Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

kurczę, nie wiem... dzwoni mi, ale nie wiem, w którym kościele... to przez te heinekeny... ale następną płytę muszę kupić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - ale dlaczego małe szanse? Ja sobie to wyobraziłam, bo on taką kolejność podał - najpierw sanki, potem dzieci... no, chyba, że sobie jakąś kolejną na te sanki znajdzie... jak każdy typowy facet... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - chodziło mi o piosenkę :) a dobrze mi się kojarzy z jakimś filmem? a jeśli tak, to z jakim? proszę o koło ratunkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... ma w czym wybierać... Darth, czy to jest piękna i bestia?? to z tego linku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ja Cię w nic nie wtłaczam - a pytanie, co by tu robił typowy facet na tym forum, jest moim zdaniem nie na miejscu. JAK TO CO? Rozmawiałby z Tylko tu i ze mną, bo jest to marzeniem każdego mężczyzny :) i niejeden chciałby mieć możliwość rozmowy z nami obydwiema jednocześnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka, jak ja Cie lubię :) jak to mówią, takich trzech jak my dwie nie ma ani jednej ;-) no właśnie Darth Ty sobie pomyśl, jak CI inni faceci mogą zazdrościć, że masz takie dwie dziewczyny dla siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja? wiesz co, nie uciekam jakoś szczególnie. Ale czasami mam na piątek inne plany, a czasami ktoś mi te plany miesza:D takie życie :D ale w ten piątek chyba będę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×