Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

no jakby nie patrzeć, przez jeden weekend przyszalałam, bo codziennie z innym się spotkałam :D a teraz to nie wiem muszę się zastanowić :P i sprawę wybadać... a tym bardziej, że jest tak zimno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - jak ja Ci zazdroszczę, codziennie z innym, no no... gdzie się podziały tamte prywatki... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, mówiłam, że mam strasznie zimno w pokoju i miało być przytulenie dla ocieplenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam 60 lat, mam 18 i okrągłą liczbę miesięcy :D:D:D co nie zmienia faktu, że chwilowo nie mam na podorędziu przynajmniej kilku takich, żeby codziennie z innym, wymarli czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60?? ona chyba przez te 2 tygodnie co mają trwać 100lat tak pisze... a przecież ma 18 lat i 10 miesięcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to były tylko 3 dni... nie powiem, że jeszcze 2 innych mnie na kawe zapraszało... ale narazie sama nie wiem czego chcę :P miało być tak 1. poderwać 2 rozkochać 3 uzależnić 4 porzucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi przyszło do głowy, że nie wymarli, tylko wymarzli może... i na wiosnę się jakiś roztopi... same bałwany, no... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambako z racji twojego mlodego wieku jedyne co moge to zachowac sie jak matka polka i pogonic do lekcji :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - ja to bym wolała nie porzucać, zwłaszcza tego jednego... te 10 miesięcy robi taką różnicę, wiesz, w podejściu do życia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - do lekcji o tej porze, zwariowałaś? Mózg już teraz nie pracuje... teraz to mogłabym ewentualnie do łóżka... ale nie mam z kim :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - miałam na myśli raczej jakiegoś świeżego bałwana...;) A ciekawe, co lepsze - mrożone czy wędzone? Bo ja się akurat zawędzam od środka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę,że bałwanów to już masz dość :) Poczekaj do wiosny moze jakiś gołąbek się trafi :D Tylko_ty ja to brałam bym pod uwage tylko 1,2 i 3pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozkojażona - zgadzam się z tymi punktami. Ale potem wybrać jednego, a resztę pkt 4 :) A co do gołąbków... ja wiem, czy gołąbek to dobre rozwiązanie... jastrząb, o, to by było coś... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastrząb to też jest romantycznie... pod warunkiem, że nie zamienia się później w pawia...;) A wiecie, co się dzieje z miodem z miodowego miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, że nie możemy pić tej skrzynki np. przez tydzień? Albo dwa? Tydzień w górach, tydzień nad morzem... po drodze do Wawki wpadniemy...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×