Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

dobry pomysł :D mojemu exowi chyba, jest żal, że od 2miesięcy codziennie ładnie wyglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w sumie po namyśle stwierdziłam, że ja też mogłabym wyglądać coraz ładniej, więc w związku z tym idę machnąć sobie odnowę biologiczną systemem gospodarczym :D miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz idę pod prysznic... a potem na randkę z kredkami, ale do was będę zaglądać... ja piję, ale herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n o i kogoś przestraszyłem :D żartuję jestem pijakiem nie alkoholikiem :D no może nie do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę sama w stolicy europejskiej i opijam imieniny....zaraz pewnie zasnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupot typu strategia rozwoju gminy, i innych inf do projektu, żeby nasz sie czymś wyróżniał od pozostałych... dziś nie piję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi..to pije..nie za dużo, ale pomoże zasnąć? Nie znam się na projektach gmin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witam wszystkich :) Nie zajrzałam już wczoraj, bo mi się odnowa przeciągnęła w czasie - czytaj: kalambaka zasnęła w wannie ze słuchawkami na uszach :D:D:D ciIcha - 👄 dla Ciebie z okazji imienin, troszkę spóźniony, ale lepiej późno niż wcale, prawda? :) Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No dobrze że nikt Ciebie nie utopił tylko zasnełaś. :) Jestem bardzo leniwa, mogłaby się zima już skończyć Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra 👄 nikt mnie nie utopił, bo ktoś, kto ewentualnie by mógł, był zajęty swoim gościem :D:D:D a teraz wychodzę na kawkę do koleżanki, bo kawkę lepiej się pije przy plotach. No nie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt ale mogli z tego skorzystać i uknuć morderstwo doskonałe :) No to miłego plotkowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×