Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

To ja idę położyć sie po takim \"mokrym\" dniu to może chociaż będę dobrze spać. Trzymajcie się dziewczyny. :) Dzięki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - pa i jutro lepszego humoru życzę:) Tylko tu - wiesz, niektóre rzeczy warto ubierać na wszelki wypadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, że od razu mnie urzekły :D a jak to dałam kiedyś na gg, to urzekły wszystkich znajomych:) nie ma to, jak dobry sposób na podryw:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo:) tylko napisz, jakie efekty, bo jestem ciekawa, czy u wszystkich tak działa, czy tylko moje zwłoki takie urzekające:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno :/ siedzę i tworze... mam nadzieję, że samych głupot nie stworze... ale po pierwszej stronie już mi się nie chce... a co u Ciebie?? jak podryw?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wtedy zniknąłeś... a wcześniej mówiłeś coś o podrywie na mieście... stąd taki wniosek... ja dziś bez %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie:) prawdopodobnie położyłem się spać:) jednorazowe wyskoki mnie nie bawią a jeśli chodzi o poważniejsze relacje to nie mam ochoty:) chyba ze spotkam kogoś wykątkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, czyli kamalbka miała rację ;-) ja to pewnie dziś zasnę przed laptopem :D nie mam dziś polotu do pisania :/ brak słów, pomysłów na zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jets bardzo zimno, nie wiesz że kobiety szybciej marzną od mężczyzn :) naukowo udowodnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Sandrą bo jest strasznie strasznie zimno... ja wracam do moich wypocin, zajrzę za troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Ciebie :) mnie jest zimno, a jak mi zimno to spać mi się chce tak jak teraz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie wiem :) ogarneło mnei taaakie lenistwo, że może niedługo się położę no chyba że będziesz ciekawie mówił to kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×