Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

RozkojaŻona - to wyślemy sobie, ja od jutra szukam dla Ciebie doskonałej kartki :D:D:D:D i wszyscy będą zadowoleni, sklepy z kartkami też :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten - ja Ci wyślę, co mi zależy :) ale w zamian oczekuję worka kartek walentynkowych, co by mojemu byłemu i jego aktualnej gały wylazły na wierzch i już tak zostały :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dla poprawy humoru - dostałam to dzisiaj mailem: Faceci o kobietach - Wszystkie kobiety są wredne, ale niektóre mają duże cycki. ************** - Jak źle by faceci nie myśleli o kobietach, to i tak o nich myślą, myślą, myślą bez przerwy. ************** - Powiadają, że z dziewczyną-mistrzynią olimpijską w podnoszeniu ciężarów nie strasznie chodzić nocą Ale w dzień - strasznie! ************** - Długo myślałem, co to takiego 90x60x90. Okazało się, że 486000 ************** - Kobieca definicja słowa "już" zawsze zawiera zwrot "jeszcze tylko... ************** - Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia ************** - Jeśli laska ma króciutką spódniczkę, to facetowi wisi czy jej torebka pasuje do butów ************** - Ziewając mężczyzna pokazuje swoje złe wychowanie, kobieta swoje możliwości ************** - Kobietę znacznie łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać zgodnie z jej życzeniem ************** - Niekiedy kobieta traktuje faceta jak budzik. Najpierw go nakręci, ale skończyć nie da ************** - Narzeczeństwo to powolny proces wpadania mężczyzny w delikatne kobiece łapy ************** - Uszczęśliwić kobietę można bardzo szybko tylko jest to bardzo kosztowne ************** - Jeśli zaprosiłeś dziewczynę do tańca, a ona się zgodziła, to się tak nie ciesz. Najpierw będziesz jednak musiał z nią zatańczyć ************** - Kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna! ************** - Biust - ozdoba czy ciężar? Gdyby ozdoba - kobiety nosiłyby go na wierzchu, gdyby ciężar - na plecach ************** Kobiety mają dwa rodzaje pretensji: - nie ma co na siebie włożyć, - za mało miejsca w szafie. ************** Gdy mężczyźnie źle - szuka żony.. Gdy mężczyźnie dobrze - żona jego szuka. ************** - Jeżeli spotkałeś kobietę swoich marzeń, to o pozostałych marzeniach możesz śmiało zapomnieć ************** - Mężczyźni i kobiety zgadzają się tylko co do jednego - nie można wierzyć kobietom! ************** i na koniec: Jaka jest różnica między mężczyzną a kobietą? Kobieta wymaga wszystkiego od jednego mężczyzny a mężczyzna wymaga jednego od wszystkich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie, piwko, kartki, Walentynki i gwoździe :D Witajcie 🖐️ ja na trzeźwo i na chwilkę :) Nie mogłam sobie darować, żeby wieczorkiem do Was nie zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TenTamten - nie ruszy go to, ma już swoją aktualną:) ale dzięki za propozycję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka mój faworyt "- Jeśli zaprosiłeś dziewczynę do tańca, a ona się zgodziła, to się tak nie ciesz. Najpierw będziesz jednak musiał z nią zatańczyć" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko_tu witaj ponownie. Kartke masz zapewnioną :) 👄 TenTamten żeby nie było ci smutno to tobie tez wyslę :) Kalambaka juz zbieram na prezent :D A faceci.... i tak niewiele wiedza o kobietach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie będzie mi smutno :) poradzę sobie żeby samemu nie być w ten dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę sie do Was poprzytulać ;-) no ja chyba też na chwilę pora wrócić do Pisowania ;-) RozkojaŻona te teksty są dobrre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - trafiłaś dokładnie w mojego faworyta :D mnie też od razu wpadło to z tym tańcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu... no ja chyba też na chwilę pora wrócić do Pisowania że przepraszam, do CZEGO??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam też być na odwyku ale... Co za różnica czy dziś sie napije czy w piątek. Przecież w piątek też moge :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×