Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

piwnica miłego projektowania :) kalambka, to wcale nie jest śmieszne... bo nic konkretnego się nie dowiedziałąm... zła przez to jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - a co się konkretnego chciałaś dowiedzieć? i tak w ogóle - zwariowałaś? konkretów od faceta oczekujesz??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na gg rozmawiam z tym który mógłby mnie pocieszyć. Pierwszy raz mu sie żale, i nie ma dość jeszzce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - tak bym strasznie chciała to powiedzieć, mogę? proooooszę... A NIE MÓWIŁAM? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo jutro jadę do biblioteki, zapuszczę tam korzenie jutro :D i chciałam się dowiedzieć co z sobotą... no bo nie wiem czy mam jutro książki na sobote zamawiać czy nie... i weź tu wytrzymaj z facetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - książki książkami, a facet facetem. Zamów - najwyżej się nie przydadzą. Chyba że limit jakiś masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie mówiłaś,:) My odzywamy się do siebie codziennie. Ja mimo że go zraniłam, i przez 3 miesiace gniewalismy sie na siebie lub zloscilismy to mimo wszystko zawsze rzomawial ze mna i byl w pewien sposob przy mnei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można 5 za jednym razem, a ja wiem, że jutro mi czasu na wszystkie braknie... bo mam ich ze 20 do przejrzenia... a tym bardziej, że na książki czeka się około godziny... a jest możliwość zamówienia książek na następny dzień... bo w narodowej nie można wypożyczać książek... zła jestem na niego... oj zła... podpada, chyba będzie większy foch niż we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - mnie chodziło o wsparcie;) Tylko tu - no to nie wiem... a nie możesz zamówić i odwołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, ja nie bardzo domyślna jestem, bo zazwyczaj myślę zupełnie co innego niż jest w rzeczywistoscie i dlatego zazwyczaj rozrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę... ale tak to bym jutro posiedziała dłużej... oj trzeba będzie zastosować karę w postaci KKB... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - podajmy sobie ręce:D:D:D o rozrabianiu mówię, jakby coś :D:D:D Tylko tu - co to jest KKB? patrz wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKB, to taka kara jak facet sie niedobry... K> Kwiaty K> Kolacja B> Buziak i wychodzi KKB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisał, że "jesteśmy umówienie na sobote" to ja "ale sobota ma24 h i tyle chcesz ze mną spędzić????" odpowiedź "tak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, fajne :) pożyczę sobie na przyszłość:) pozazdrościłam Wam tych rozmów z facetami i zadzwonił do mnie kolega z przedszkola, ten od kawy we wtorek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak jestem w "normalnym" stanie to nic nie jest łatwe, proste itp. Ja nie lubie podanego na tacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - ja Ci powiem, że Ty jesteś typową kobietą... facet chce z Tobą spędzić 24h , a Tobie znowu nie pasuje... :D:D:D:D:D:D:D:D:D ja myślałam, że on Ci kręcił, czy to w ogóle aktualne... to powiedz mu, kiedy będziesz wolna, bo masz trochę planów i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - na razie nie idę, bo on nie jest stąd, ja to mam szczęście do takich z daleka:D ale mam obiecaną kawę, jak tu będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam "zależy czy zrealizujesz karę w postaci KKB... " bo podpadł na koniec spaceru we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - a ja nie pytam, czy w sobotę dodasz ;) Ale jak on chce z Tobą 24h, to chociaż O mógłby zaproponować... ... bo może zacząć Ci burczeć w brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy... co on wymyślił... bo nawet nie wiem jak mam się ubrać... na cebule czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko z tym ubraniem to bez żadnych skojarzeń... bo jak na spacer mielibyśmy iść to ja musze się ciepło ubrać, bo zmarźluch jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkotuniu kochana 👄 lubię Cię bardzo, wiesz? ale dzisiaj jest dopiero czwartek:D więc nie martw się już o sobotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×