Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

no ja Wam pomogę ;-) heh, oj faceci to pierniczeją... i wcale, nie jest z nimi jak z piernikami, że im dłużej leżą tym lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak najbardziej... tylko musiałybyśmy być grzeczne, żeby mnie z akademika nie wywalili :/ no ja bym coś nie coś do tej skrzynki dokupiła ;-) i byłoby fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na warszawke to ja sie piszę :D Faceci to piernicza ale od rzeczy, albo maja popierniczone w główkach :D A ja swojego i tak kocham i moze być najbardziej popierniczonym gościem na swiecie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko_tu ja stawiam, bo nie wziełam koła ratunkowego i źle odpowiedziałam na pytanie :D Z akademika cie nie wywalą, to my wywalimy akademik :D Takie dwie jak my trzy to nie ma ani jednej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, że nie ma ani jednej;-) tylko, że tu to strasznie cicho jest, bo ludzie z bloków obok donoszą na nas jak jest głośno, ten akademik to ewenement na skalę światową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - Ty stawiasz pierwszą skrzynkę... a potem, jak leci :D:D:D Tylko Tu - właśnie to samo miałam napisać - że Ty się martw raczej o to, żeby mieli Cię z czego wywalać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkotusia, a kiedy przyjeżdżasz na sanki? Bo muszę Ci powiedzieć, że warunki meteo są jak najbardziej odpowiednie :) Tylko sprawdzę, czy ten pan na torze jeszcze pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - ja mogłam lecieć do sklepu, to i Ty możesz...;) Kupiłam dla Ciebie, bo wiedziałam, że tak będzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu zawsze jakąś fajną muzę wrzuca :) Jak raz wrzuciła, to się poryczałam i do dzisiaj słucham przynajmniej raz dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na etapie omówienia filozofii szalonego przewodnika :D a muza stara, ale strasznie, strasznie mi się podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to w planach mam posiadanie przed nazwiskiem inż.... słyszałam, że Panie inżynier są bardzo pociągające :D się wtedy nieźle uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - czy Twoja koleżanka kalambaka ma dzisiaj znowu iść spać z głową w chmurach i popłakać sobie przed snem? Jeśli tak, to nie męcz się wyszukiwaniem hitów, ja sobie posłucham tego, co to wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam jedną taką piosenkę, która mi nie daje spokoju... bo linka dostałam od osoby, która sobie mnie z głowy nie potrafi wybić... to mogę zapodać ;-) RozkojaŻona dobranoc słodkich snów miodowych :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - dla Ciebie też wielki buziol 👄 Też idę spać. Właśnie mi koleżanka z Hiszpanii napisała, że zażywa szczęścia przed snem - czerwone, półwytrawne to szczęście ma :D a mnie się moje stare, dobre, bo polskie, tyskie szczęście skończyło właśnie :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×