Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

ja jestem :) buziaczek dla Ciebie 👄 ale nie wyjaśnię Ci, o co chodzi facetom, ponieważ od jakichś dwóch tygodni sama mam z tym problem :) to znaczy ze zrozumieniem, o co chodzi jednemu facetowi:D właściwie dwóm, bo eksiowi palma bije wielkanocna jeszcze... ale jego akurat nieszczególnie staram się zrozumieć:) ale jak dwóch, to dwóch, nie??:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się dowiedziałam, że byłego zabrała karetka do szpitala... trochę dziwnie się czuję... zawsze mówiłam, że Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy... ale niedokładnie o to mi chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie mam problem z exem... ale chyba tylko dlatego, że sama tego chce... już po prostu mam dość jego słów, które nadal bolą, nadal robi tak, że to ja jestem ta zła... już po prostu nie mam siły, żeby wysłuchiwać tego wszystkiego, tych jego pretensji... nie wiem co chce tym osiągnąć... miałam iść z jednym do kina to nie zadzwonił... inny chciał na spacer, też się nie odzywa... ich strata a Ty się już tak nie martw buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkotusia, ja się nie martwię, bo to już nie moja sprawa, tylko w pierwszym momencie trochę głupio się poczułam, bo przecież bywały chwile, że życzyłam mu wszystkiego najgorszego :) Ale nie mam aż takiej mocy - na szczęście - bo mogłabym dostać depresji:) A co do facetów... no właśnie... nie rozumiem, nie wiem i w ogóle coś jakbym odmłodniała umysłowo i emocjonalnie o jakieś 20 lat... ale to głupota taka... A Ty się też niczym nie przejmuj. Zwłaszcza głupim gadaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa zapomniałam się pochwalić, że przeczytali mojego maila w radio!!! i to jako pierwszy był czytany :P napisałam bo była audycja o miłości :P oj zdziwiona byłam i to bardzo powinnam robić prezentację a tak strasznie mi się nie chce... przepisze notatki i chyba pójdę spać, bo jutro muszę rano wstać :/ i cały dzień na uczelni :/ szkoda, że nie zawsze jest kolorowo... ale dobrze, że jest wiosna i duuużo słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, aż pożałowałam w tej chwili, że jak mi nikt nie przypomni, to nie włączę radia :D a mój ex ma złamane 5 kręgów i 1 żebro... więc popijam tyskie na poprawę humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno się mówi (mam na myśli to radio) troche z nim kiepsko, ale chyba wyjdzie z tego?? ja niestety piwka nie mam a szkoda, bo coś mnie ochota naleciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam :) Ja tylko na chwilkę :) Dziś o 6 rano dotarłam do domu po strasznej podróży. Na morzu było 8 w skali Beauforta :/ Po przyjeżdzie do domu spałam tylko godzine, wiec padam na twarz. Sztokholm jest piękny. Tych wszystkich facetów spakujcie mi do jednego worka, to przy następnej okazji wyrzucę ich w najgłębszym miejscu, żeby nie wypłynęli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Tu - podzielę się :D No, podobno wyjdzie z tego bez jakiegoś większego uszczerbku. Ale mimo wszystko jakoś głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - masz duży ten worek? Bo miałabym tu paru do wyrzucenia... najlepiej w Rów Mariański :D czy jak mu tam, ten najgłębszy :D I w ogóle to buziaki wielkie dla Ciebie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wór jest nieograniczonej wielkości :) Zmieszczą się wszyscy :D Podziel się browarem kobieto, bo ja dzisiaj 33 latka kończę i o suchym pysku siedzę 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona: sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam :) buziaki wszystkiego najlepszego i co tylko sobie wymarzyłaś :* a do worka to i ja bym coś wrzuciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego naj, naj, naj, naj, NAJWYMARZEŃSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Pewnie, że się podzielę:D:D:D A ja za 10 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona375
dokładnie. piffko rlz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczko - ja Ci stawiam dzisiaj, co byś o suchym pysku nie siedziała... za 10 dni Ty się odwdzięczysz... zwłaszcza, że chyba jesteś mi coś winna ;) :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi kalambka prześle :P i będzie oki:) hmm a co z gotowaniem to nie wiem, bo ostatnio nie mam weny na gotowanie :( a do tego mam takiego wielkiego lenia :( to kiedy impreza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonko, co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja tu się piwem z nią dzielę, buziaki posyłam, a ta się porzucona czuje i jeszcze fochy strzela... ech, te baby :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) no ja niestety tak dużo nie mogę :( bo mam zajęcia na studiach i w piątek jadę do lasu liczyć zwierzynę :/ i mam referato-prezentację, i dziwne liczenie do skończenia i troche innych rzeczy na głowie :( no ale w weekend może się przyłącze :) miłej nocki bo ja zmykam do wyra, bo jutro ciężki dzień mnie czeka, uczelnia i biblioteka... buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×