Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

RozkojaŻona - pieczone jastrząbki nie lecą same do gąbki :D:D:D Ale szkoda, że żadnego bałwana nie ubyło ze świata... :D:D:D stokrotka - a mnie było głupio odpowiadać na pytanie, ale w koncu i tak to przeczyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka ja wiem, że Ty wiesz jak wyglądam :D ja jak zawsze musiałam się ubrudzić w trakcie gotowania :P mam nadzieję, że to jest tak samo smaczne jak ładnie pachnie :D RozkojaZona, hmm to dobrze, że nikogo nie rozjechałaś :) hmm ja jak chodziłam na kurs to miałam instruktora 4 lata starszego i do tego to był kolega mojego brata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja jestem tym słynnym kolo23.Cześć Rozkojażona... No fakt nie pisałem Ci o tym gdzie jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj instruktor ma okolo 45 lat i jest całkiem \"brany\" :D Szczerze mówiąc to tak mnie dzisiaj rozbawił, że prawie płakałam ze śmiechu. Cześć Kolo23. A jednak regularnie śledzisz topik :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jastrzębie przybywajcie ...:D:D:D:D stokrotka - coraz bardziej się przekonuję, że gust muzyczny masz podobny do mojego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ale to może wieczorem pośpiewamy?? ja oglądam film, a potem biorę się znowu za pracę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oj, az mi się potańcowac zachciało :D Ja uciekam juz, ale dziewczyny w sobotę 10.01.09 strzela nam 3 miesiące na topiku :D Chyba trzeba będzie to opić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyż to nie pięknie brzmi "jesteśmy umówione" :D stokrotka ale jak to kurą domową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - nie powiem, że "jestem umówiona na sobotni wieczór z bogiem seksu" nie brzmi lepiej, ale cóż...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I będziemy śpiewały góralu czy ci nie żal :D Byłam z córka na spacerku, tylko obuwie źle dobrałam. Drobiłam jak gejsza, bo 7 cm to zły pomysł na takie sniegi :D:D:D Pisze się na sobote. W tej chwili nie mam innych planów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - ja mam przewijanie już za sobą, ale za to prania coraz więcej ;) Pomożemy Ci, jakbyś się nie mogła wyrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he :) A dziękuje :) Na szczęście mój młodszy bachor chodzi wcześniej spać, więc jak mnie ktoś nie nawiedzi to komplecik mamy niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że moja córa ma już 12 lat... Z tym praniem stokrotko to masz racje. Jakies rekordy zaczynam bić :D Wychodzi na to, że dzień bez prania, dniem straconym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×