Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

byłam dzisiaj tak zapracowana, że nawet nie zauważyłam, kiedy minął :) ale nic szczególnego się nie wydarzyło:) a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam pracowity dzień. Jak mam zrobić ktoś dał mi dowód w ręce że mnie okłamał,niby tonic ważnego ale jednak, tyle że on nei wie że ja wiem że mnie okłamał. Powinnam mu powiedzieć i olać go czy zlekceważyć to. ? NO kalambaka powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że to zależy, o co chodzi... a to ten ktoś sam Ci dał ten dowód, czy ktoś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sam mi go dał, ale nawet o tym nei wie. Czy ważny wiesz że jeśli chodzi o "niego" to ja racjonalnie nie mogę myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - a czy to jakiejś naprawdę ważnej sprawy dotyczy i czy to na pewno jest taki niepodważalny dowód? bo wiesz, Ty faktycznie jesteś troszeczkę egzaltowana, jeśli o "Niego" chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie powiedziałabym że to nic ważnego ale dlaczego nei okłamał jakby powiedział prawdę nie byłoby sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, naprawdę trudno mi się wypowiedzieć, jak nie wiem, o co chodzi... może wcale Cię nie okłamał? Mogło tak wyjść przypadkiem, bo coś się po drodze zmieniło albo nie uważał tego w ogóle za coś ważnego... nie wiem... może zapytaj po prostu, jeśli Cię to dręczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Kazde klamstwo jest zle... nawet takie malutkie, ktore podobno nic nie znaczy... A jednak... Ja tak teraz zyje... w klamstkie. Oszukuje wszystkich i samą siebie,ze wszystko bedzie ok, a tak naprawde ryczę po nocach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - spóźniony 👄 dle Ciebie rozumiem, co czujesz - tyle powiem i wszystkim dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 👄 i do zobaczenia wieczorem... nie chce mi się wychodzić w taką pogodę, no ale cóż muszę :/ jest strasznie... a w nocy śnieg padał :| miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarsjankaSmutna
Cześć Wszystkim !:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 👄 a moze dobry wieczór :) Dziekuje kalambko za buziaka. Jestes kochana 👄 Tylko_tu wzięłaś parasol? Żebyś nam się czasem nie rozchorowała :) Witaj Marsjanko 🖐️ Dlaczego jesteś smutna? No pocieszenie wypij coś mocniejszego i mów co ci leży na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zawsze bez parasola :D taki Kozak ze mnie :D będę za trochę... ja już po piwku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamborghini**
Witam! Przeglądam czasami ten topik i w końcu odważyłam się dołączyć.Przewertowałam sporo stron i doszłam do wniosku że my kobiety mamy jedną poważną wadę fabryczną-NIE POTRAFIMY UWIERZYĆ W SIEBIE I SWOJE MOŻLIWOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Buziaki dla wszystkich :) Lamborghini** 👄 powiem tak - masz rację:) ale da się :) właśnie przez to przechodzę :) między innym dzięki temu topikowi... jak zaglądałaś, to wiesz... nawet wada fabryczna jest do usunięcia, tylko trzeba chcieć :) i przy okazji - DIABLO podoba mi się Twój nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy taki dobry.... pogoda straszna, słońce ukradli :/ i poziom mojego humoru jest dużo, dużo poniżej normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamborghini**
Miło wiedzieć że coraz więcej z nas bierze życie w swoje ręce . A mój nick to od mojego ulubionego (UKOCHANEGO)autka -Lamborghini Diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, żeby się podbudować, to ... tylko się nie śmiejcie, założyłam sobie konto na sympatii... no i super jak oglądają mnie 40paro letnie pierniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamborghini**
Każdy sposób dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamborghini**
To nie głupota tylko nudne i monotonne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to swoją drogą... ale moja głupota wczoraj przeszła wszystko, no i potem ma za swoje! kalambka, byś mnie do porządku przywołała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja powiem tak: Tylko tu - ja całkiem niedawno też miałam i poprawiło mi to niesamowicie humor i samoocenę - mówię o koncie na sympatii - a przy okazji sama sobie mogłam zerknąć na jakieś fajne ciacha :D ale znudziło mi się i przestało być potrzebne :) przywołuję Cię do porządku :D NO JUŻ !!!!! Lamborghini** - to jest MOJE ukochane autko :D ale nie będę go raczej posiadać, więc kupuję inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×