyba nigdy nie nastapi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to w sumie nie wiem z którym bym się chciała spotkać, bo jest ich 2 :P i weź tu bądź mądra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - spotkaj się z dwoma, co Ci szkodzi? Myślisz, że faceci mają takie dylematy? Może nie naraz... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×